Sürekli olarak istekli olmak?

Arkadaşlar 19 yaşındayım ve hala bakireyim libidomda yüksek ama her daim ıslanıp istemek bir hastalık belirtisi falan değildir değil mi

2|5
6|57

En İyi Erkek Görüşü

• Değil efendim. Hormonlar böyle yapar, normaldir. Erkeklerde isteklidir hep. Gerçi biz ıslanmıyoruz siz gibi. Rüyalanma da biraz zevk suyu akıyor tabii bazılarında. :D Ama elle boşaltmak gerekiyor biz de zaten. Ağrı yapar yoksa. O yüzden azgınlık hissi yok ben de. Günlük yapınca dert olmuyor. Yapmazsak sıkıntı olur, hep kalkık dik durur rahat vermez. :D

1|0
    0|0
    • 1ay

Erkeklerde böyle olması gayet normal farkındayım ama bazı arkadaşların dediği gibi sapkınlık olabilir mi

• 1ay

Kadınlarda ben de olmaz derdim. Neticede boşaltması gereken bir şey yok yani. Yapmadan aylarca durabilirler gibi geliyordu bana da. Ama bazıları var ki çok istekli her gün istiyor. Sapkınlık değil ya, insanlar farklıdır hep birbirinden. Zamanla söner o istek. Ölene kadar aynı tempoda gitmez yani...

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 56

• Normalsin.

0|0
    0|0
  • Yaşına göre normal

0|0
    0|0
  • Değildir...

0|0
    0|0
  • Normal de hayatını olumsuz etkilerse sorun doktora git

0|0
    0|0
  • değil

0|0
    0|0
  • abazasın hiçbir şeyin yok :)

0|0
    0|0
  • Azgınlık belirtisi bu

0|0
    0|0
  • Hormonlarin düzgün çalışıyor demek buda çok iyi ve saglikli olduğunu gösterir

0|0
    0|0
  • Hastalık değil. Bir yaştan sonra sürekli istemek normaldir. Kendini mas. İle tatmin etmen gerekebilir.

0|0
    0|0
    • 1ay

Onuda soracaktım en ideal mast aralığı ne çünkü benim o da baya bir sık ve düzensiz

• 1ay

Onu diyorum bende işte gündeliği bile abarttığım vakitler oluyor eğer dışarıdaysam ve işlerim varsa çok etkilemiyor ama uykudan uyandıysam kesinlikle bir şekilde olması gerekiyor bu normal değil gibi geliyor bana

• 1ay

Yok be normal. Aynı istek bizde de var. Uykudan uyanınca hemen yapmak istiyor insan. Bilirim o hissi. Normal yani

• Bende öyleyim normal böyle şeyler

0|0
    0|0
  • yoo olması gereken bu madem öyle artık zamanın gelmiş senin seviş doya doya.

0|0
    0|0
  • Değil gençsin ateşlisin birine ihtiyacın var ondan.

0|0
    0|0
  • Yok değil de süreklisürekli kafanı onunla meşkul etme

0|0
    0|0
  • Yanıyosun sen ateşini almak l

0|0
    0|0
  • Bana boyle kiz lazim la her islak oldugu ani bana soylese ve her firsatta islak olan yeri emsem

0|0
    0|0
  • normal bir şey yaşamadığın için tam doyuma ulaşamıyorsun. tekrar istemene sebep oluyor.

0|0
    0|0
  • ben de cok ısteklıyım hergun olsaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • Yok gayet sagliklisin

0|0
    0|0
  • Değill

0|0
    0|0
  • yok canım bir hastalık değil benim de gece boşalmalarım çok oluyor

0|0
    0|0
  • degılk D:

0|0
    0|0
  • valla bende öyleyim aklımda hep seks var

0|0
    0|0
  • noırmal

0|0
    0|0
  • troll fake soru

0|0
    0|0
  • gayet sağlıklı olduğunu gösterir

0|0
    0|0
  • yok değil sadece ateşin yüksek

0|0
    0|0
  • Aynı bennn

0|0
    0|0
  • Normal bu davranışlar. Çok sorun yapma bende günde 3 kere yaptığım oldu.

0|0
    0|0
  • enteresan :/

0|0
    0|0
  • Bence normal ve en deli cagindasin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    26

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...