BEN GAY MIYIM ARKADAŞLAR YOKSA SIKINTI HORMONAL MİDİR?

selam arkadaşlar sıkıntım şu şekilde

-19 yaşındayım ve şuana kadar hiç ama hiçbir kıza ağzımın suları akarcasına bakıp cinsellik düşünmedim yani ciddi ciddi vajinayı hayal ederek 1 kere dahi mast yapmadım. Off yavrum şuna bak yerim gibi terimleri 1 kere dahi kullanmadım çok ciddiyim. Yani önüme en taş kadını getirin vajinasını açsın tık yok işte yok.(Bu arada hiç bir kızla çıkmadım zaten. Kötü karakterli, tipsiz, abaza bir insanda değilim yani tamam çok yakışıklı seksi bir insanda değilim ortadayım sessiz sakin bir çocuğum hani kendi dengimde olan iyi bir kız arkadaşım istesem olabilirdi.)

Ama anal seks ve giydikleri jartiyerler, külotluçoraplar falan hoşuma gidiyor kadınlarla başka hiçbir istek yok yani. Duygusal olarak biraz hoşlansamda hemen soğuyorum kızlardan.

Hoşlandığım kişilere gelirse travestilerden acayip tahrik oluyorum ve duygusal anlamda da onlarla ne biliyim yani sevgilisi olmak istiyorum bir travestiyle veya feminen sevimli bir erkek ile hayatımı birleştirmek istiyorum ama şuana kadar hiçbir erkekle ilişkim olmadı ve bir erkeğe veya travestiye gerçek hayatta aşık olmadım zaten biraz asosyalim yeni yeni açılıyorum.

İzlediğim ferre türleri ise Travesti, Gay bu ikisi dışında yok gibi. lezbiyen bile hoşuma gitmiyor ki bir çok erkeği çok tahrik eder.

Benim sıkıntım acaba hormonal midir yoksa ergenliğin sonlarına doğru artık cinsel kimliğim son şeklini alıyor ve cinsel yönelimlerim başka taraflara mı kayıyor? ya da sünnette yanlışlıkla şeyimdeki sinirlere falanmı zarar verdiler kızlardan tahrik olamamam bu yüzden mi?

Dipnot:Erkek arkadaşlar bu arada ben daha milli falan olmadım yani canlı olarak görmedim vajinayı acaba ondan dolayımıdır? Eğer bir gün gidersem şey yapmaya büyük ihtimalle travestiye giderim.
ama çok pahalılar :(

Güncellemeler:
2ay sasdqwrwq

0|1
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Fetişin var gibi daha çok.

0|0
    0|0
    • 2ay

bilmiyorum ki kızlarda bir tek o giydiğiniz çoraplar beni tahrik ediyor nebiliyim koklayabilirim yalayabilirim

• 2ay

İğrençsin

• 2ay

Yani erkek arkadaşın senden böyle bişey istese sen ne derdin

En İyi Erkek Görüşü

• Eger ereksiyon oluyorsan sunnetle ilgili degildir. Bir kiz arkadas edin zorlada olsa ona dokun kokusunu hisset opus ne hissettigini kontrol et. Bu veriler isiginda sana kimse rs cinselzin diyemez. Pratik olarak biseyler yasayip oyle karar vermen gerek

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya oluyorum ama hiç bir zevk alma yok sadece o 4 saniyelik boşalma hissi güzel gerisi hiç beni psikolojik açıdan tatmin ve mutlu etmiyor xd

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu durum fizyolojik değil psikolojik yani sünnetle alakasız. Sen bir psikiyatriye git çekinme

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Kendi cinsine eğilimin ve ilgin var gibi. Kız arkadaş edinmeye çalış. Aynı zamanda da profesyonel destek al psikolojik anlamda.

0|0
    0|0
  • Ozelden konusmak isterdim seninle

0|0
    0|0
  • Homoseksüelligin hormonlarla bir alakasi yok.. Büyük bir olasilikla homoseksüel egilimin var, ne oldugunu, tercihini tam anlamadan, tam bilmeden, kesinlikle bir kizla evlenme... Eger homoseksüelsen, hem kendine, hem kadina yazik edersin..

0|0
    0|0
    • 2ay

Çok haklısın qumqi ne olduğımı nasıl anlayabilirim peki

• 1ay

@santos362 mesajları kapatmışsın açman gerekiyor

• 1ay

Şimdi oldu mu

• bı erkekle bırlıkte olmayı düşündünmü ya da ıstedınmı.

0|0
    0|0
    • 2ay

evettt

• 2ay

adet oluyolar, zar var

• 2ay

sende bakıreyı bozma adetlı zamanda yapma :)

• sen mazoşistsin kardeş tespiti kaoydum ben

0|1
    0|0
    • 2ay

mazoşist kendine acı çektiren demek nasıl yani nerden anladın

Yükleniyor...