Prezervatif kullanımını tercih etmeyerek "çoluğa çocuğa karışma" cesaretini gösterme nedenleri nelerdir?

Prezervatifin, cinsel birliktelikten alınan hazzı azalttığı ya da bir başka deyişle "his" kaybına neden olduğu söyleniyor.

Sizce bu ne kadar doğru bir gerekçe ya da prezervatif sizce neden kullanılmıyor?

• Prezervatifin cinsel birliktelikten alınan zevki azaltması
    A seç
  • Ten - tene durumunun verdiği psikolojik hazzı yaşatmaması
    B seç
  • "Takmaya uğraşma" durumunun haz sürecini sekteye uğratması
    C seç
  • Yeterince güvenilir bir doğum kontrol yöntemi olmadığı algısı
    D seç
  • Pahalı bir ürün olması nedeniyle alternatif ve daha ilkel yöntemlerin tercih edilmesi
    E seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|1
850

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi sebeplerim;
    * İlişkinin sevişme kısmından bir sonraki aşamaya geçmeden önce insanın penisine bir şeyler takıp çekiştirmek zorunda olması hoş bir durum değil. Dikkat dağıtıcı ve o anın özelliği bozuyor herşeyden önce.
    * Dokunma / temas / vs hissini azaltması.
    * İlişkiyi çok mekanik bir hale getiriyor olması.
    * Fiyatı.
    Sonuncusu çok umurumda değil ama, prensip olarak, bir kutu prezervatifin bir paket sigaradan daha pahallıya satılmasına neden olan sağlık sistemi, alsın o prezervatifi...
    Burnuna taksın :D

3|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 49

• Denemedim de, haliyle et ete değmesi daha başka. Arada plastiğe benzer bir şey oldu mu, tam vajinayla temas edemiyorsun. Eee, bu da zevki azaltır. Geç boşalmayı sağlar ama, bu yönü iyi. Çünkü tam zevk alamayınca süre uzar... İçine boşalmak gerekmez, geleceğini anlar erkek, kendini kaptırmamalı. Hemen çıkarıp dışarı boşalmalı, o zaman çoluk çocuk derdi olmaz. Tabii çoğu andaval, o yüzden içinde patlıyor o an zevkten dolayı. Sonra perişan. :D

0|0
    0|0
  • Prezervatif tamamen kadına yönelik bişey. Kadın yine alacağı zevki eksiksiz alıyo. Hatta tırtıklısı falan var kadın ekstra zevk alıyo. Erkek ise zaten ten tene seks yapsa bile kadının aldığ hazzan çeyreğini alamazken bide prezervatif takınca bu aldığı haz da yarıya düşüyo... Ben bu yüzden prezervatif kullanmadım, aids gibi durumlar dışında da ASLA kullanmayacağım. Kendimi geri çekerim hallolur. ya da çocuk istemiyosa kız aylık kullanılan haplardan kullansın.

0|0
    0|0
  • Hiçbiri bahane olamaz. Olmamalı da zaten.

1|0
    0|0
  • F Hepsi
    fazla yoruma gerek yok

0|0
    0|0
  • Bende his kaybı kesinlikle olmuyor.

0|0
    0|0
  • Zevki çok büyük oranda etkiliyo hele bir 20 25 dk dan sonra böyle kırış kırış bişey oluyo yapışmıyo yani

0|0
    0|0
  • Hepsi

0|0
    0|0
  • Bu herhalde

0|0
    0|0
  • ama gerçekten öldürüyo

0|1
    0|0
  • et ete değmeli

0|0
    0|0
  • Bizim ülkemizde çok kullanılmamasının en büyük sebebi.
    Satın almaktan utanıldığı içindir...

0|1
    0|0
  • Deli cesareti kısaca sonrası regl e kadar korkulu rüya 😂😂

0|0
    0|0
  • A, E ve B diyorum..

0|0
    0|0
  • Prezervatif nekiii

0|0
    0|0
  • Bu evliler icin bekarlar kurtaja basvuruyo

0|0
    0|0
  • Zevk filan bırakmıyo ama alışırız be kullanmayarak kendimi riske atmam yani.

0|0
    0|0
  • şıkları öylesine işaretledim ama artık baba olmamın zamanı gelmiştir diye düşünürdüm.

0|0
    0|0
  • A ve B şıkkı aynı aslında. Ben de sevmem kullanmayı.

0|0
    0|0
  • doğum kontrol hapı gibi bir teknoloji varken prezervatif de neymiş?
    asla kullanmam.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    29

Kızlar Ne Diyor 7

• Erkeklerin "geri çekilme" yöntemi ile korunduğu (!) ve "Elizabeth Taylor'dan" ileri gidemediği ülkemizde prezervatif kullanımının "yaygın" oluşu ne kadar beklenebilir?

0|5
    1|0
  • Bir erkeği cinsellikte en çok doyuma ulaştıran şey , tüm gücüyle partnerinin içine boşalmaktır. Penislerini ve cinsel güdülerini en iyi bu rahatlatıyor. Günibirlik sekslerde bile bilinçaltlarında partnerlerini döllemek üremek iç güdüsü var. İradesi güçlü olanlar bu lezzetli tatlıyı yemeyip tam o an da dışarı çıkarıyor. Pipisine söz geçiremeyen zevk düşkünü erkekler de istenmeyen gebeliklere neden oluyor.
    En iyisi Dr. Kontrolünde kadının korunması.
    Diğer türlü her iki cinste kaygı odaklı sevişeceğinden şiddetli orgazmlar söz konusu olmayacaktır.

0|1
    4|0
  • d hariç hepsi birer etken

0|0
    0|0
  • B dedim

0|0
    1|0
  • Milletin zevki azalıcak diye ben çoluk çocuk bağrışmalarıyla yaşayamam dışarıya boşalsınlar bir zahmet

0|0
    0|0
  • B tabiki

0|0
    0|0
  • Kullaniyoruz

0|0
    0|0
Yükleniyor...