Vajina bolgesi cok kucuk benim gibi olan varmi?

Yeni evlendim ilk baslarda iliskiye giremiyordum aciyordu catal bolgesinde yirtik olmustu ufak birsey !
Jinekolog a gorundugumde herşey normal demişti
Tahki avrupaya donene kadar burda da bir jınekologa gorundum ve bana doktorun soyledigi sey Vaginam kucuk olmasi zamanla buyur dedi ama istersen bir operasion yapabiliriz demisti ! Benim sorum su bu yasadigimi yasayan varmi? Operasionu yapan ya da zamanla genislermi? Yardimci olursaniz sevinirim

0|1
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• bence ameliyat asla olma
    zamanla tabiki genişler ve ilişkide canın yanıyorsa en kalitelisinden bir su bazlı kayganlaştırıcı kullan derim.

bu arada eşine resmen imrendim. ben hep kocaman kolunu soksan ikinci girecek kadar vajinalar gördüm hiç dara denk gelmedim ve gerçekten eşin çok şanslı bu konuda.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Zamanla ve çicuk olunca genişler

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Ameliyat için acele etme bence. Zamanla seks yaşantınız biraz daha düzene oturacaktır. Ama yırtık olayına dikkat edin.

0|0
    0|0
  • Avrupa doktoru ile türk doktoru farkı olmuş bu

0|0
    0|0
    • 2ay

Aynen ve turk doktorlari hasta ozeli ne bilmior onu da anlamis bulundum hipokratin yeminini yaptimi yapmadimi supeli ! Turkiyede yasamayi dusunuyordum sirf Sosiyal saglik yuzunden vazgrctim ! Turkiyede nasil saglikli yasayabiliyorshnuz sasiriyorum ! ( mesaji ustun oldumu dusunmeyin sadece saglik bakanligi avrupayi ornek almasi gerekiyor her kosulda ! )

• 2ay

O kadar kötü değil de iyi doktoru bulmak gerek sosyal devlet anlayışı yok paran varsa en iyi tedaviyi olursun

• bence hiç operasyona felan girme hepimizin bildiği insan yaşa girdikçe sarkma ve genişleme meydana gelir. takıntı yapmamalısın geçici durumun.

0|0
    0|0
  • ama yinede eşin çok şanslı o bölge ufak olduğu için erkeklerin çok hoşuna gider dar ufak olması daha tahrik edicidir şans lisin kimisi leğen gibi

1|0
    0|0
  • her erkeğin hayali

0|0
    0|0
  • Ufak bir mum al eline, mumu sabunla, devamlı sok çıkar vajinan açılır.

0|0
    0|0
  • Öyle birşey olmaz bence esnek bişey zaten

0|0
    0|0
  • Operasyon olmana gerek yok kayganlastırıcı jel kullanın

0|0
    0|0
  • Zamanla büyür zaten

0|0
    0|0
  • bence reklam bu

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya ya reklam Turkiyede Ozel hastanede yirtilan bolgeye dikis atilar ! Avrupaya geldigimde de gyneco bana dexigi bu mudahale bosunaydi demesi yani Bence bos bos yorum yapicana git baska topiklerde gezin

• eşin tam anlamıyla sokarsa alışır yırtılır bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Sadece girişi küçük olabilir içi normalse sorun yok

0|0
    0|0
    • 2ay

Giris te sorun var internet arastiriyorum vaginismus gibi seyler gelior aklima da o yuzden

• 2ay

Giriş yapıları herkeste farklılık gösterebilir içi normalse takılma zaten girise doktor müdahale edebilir eğer çok sikintin varsa partnerin çok iyi kullanmalı aletini

• Küçük vajina hoşuma gidiyor

0|0
    0|0
  • Operasyona gerek yok kaydırıcıyı bol kullan kafi

0|0
    0|0
  • ya ne operasyonu bırak eşin tadına varsın zamanla olması gereken duruma gelır.

0|0
    0|0
  • bisi olmaz rahat ol...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...