Erkekler, Kizligimi diktirsem gunaha girer miyim?

Arkadaslar ben kesinlikle cinsel ilişkiye girmedim sma zaeim bozuldu onu diktirsem ne olur benimde hakkim bir erkek tarafindan bozulmak benimde hakkim kocam ya da sevgilim tarafindan bozulmak 😞😞 o aciyi bende hisetmek istiyorum boyle sacmsa sapan seyden kizligumi kaybetmek degil icime bisi girmedi direk diktirsem olurmu kocami beklesem hsdi cinsel iliskiye girsem gunahda a cinsel iliskiyede girmedim ben

0|0
21

En İyi Erkek Görüşü

• Onu erkeklee değil erkek olup din konusunda okumuş etmis insanlar ya da imamlar bilir. Biz imama benziyor muyuz? Ayrıca bunu yaparak ileride evlendiğin adama yalan söylemen gerekecek hiç ilişkiye girmedim diye bunu kendine yedirebiliyor musun? He sıkıntı cekmiyorsan sen olmuşsun zaten..

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben iliskiye girmedin ki 😞😞

• 2ay

Bak ezan okunuyo bir erkekle cinsel iliskiye girmedim ben

• 2ay

Ya orasını anladım yavrum. Onu ben bilemem zaten o senin bileceğin iş de mast. yaparken yapmışsındir

Erkekler Ne Diyor 20

• Valla ben onu bunu bilmem de senin evleneçeğin kişinin zaten bekaretini verdiğini bilirim ama kendi bakire olmadan karşısındaki ni sorgulamak pekde ahlaklı gelmiyor bana işin açıkçası.

0|0
    0|0
  • niye günah olsun ki.
    zina etmemişsin bişey yapmamışsın.. sadece yanlış anlaşılmalardan kaçınmak için böyle bir yola başvuruyorsun. kafan rahat olsun

0|0
    0|0
    • 2ay

Cok seviyorum onu herseyden cok emin ol onu bukadar sevmesem asla diktirmezdim ama o benim canim kanim herseyim keske o bozsaydi beni onsun ben ne yaparim xok seviyorum onu ondan baska erkekle konusmam bir erkek bana cikma teklifi etse kabul etmem ilk onla cikabilmek icin beni opmek istese ben onu opmem ilk onu opmek istiyom com seviyorum onu keske kalbimde bisi olsaydida kizlifim bozulmasahdi allahdan icime penis bu girmedi baska bir erkek girmedi icime ondan once o beni rahatlatıyor

• 2ay

Ben hayatimda kimaeyi sevmedim hep beni erkekler sevmez diye dusundum 😞

• 2ay

tamam şimdi anlaşıldı işte..
      ilk aşklar her zaman baş ağrıtır.
      bak ben 22 kasım 2012 den beri bir kızı seviyorum.
      özgüven sorunum vardı o yüzden kız bana mükemmel görünmüştü.
      şimdi düşününce gülüp geçiyorum. ha hala seviyorum o ayrı mevzu :D
      günlerce ağladığımı hiç unutmadım unutmamda. her anımı daha dün gibi hatırlıyorum.
      fakat şunu söyleyebilirim. bu iş biraz hormonlardan kaynaklı. bundan 5 yıl sonraısnda , sende şu an düşündüklerine anlam veremeyeceksin. sana şu an mantıklı gelse bile.. dediğimi yap. yaşın küçük anladığım kadarıyla. abi tavsiyesi olarak al bunu. yoksa dışarıda kanı bozuk çok. sevdiğin kişi tarafından ihanete uğramak , inan bana senin gibi saf birisini daha çok etkileyecektir. ve bu sefer intiharı düşünecek duruma sokacaktır. sözümü dinle..

• Bizim mahallede hüseyin emmi var iyi terzidir. 5 TL ye hallederik rahat ol bacım

0|0
    0|0
  • evlenceğin adama söylemezsen ömür boyu günah işlersin teorik olarak, o sana hayatını verecek ahirete beraber gideceksiniz bundan haberi olmalı hakkı onunda

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama cinselik yasamadim onceden

• evet büyük günah

0|0
    0|0
  • Penis girmediyse nasıl bozuldu?
    kızlık zarı öyle kolay bir şekilde bozulacak bir şey değil vajinana en az 4 cm bir şey girmiş olması gerek

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama penis girmedi onu biliyorum bozuldu oyle ama penis girmedi

• 2ay

Ben bacaklarimin arasina alip masturbasyon yapiyodum ondan olabilirm8 yorgani bide abartilu yapiyodum

• 2ay

Ne kadar abartabilirsin ki? yorgan yumşak bir şey

• yok bebişim!

0|0
    0|0
  • Soylemezsen sahtekarlik gunahtir

0|0
    0|0
  • Ne değerli zarınız var be

0|0
    0|0
  • Nasil bozuldu?

0|0
    0|0
  • Bu yalanları külahıma anlat

0|0
    0|0
  • Nasil bozuldu zarin

0|0
    0|0
  • erkeklerin hepsi din tüccarı mı? nerden bilecekler günah mı değil mi...

0|0
    0|0
  • Kimseyle yatmamışsını diktirseniz ne önemi var.

0|0
    0|0
  • Nasıl bozuldu peki

0|0
    0|0
  • Nasıl bozuldu kizligin

0|0
    0|0
  • Bozdururken girmişsin başkasını kandırmak için diktirirsen tabiki girersin

0|0
    0|0
  • Sana önerim eger başka bir sebepten bozulmuşsa. Hiç terddüt etme git diktir çünkü olsadır ki eşin sebebe kuşkuyla bakabilir. Bu polemiklete gereksiz girmeye lüzum yok. Ayrica ne günahı ya. Merak etme günahda degildir. Hatta şu durumda gerekli bile diyebiliriz.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben cok sevdim onu bana bakan erkekle bir konusmam onu sevdigim icin

• Madem bozulmuş, bu fırsatı tepmemek lazım, ben olsam evlenene kadar bol bol mikisirim, ne güzel şans yüzüne gülmüş

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama neden yapiyim kocamla yapmak varken

• 2ay

Hayur bebim icime penis girmedi evlenip diktirip kocami beklicem

• 2ay

Ben penis girdi dedim mi? Fırsatı değerlendir dedim, amannn ne yaparsan yap banane.

• Bozunca günaha girmediysen diktirincemi giricen

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama erkek bozmadiki beni

• 2ay

Orasını anladım illa birinin seni bozması gerekmiyor günaha girmek için illa içine bişeyler şokmuşsundur

Yükleniyor...