Kızınızın bekaretini önemser misiniz?

Bu gelişigüzel bekaret zırvalıklarından ve exrta avrupai sıkıcı yorumlardan gerçekten sıkıldım. herkesin bu konuda kendisiyle yüzlemesi açısından sorum sözüm ona erkeklere ve bayanlaradır.

evet kızınızın özgürce seks yapmasına izin verir miydiniz?

0|0
1414

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• özgürce sekse karşıyım. ben zamanında her istediğimi yaptım şimdi çok büyük sıkıntı çekiyorum.onun da aynı sıkıntıları çekmesini istemem. bir hata yaptıysa tabiki sonuna kadar arkasında olurum evlat bu atsan atılmaz satsan satılmaz ama yapmasını istemezdim doğrusu.

1|2
    2|1
  • özgürce seks yapmasına izin vermem ama sevdiği insanla birlikte olabilir tabi ki.ama öyle her önüne gelenle asla

1|0
    0|1
  • ben çok merak ettim de neden kızınızın ve oğlunuzun demedin de sadedce kızınızın dedin? erkek dilediği kadar seks yapıyor ve delinen birşeye sahip değil bu yüzden de kanıtlanamaz, önemseyene de ben bakirim yalanını herkese yutturabilir diye mi?

1|0
    0|2
  • sevdiği kişiyle evet.

2|0
    0|2
  • 18 yaşından sonra istediğini yapabilir ...evlenene kadar korunmak şartıyla

3|0
    2|5
    • sen böyle düşünüyorsun ama ,birde babası olacak adama sorsana bakalım sana ne diyecek ,senin buraya yazdığın yorum bir baba olarak benim için boşanma sebebidir sayın hanımefendi

• boşanırız o zaman :D sen yoluna ben yoluma kızcağızım bu devrin hiç bi erkeğine saklamak zorunda değil kendini evlenceği adam bakirmi olcak pehhhh

• Bu akşam bana pes dedirten sorular okuyorum

0|0
    0|0
  • Vermezdim sanıyorum.Her şeyden önce evlat,ben düşünmüyorum evlenmeden ilişki yaşamayı fakat yaşayan biri bile göz yumamaz bence.

1|0
    2|0
  • kardeşlerimin ne yaptıgını umursamıyorum hasta olmadıkları ve hamile kalmadıkları sürece.

3|0
    3|4
    • yuh sen ce yapmışlarmıdır

• nasıl bir düşünce türü ya bu , hamile kalmadığı sürece diyosun hamile kalmamak için senetmi imzalanıyor ,seks yapıyorsan hamilede kalabilirsin hastalıkta kapabilirsin ,kardeşlerinizi bir ayyaş veya evli bir adamla aynı yatakta görseniz bunu mideniz kaldırabilecekmi,insanlarda ne ar ne namus duygusu kalmamış yazık ya vallahi tallahi yazık

• aynen sana cok yazık

• Soruyu soran Siz verir miydiniz Cevap olsun dıye degıl merakımdan soruyorum.

0|0
    0|0
  • Senin fikrini merak ettim? :)

0|0
    0|3
  • Korunsun kafi.

2|0
    2|7
  • evet izin verirdim.sevdiği erkekle neden olmasın.şu geri kafalılıktan kurtulun artık

1|0
    0|2
  • Yaşına bağlı olarak evet. Zaten her an onun hayatını kontrol edemem ya.

1|0
    1|2
    • kontrol etmek zorundasın ebeveynsin sen ,neyin doğru neyin yanlış olduğunu öğretmek zorundasın ,evlatı 18 yaşına kadar büyütmekle bitmiyor herşey hatırlatırım

Erkekler Ne Diyor 14

• özrce seks yapan kızın sonu genelevde seks işciliğine kadar gider. türkiyedede iyi para kazanılır ya sexten, artık satini 100 € yapar güzelde para kazanır, en fazla 5 sene, ya sonrası rezil bir hayat!

1|4
    1|0
  • Heralde yaparsa o yaptığı kişiyi ilk başta anüsüne baseball sopası sokarım sonra cinsel organını kesip köpeklere yediririm.

Not: Çok ciddiyim.

