Doğum kontrol hapları cinsel ilişkiden sonra kullanılırsa etki eder mi?

Doğum kontrol hapları cinsel ilişkiden sonra kullanılırsa etki eder mi? Hamilelik önlenir mi? Hapın adı Yasmin.

Güncellemeler:
1ay Güncel kızlar bakın soruya.

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• yasmin uzun süre kullanımlı doğum kontrol hapıdır. ertesi gün hapı değildir. ilişkiden sonra alman fayda etmeyecektir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• evet etki eder.. fakat cinsel ilişkiyle hapın alımı arasında ne kadar az süre olursa o derecedede etkili olur. ilişkiden sonra enaz 72 saat içinde alınması gerekir.

0|0
    0|0
    • 1ay

o ertesi gün hapı oluyor ama bu farklı

• 1ay

ertesi gün hapını bir kez alıyorsunuz ama doğum kontrol hapını uzun süre kullanacaksınız. ertesi gün hapı kullanmak d. k. hapına oranla daha riskli ve daha zararlıdır..

• 1ay

Gebeliği engellemesi açısından yasmin nasıl ve ne durumlarda kullanılmalı?

• Etki etmez. Düzenli kullanılması gerekiyor her gün etkili olması için.

0|0
    0|0
  • Hayır. Etki etmesi için, cinsel birleşmeden önce düzenli olarak kullanmaya başlamış olman gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Etmez onun için ella var ama oda sürekli kullanım için ideal değil cok acil durumda

0|0
    0|0
  • onun için ertesi gün hapı var bacım.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben de ertesi gün hapı kullanılır biliyorum ama eczaneden 20 gün sonra kullanmaya başla etki eder diye bir bilgi verilmiş.

• 1ay

yanlış anlama olabilir, belki adetten 20 gün sonra falan demiştir.

• yaramaz ertesi günü hapı kullan.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben de ertesi gün hapı kullanılır biliyorum ama eczaneden 20 gün sonra kullanmaya başla etki eder diye bir bilgi verilmiş.

• 1ay

bilemicem.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...