Milli olmak marifetse evleneceğin kızı bakire beklemeyeceksin, katılıyor musunuz?

milli olmak marifetse evleneceğin kızı bakire beklemiceksin. bu söze kaç kişi katılır

0|0
17|31

En İyi Erkek Görüşü

• öyle bir gerçek var ki bu konunun insanları sıktığı artık.bilmiorm ne katılırsınız bilmem ama birileriyle birşey yaşamak mecburi mi ya bırakın herşey tadında olması gerektiği yerde olsun ne bu koşturmaca ne bu acelelilik burdan tüm erkeklere sesleniyorum hiçbir kızın günahına girmeyin aşk sevgi eed güzel şeyler ama bunu sex yaparak berbat etmeyin insan sevdiğine zarar verebilir mi acı çekmesine izin verebilir mi,bunun aşkla sevgiyle hiçbir ilgisi yok bu tamamen bencillik karşı taraftakini düşünmeme.şimdi diyorsunuz ki artık bunun önemi yok şu su yok bu su yok,niye olmasın bence gayet önmli ben hiçbir kızın bekaretini almdım bence bu kadar uçmasın kimse biz avrupa değiliz bizm örf adetmiz de yok islam dan öncede böyleydi türkler için bu kadar hafife almyın..inanın ingilizleri çok ii bilirm adamlar eşlerini bile bile başkasıyla beraber olmasına izin veriolarr bu nedir çağdaş olmak mı işte sizn seçtiğiniz yolun sonu bu ve inanın hepsi mutsuz psikolojik sorunları var tek gayeleri para alkol sex..ben böyle bir millet olmak istemiyorum bence dur demek lazım nefsi kontrel etmek gerek..

3|1
    0|0
    • Çok Doğru Konuştun Canı Gönülden Tebrik ediyorum seni +1 :) Keşke senin gibi erkekler olsa şu dünyada ama yok.

• teşekkür ederim sadece yorumumu katmak istedim,

Erkekler Ne Diyor 30

• bugün birileri bu bakirelik olayına fena takmış halde, tamam anladık, bakire değilsin ve bu işten nasıl sıyrılırımın peşindesin ve de insanlara bakireliğin sorun olmadığı düşüncesini yerleştirmeye çalışıyosun, şunu bil! aklı bi erkekte herkesin altına yatan kızla evlenmez, evlendiğini varsayarsak evlendikten sonrada birileriyle yatmayacağı ne malum, insanın alışkanlıklarını değiştirmesi zordur. onun için akıllı bi erkek evleneceği kızın bekaretine önem verir.

3|8
    5|0
    • Ben Bakireyim Hiç Sexte Yapmadım Allah Şahidim.

• yanlış düşünüyorsun. eğer bir kadının bakire evlenmişse, diğer erkekleri merak edip "nasılsa artık bakire değilim" düşüncesiyle aldatma olasılığı daha fazla. sonra kadın programlarında kaynım bana kaydı diyorlar:)

• senin dediğin gibi olanlarda var ama, bakire olan ekstra güven veriyor insana, ayrıca, herkesin altına yatmış bi kadınla evlenmek ne demek sen biliyormsn? ben bugune kadar hiç bir kızla sex yapmamışım sırf o kızın ilerde evleneceğini düşünerek, bende milletin altına yatmış kızla evleniyim, oh ne güzelmiş ya! aptal çok ya bu memlekette nasıl olsa

• BİR GÜN Peygamber Aleyhisselam’ın huzuruna bir genç geldi. Sıkıntılı bir hâli vardı. “Ey Alllah’ın Resulü, zina etmem için bana izin ver. Artık tahammülüm kalmadı” dedi.

Orada bulunanlar, gencin bu fena isteğinden dolayı, hiddete geldiler. Bazıları onu şiddetle azarlarken, kalkıp ağzını kapatmak için üzerine hücum edenler oldu. Suratına bir tokat aşketmek arzusuyla yerinden fırlayanlar bile vardı.

Ancak, o Şefkatli Nebî, bunların hiçbirine izin vermediği gibi, susup genci dinledi. Sonra yanına çağırdı ve onu dizlerinin dibine oturtup sordu:

“Böyle bir şeyin senin annenle yapılmasını ister miydin?”

Genç:

“Anam babam sana feda olsun yâ Resulallah! Elbette istemezdim.”

Peygamber Aleyhisselam:

“Hiçbir insan, annesine böyle bir şey yapılmasını istemez” buyurdu ve:

“Peki senin bir kızın olsaydı, ona böyle bir şey yapılmasını ister miydin?” diye sordu.

Genç adam bu soruya da:

“Canım sana feda ey Allah’ın Resulü, istemezdim.” diye cevap verdi.

Peygamber Aleyhisselam:

“Hiçbir insan, kızına böyle birşeyin yapılmasını istemez” buyurdu. Ardından da:

“Halanla veyahut teyzenle böyle bir şey yapılmasını ister miydin?” dedi.

