Anal yapınca kaka tutamama sorunu yaşanır mı?

Uzun süreli anal ilişkiye giren kizlar zamanla kaka tutatamama sorunu yaşar diye bişey var doğru mu?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Ben ilk 15 yaşındaydım 2 yıl hep yaptık yaklaşık 7-8 yıldır da ara ara yapıyoruz ama öyle bisey olacağını sanmıyorum.
    Sadece ilk zamanlar çok açıyordu oturmak, yürümek bile zor oluyordu birde ben çok gaz kaçırıyordum ara ara dırt dırt oluyodu :-D ama zamanla bu düzeliyo

0|5
    1|0
    • 1ay

Yuuuh ciddimisin, 15 yaşın da ala bildinmi gerçekten?

• 1ay

@komanchi5959 aynen

• 1ay

merakta edilmedin değil ama kimsin :D :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet ordaki kaslar zarar görür genişler işlevi biter tutamaz oda beyaz pantolon falan risk olur onun için

0|1
    0|1
  • Aksine yapamama oluyor 😃

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• nedir bu milletin göt ziktirme sevdası, biri zikcem diyor biri ziktircem illa. Eskiden bakir kız aranırdı şimdi bekaret 2. planda kaldı. Yeterki dötünü ziktirmesin.

0|1
    0|0
  • Anal yapanda yaptıranda pisliktir... Bir arkadasım var travestilerle yatıyo mikrop herif

0|1
    0|0
  • Aynen oyuzden anal igrenc

0|1
    0|0
  • dene gör

0|0
    0|0
  • Hayır yok öyle bir şey hepsi yalan dolan

0|0
    0|0
  • Evet dogru, en azindan durduk yere istem disi osssurrur, cünkü ordaki kaslar BOKUU disari atmak icin yaratilmis, icine almak icin degil, adi üstünde ters iliski, corbai ters ceviriyorsun, corbain süngerini bozuoyrsun, tutumuyor..

0|1
    0|0
  • Yok ya öyle bişey yok. Anal yapınca bir vakit sonra kaslar eski haline geliyor.

0|1
    0|0
  • ya şu analı yapmayın

0|1
    0|0
Yükleniyor...