Partner değişmeme rağmen geç boşalma sorunumu aşamıyorum, sizce psikolojik mi yoksa üroloğa mı görünsem?

Geçmiş sorularımda sormuştum boşalmada sorun yaşıyorum çok geç yaşanıyor , partnerim pes ediyo artık erkek arkadaşlarım avantajım olduğunu söylesede partnerlerim ve ben bu durumdan pek memnun değiliz sizce ne yapmalıyım masturbasyonda sorun yaşamıyorum 10 dk boşalırken ilişkide en az 30 dk geçikmeli boşalıyorum :(

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Gecmis olsun

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Simdi gencsin, ilerde süre uzadikca ayakta tutma sorunu yasarsin, cünkü 15 dakika sonra vajina icinde git gel his kaybolmaya baslar, ondan sonra indimi kaldiramazsin... Ayrica 30 dakika bir kadina git gel, penis ve vajina yara olur..
    Bazilari gec bosalmayi ilk etapta iyi birsey zanedebilir ama , gec bosalmaktan, erken bosalmak daha iyidir..
    Gec bosalmanin bircok sebebi olabilir, yeterli zevk almiyorsun, tahrik olmuyorsun, organik bir saglik sorunun olabilir...
    Bir uroloji doktoruna görünsen iyi olur, yasin Şu an 20 ise, bu durumda devam edersen 30 yasinda iktidarsizlik garanti..

0|1
    0|0
    • 2ay

yapma beee :( oysaki karşı taraf fazlasıyla zevk alıyo ama :(

• 2ay

Konu karsi tarafin zevk alip almamasi degil, senin bosalma sorunu yasaman.. Normal bir kadin 10 dakikada bosaliyorsa, senin geriye kalan 20 dakika belki daha fazla süre bosalmani bir sefer bekler, iki sefer bekler, ücüncüde üstünden atar..

• 2ay

aynen öyle oldu zaten o yüzden buraya yazdım ya :(

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• 0|1
    0|0
  • S. et kanka ya hiç olmasaydı 😄

0|0
    0|0
    • 2ay

ya öyle öylede moralim bozuluyor partnerlerim pes ediyor tecrübesiz partlerde onlarda suçu ararken tecrübeliylede birlikte olduk ama yok yok yok olmuyor nefes nefese kalsakta kan ter içinde kalsakta zevk alıyorum ama 30 dkdan önce boşalamıyorum üroloğa veya psikiyatra görüneceğim artık çok üzüyor bu durum beni

• 2ay

Git kanka takıntı haline geldiği içinde olabilir

• 2ay

olabilir :(

• kardeş geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Odaklanma sorunun olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...