Evlilik yıldönümü unutkanlığı

aslında bu soruyu nereye yazacağımı bilemedim sonunda buraya karar verdim dün eşimle seviştik gayet güzeldi akşam 10 gibi bir yakınımız aradı bizim evlilik yıl dönümümüzü kutladı ikimizde açıkçası şok olduk çünkü eşimde bende bu önemli günü unutmuştuk . 6 yıllık evliliğimiz var. şimdi bizim aşk bitmiş mi? veya heyecan bitmiş de sadece geriye cinsellik mi kalmış diye düşünür oldum siz ne dersiniz?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• yaş kaç pardon?

0|0
    0|0
    • 39

• hmm ben yaş 18-24 görünce farklı düşünmüştüm... olsun birbirinize tutkunuz size herşeyi unutturuyor demekki ne güzel :) herşeye iyi tarafından bakmak lazım

Erkekler Ne Diyor 6

• 6 yıl olmuş gayet güzel sevişiyorsan daha ne istiyorsun takılma böle göstermelik şelere ablacım. Moral bozmak için bahane arıyorsunuz haa. Heyecan önemli gün hatırlamakmı. Valla nasıl yapsakda bir arıza bulsak diye tetiktesniz haaaa.

0|0
    0|0
  • korkmayin bisey olmaz sevginiz sayginiz varsa aynen devam edin,kutlayanada ayrica tsk edin hatirlattigi icin

0|0
    0|0
  • romantizm ölmüş, geriye cinsellik ve evliliğin verdği mantık kalmıs...

ama geceye nasıl devam ettinir oda önemli.

0|0
    0|0
  • Çok haklısın sanki. Aynen dediğin gibi olmuş :)

0|0
    0|0
  • böyle basit şeylere takılmayın ya önemsiz ki ikinizde unutmuşsunuz dünyanın bir ton sıkıntısı var negüzel birliktesiniz aşk işte bu cinselliği her önüne gelenle yani aşk sevgi olmadan yaşayabilecek bir kişi misin ki?

0|0
    0|0
  • Evliliğin %90 ının cinsellikten oluştuğuna dair somut bir örnek teşkil etmişsiniz.Artık bu tip sorular da sorulmayacaktır sanırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• birinizdne biri unutsa kıyamet kopardı.sizde kıyamet daha farklı kopuyor , çok da önemli değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...