Soruyorum size erkekler ve bayanlar

iii akşamlar...benim sorum su kı diyelim ki düğünüze bir hafta kala nişanlınızla evnzn son haline bakmak için evinize gidiyorsunuz...ufak ufak öpüşme derken eşiniz düğünden önce olmaz dedi ve erkek kendine hakim olamayıp (avaba bakire değil mi düşüncesi ile ) tecavuz etti ne yaparsınız kızlar ve erkeklr sizde ne hissederdiniz

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• aşık olsanız dahi kendisine bunun asla söylenmemesi gereken, zira yarın öbür gün dönüp de "aşık olduğunu sanıyosun sen, aşık diilsin" cümlelerine benzer cümlelerle karşınıza dikilebilecek, çektirdiği her türlü acıyı başka nedenlere yoran, kendi yaptığı şeylerin farkında olmayan ya da farkında olmadığını iddia ederek başka insanlarla olan ilişkileri olsun, kendi hayatındaki problemler olsun, her yaşadığının yükünü size taşıtmaya çalışan, sonra da kenara çekilip "kasten yapmadım" diyebilen bir kardeşimizdir. ettiğini bulmasını dileyecek gücü kendinizde bulabildiğinizde ise kafanıza gözünüze balyoz gibi kelimeler indirecektir. bunlardan dinlenip dinlenip kaçmak, yahut yeterli sabra sahipseniz bunların çocukluğuna inip tedavi etmek gerekir. her burçtan olabildikleri gibi, her burçtan kadına da ayrı ayrı eziyet edebilecek potansiyele sahiptirler.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu sorun gerçektende oldumu yoksa varsayım üzerinemi konuşuyorsun ?

Cevap vermem gerekirse , bu duruma sebebiyet veren aslen kızlardır. Daha önceleri ilişki yaşayıp bekaretini kaybeden kızların diktirerek ya da bakireyim ama esnek olabilir gibi sözlerle karşısındaki kjişiyi kandırmaya çalışmalarıdır.

0|1
    3|0
  • ah arkadaşım düşünmen bile hata yol ver gitsin ha bekaretini aldım benimsin falan yaparsada*sin gitsin hayatını karartma bak her gün bu ülkede kadınlar dayal yiyor ölüyor su dan sebeblerden ötürü aman diyorum bu adam yarın neler neler yapar hayatınla kumar oynama

0|0
    0|0
  • karaktersiz derim, güven yoksa bir ilişkide at çöpe gitsin.

2|0
    1|0
  • öyle birşey olma ihtimali yok. bakire değil mi diye niye öyle birşey yapsın? artık o ameliyat gelişti 10 yıl önce yapsalar bile oluyor. mantıksız yani hem kızın yaşayacağı travma bakirelikten daha mı önemli 2 hafta kalmış düğüne.

1|0
    1|0
  • bişey olmaz. iyi bir anı olarak kalır. evlencek adam işte.

0|0
    2|0
  • o ne oyle sapıkca git polise sikayet et

1|0
    1|0
  • tecavüz olurmu yuhh

0|0
    0|0
  • dava aç.düğünü.iptal et.

0|0
    0|1
  • Tecavüz de sana bağlı aslında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Tecavüz ne demek yaa! Mutlaka karşılık vermişsindir

0|0
    2|0
  • hadi adamla evlenemedin seni kontrol için yaptı daha sonra başkasıyla evlendiğinde ne yapacaksın bence bukadar beklemişsin o da öküz değilya beklesin hem madem seviyor o şekildede sevsin ;)

1|2
    1|0
    • son cümlee noktayı koymuss hani aşktaa kural yoktu demi

• anlamıyorum namust sadace ufak bir kanamaylamı anlaşılıyor bakireolup her haltı yiyenler ne olacak o bekaretini vermediği için çokmu namuslu seven adam her şekilde sever kimse sütden çıkma ak kaşık değil...

• Düğünü iptal ederim öyle malla ne işim olur

2|0
    1|1
  • o düşüncelerini g*tüne sokar en ağır cezayı alması için elimden geleni yapardım.

2|0
    0|2
  • şikayet et ve böyle bir insanla evlenme! bekaretini de düşünme.böyle bir pislikten hayır gelmez.

0|0
    0|0
  • oha ya...ayıp günah ..adam adam değil

1|0
    1|0
    • İyide dur be gülüm belki gerçek değil hikaye

hemende başladın adama saydırmaya :DDD

• Dua et evlensin :)

0|0
    4|0
  • o. ç derler öyle adama

0|0
    0|0
  • Allah öyle birşeyi başa vermesn eşime güvenim tamamen sarsılırdı kesinlikle bu konuda sessiz kalmazdım. ne demek ya madem güvenmiyo nasıl evleniyor benle? orada benim rızam dışında böyle birşey yapacak kadar değer vermiyor mu yani bana.. inanılmaz. biz o durumda bir ömür nasıl mutlu oluruz? bir insan nasıl bu kadar düşüncesiz olur? hadi esnekti kan akmadı benim sözüme güvenmeyecek mi? bu şüphelerle evlenilmez ben nişanı atardım savcılığa giderdim diye düşünüyorum kınamamak lazım ama...

2|0
    1|0
  • nikah yoksa derhal yol veririm ve sikayet ederim polise

1|1
    1|2
Yükleniyor...