2 sonra evleniyorum yardımm edin lütfen!

ben hiç ilişkiye girmedim bir yerden başlamak lazım ama endişeliyim heyecan deseniz oda var birde erken boşalma diye bir şey var bende e olur mu ? önerileriniz neler...

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• sevişmek her insanda içgüdüsel olarak bulunan bir yetenek. kiminde daha fazla kiminde daha az. bu yetenek zamanla, tecrübeyle geliştirilir. ilk dönemlerde erken boşalma dahil bazı sorunlar yaşaman da gayet normal. onun bunun tavsiyesiyle abuk sabuk şeyler yapmayı düşünme. eşinle birlikte içinizden geldiği gibi hareket edin. birbirinizden istediklerinizi konuşmaya çekinmeyin. her şeyi birlikte keşfetmenin hazzını heyecanını yaşayın. mutluluklar dilerim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• evlenince karınla halledersiniz panik yapma. o senden daha çok korkuyordur.

2|1
    1|1
    • eşimle halledilecek bir şeyde teknik verseniz hızlı,yavaş gibilerin den sakat iş olmasın benden fazla korkusu varsa iyi geçmesi lazım değilmi

• geciktirici özelliği olan prezervatiflerden kullan ya da geciktirici kremler var

0|0
    1|0
  • gerdege girmeden önce tuvalette mast yap

ikincide gec bosalirsin

rezil olma derim

0|1
    1|0
    • neden rezil olsun sabaha kadar ne işi var iki üç devam etsin

• sakın bunu yapma sertleşme problemi yaşarsın erken boşal daha iyi.

• korkmana gerek yokki.. erken boşalma olabilir. on dakka daha sevişir sonra bir daha ilişkiye başlarsın bu defa daha geç boşalırsın eşinide zevksiz bırakmazsın.. endişe etme.. evlenmeden kimseylede deneyim olsun diye kendini kirletme

0|1
    1|0
    • bazı yerlerde okudum bir iki dedin mantıklı da ya kalkmazsa kalkar mı dersiniz istediğini alamazsa ya soğursa :(

• +1 çok haksılın

• bu cvb la moda gidim desem yeridir hayal gücünüz çok iyi

• gerdeğinde yaparsın ilk denemeni işte

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• korkma oda sen ile ilktir büyük ihtimal bir birinizi anlarsınız? ilk olunca erken de olur anormal değil

0|0
    0|0
  • Sen en iyisi bir uzman doktora git ve bu konuda destek al.Burdan senin için pek bişey cıkmaz arkadas.Böle fazla kafaya da takarsan psikolojinide bozarsın.Zaman kaybetme bence bu konuda...

0|0
    0|0
    • utanmasam gidicemde gidemiyorum bana ozman şöyle söyleyin şunu yaparsan daha sağlıklı olur acı çekme mevzusu felan o kadar olmaz gibisine

• Doğru bir öneri. Utanacak birşey yok. Bunun tek ya da sihirli bir formülü yok, kişiden kişiye değişir.Hatta evleneceğiniz kişiyle beraber gidin.

Verebileceğim tek öneri, ilk geceye çok takılmayın. Herşey çok ters de gidebilir, bu birşey ifade etmez. Ama takarsanız travma olur.

• İlk gece genelde iki taraf içinde sıkıntılı gecicek gibi düşünülür bazen sende de olduğu gibi günler öncesinden düşünülür.Ama bu hiçte düşündüğünüz gibi olmaz.Sizi o gece sık boğaz edecek bir durum yok.Acele edcek bir durumda yok.Yeterki her iki tarafta kendisini gerecek düşüncelerden uzak tutsun ve o günü eğlenceli bir hale getirsin...

• korkası gereken sen değilsinki eşin

1|0
    0|0
  • hemen olmazsa üstüne gitme 4 hafta oldu ben evleneneli hala yapmadık korkuyo :( :(

0|1
    0|0
    • teşekkür

• yasin038. yaşadığınız problem sanırım vajinismus. Tedavisi kolaydır, destek alın. Geçmiş olsun.

• benimde aklıma öyle geldi peki doktora götürsem bu sorun kalkarmı ortadan hiç bilgim yok bu konuda

• seni en iyi güzel temiz,hastalıksız ve tecrübeli bir rus kadın hazırlar,profesyonel olarak çıkarsın

0|0
    5|0
    • türk bacılar eksilemiş kıskanmışlar demek rus kadınlarını,en iyi öğretmen rus kadındır onu bilirim,onu söylerim ve onu yaşadım

• 2 sonra ? gün ? ay? yıl ? hafta? saat? dakika ? saniye ? milisaniye ? mikrosaniye ?

0|0
    0|0
    • o ne yaa :(

• 2 sonra demişsin de ? ne sonra arkadaşım 2 gün sonramı 2 ay sonramı 2 hafta sonramı ne yani?

• 2 gün arada yemişim yazaken

• rahat ol bu kadar kafaya takarsan kesin bir problem çıkar.

0|0
    0|0
  • Bunlar kendiliğinden çözülecek sorunlar...

2|0
    0|0
  • ilk gece anal yap bence, hem senin korkunu hemde evlenecegin kisinin korkusunu alir

0|1
    0|0
    • dinen ters ilişki haram ben o duruma uzağım başka tavsiyeniz varsa düşünebilirim

• bak bu iyi oldu anlatırlarsa sıkıntı yok :D sağolasın bolozlama dalmam en azından teşekkür

• sadicin anlatacaktir sana bunlar, onun icin sadiclar genelde evli kisilerden olur

Yükleniyor...