4|2
    2|0
    • aklıma pascal noumanın hikayesi geldi kızı noumaya baba benim bi sevgilim var bilmeni istiyorum diye nouma da kızına peki o çocuk senin kimin kızı olduğunu biliyor mu.ama noumanın baseball sopasına ihtiyacı olmacağında eminim.:))

• almadım almam ve evlenmeden yapmam bu kadar net

• senin gibi düşünen insanlara sonsuz alkış.

• kızım demek benim malım anlamına gelmez. onun da bir beyni, iradesi kalbi ve ruhu var. hata yapacaksa yapar. doğruyu bulmak alnına yazılmışsa bulur. bulamazsa acısını çeker oturur. engellenemez, kısıtlanmaz. belki bu benim ailemin ve onların da ailelerinin yetiştirilme şeklinne bağlıdır.namus ayrı birşeydir. cinsellik apayrı birşey. bu durum neden bukadar büyütülüyo anlamıyorum. bi genç kızın hoşlandığı bir erkekle seks yapması onu o* yapmaz anlayın artık yaa.

1|0
    0|0
  • kendini buna hazır hissettiğinde tabiki izin veririm. zaten ben kimim ki kızım bile olsa ergin bir insanın vücuduyla ne yapacağına karışma hakkım olsun. bir organını kullanmasını engelleme hakkını kendimde göreyim. hatta kendini uygun yaşa geldikten sonra bundan mahrum bırakmasını da istemem.

ama onu hakedecek insanları seçsin.

kendini üzecek kararlar almasın.

sağlığına dikkat etsin ve bilinçli olsun.

bunu da küçük yaştan başlayarak çocuğunuza cinsellik konusunda eğitim vererek sağlarsınız.

0|0
    0|0
  • iyi iyi böyle düşünenler oldugu sürece cehennemde sıra bize gelmez gelsede ateşi azalır birincisi ben senin Türk oldugundan şüphe duydum neden diyecek olursan Tarih boyunca böyle bi olay görülmedi görüleceğinide zannetmiyorum Türk oldugundan şüphe ettiğim için seni katmıyorum ikincisi müslüman oldugundanda şüphe duyuyorum çünkü bir müslüman böyle bir soruyu sormayı geçtim aklından bile geçirmez yeterli bi kapak oldu sanırım ;)

0|0
    0|0
    • öncellikle hakkımdaki yanlış tespitlerde bulunmuşsun onu belirtim tam olarak ne söylemek istediğini anlamış değilim

• aynı şeyleri bende düşündüm adam avrupa birliğine çoktan girmiş .d

• bu kadar kişi yanlış düşünmüş bir tek senmi düzgün anlatmışsın tamam sen o zaman kızını başkasının yatağına koyarsın başınıda sen tutarsın

• kızımızın bekaretini önemsemekle,özgürce seks yapmasına izin vermek arasındaki bağlantıyı ben kuramadım,hiç kimse özgürce seks sapkınlığına izin vermeyecekdir,ama hatalar insan için sevip güvenip evleneceğini düşündüğü kişiyle olduysada onu idamda etmem,redde etmem..

0|0
    0|0
  • Bazıları geri kafalı diyo

Bazıları sen nerde yaşıyon diyo

Bazıları yıl 2011 diyo

bu işler yıla göre degişmiyo benim kafa yapım bu genel olarak söylüyorum kim olursa olsun evlenmeden önce yapmamalı..

Düşünceme de saygı gösterin.

0|0
    1|0
  • Hayır. İstediği gibi seks yapması hiçbir zaman özgürlük değildir.

Asimile olmayın!..

0|1
    2|0
  • yaşına göre 20 yaşında önemsenir, ancak 30 yaşında birisinin bakire olması oldukça garip olurdu. Sex öğrenilmesi deneyim kazanılması gereken bir olgu hiç yapmamış birinde nasil olur siz düşünün

0|0
    0|0
  • tabiki önemserim...

hırsız uğursuz uzak dursun isterim ama

genede başına birşey gelmişsede ona yine sahip çıkarım...

0|0
    0|0
  • Hayır vermem kan çıkar.

0|0
    0|0
  • kesnlkle hayır.

0|0
    0|0
  • hayır.umarım çirkin bi kızım olur da kimse bakmaz.gerçi benden tipsiz bi çocuk olamaz

0|1
    4|0
  • kız gbi çocuğum kız gbi kız isterim

0|0
    3|0
Yükleniyor...