“Hayır yâ Resulallah!” dedi genç.

“Bir başkasının kız kardeşinle zina etmesini ister miydin?” dedi Resulallah.

“Hayır! hayır, istemezdim!” diye cevap verdi genç.

Ve Peygamber Aleyhisselam sözlerini şöyle bitirdi:

“Hiç kimse, halasıyla, teyzesiyle, kız kardeşiyle zina edilmesini istemez.” Sonra da, o gence dua buyurdu:

“Allah’ım bunun günahını bağışla, kalbini temizle ve namusunu koru.”

3|4
    0|0
  • Katılıyorum söze de.Kızlarda tecrübeli erkek seviyorlar ama.Bakir erkeklerden pek hoşlanan yok izlenimleirme göre.

1|0
    1|0
  • evlendiğim kızla yaptım! o çoktan becerilmişti zaten sürmedi hırsızlık yapıp gitti benden önce 8 kişi iş bitimiş! hala baklireyim diyor bir ay yatmadık adet günü yattı kan geldi! ayrılma arifesinde bile aldattı neler var neler .bakire olmayan kızla evlenmek bu ülke de aptallık

0|5
    3|0
  • Bakir kalmak isteyen ve duygusal bir iyi niyetliği taşıyan bir sürü erkek vardır. Cinselliği sadece eşiyle yaşamak, onunla özel anıları paylaşmak ister. Ayrıntılı incelendiği zaman güzel bir duygu olduğunu hissedersiniz.

Ama bir yandan kadınların tecrübesiz erkek istememesi, öbür yandan erkeklerin ve kadınların kişi üzerinde çok büyük bir cinsel baskı oluşturması ve cinselliğin uygun partner bulunduğunda giderilmesi gerektiği gerçeği iki cins arasındaki cinsel paylaşıma "kendini evleneceğin kadına saklama" gibi bir anlam yüklenmesini zorlaştırıyor.

Eğer bakir olsaydım evleneceğim (!) eşimin cinsel geçmişi beni pek alakadar etmezdi.

Özet: Milli olmak marifet.

1|0
    1|0
  • konu bakire olması değil tamam bakire olmasada olur fakat asıl mevzuhu şu önüne gelenle zevk için yatmış yattığının haddi hesabı yok sayısı belli değil bunu istemem işte yarın birgün evlendikten sonra birkaç kişi çıkıpta ben bu kızla birlikte oldum yada bu şunla yatmış bunla kalmış olayı sıkar insanı.. Her birlikteliğinde bu gelir aklını kurcalar sürekli...

1|1
    1|0
  • Milli olmak önemsiz, bakire beklemek gereksiz.

0|0
    0|0
  • bak şimdi milli olunucak kız vardır evlenilecek kız vardır. bu ayrımı bilmen gerekir.

kız vardır bi zevk için bekaretini vermez evlenilecek kızdır.

kız vardır bi zevk uğruna bekaretini verir üstüne yetmez şuna buna verir o da milli olunacak kızdır.

0|0
    1|0
  • yinemi aynı soru... önemli olan kalbinin beyninin bakire olması...

3|0
    1|1
  • Kesinlikle. Önemli olan ruh bakirliği ve bakireliği...

0|0
    0|0
  • tabi ki katılıyorum.

0|0
    0|0
  • her kumaşın bi alıcı vardır

0|0
    0|1
  • peki pekala çok güzelde, kızlar siz bekaretinizi verdiğiniz bir adamın hiç birşeyden anlamayan tecrübesiz birisi olmasını istemezdiniz öyle değil mi ? erkeğin namusu kadınıdır.

0|0
    1|0
  • bu sözüne kısmen katılıyorum

katılmadığım kısım da şu kızların %90 ı deneyimli erkek istiyor.

1|0
    1|0
  • seviyorsam bekaret önemli değil.

(tabii ki kaşar da olmasın, o kadar uzun boylu değil)

1|0
    0|0
  • s*ke s*ke katılmak zorundayım çünkü sevgilim kız değil :DD

0|0
    0|0
  • katılıyorum haklısın.

0|0
    0|0
  • Sevdikten sonra bakire olup olmamasına bakmıyoruz.

1|0
    1|0
  • bakire degilsin kendini üste cıkarmaya calışma

0|1
    3|0
    • Hiç Yapmadım. Ve Cinsellik Amaçlı Yaklaşanlardan gerçekten Sıkıldım artık.

• ne istemesi be ne saçmalıyorsun sen ? sanki ben sex yapmak için çıldırıyomuşm gibi konuşma. ne sexle nede erkekle işim olmaz.

• bayanlardanmı hoslanıosun peki

• Şu "milli olmak" sözüne ayar oluyorum ya.

1|0
    1|1
  • marifet ne beklemekte, nede beklememekte...

marifet aldığın hanımı insan gibi yaşatabilmekte...

0|0
    0|0
  • bir çenç olayı var gibi :D

0|0
    0|0
  • kısmen katılıyorum.

0|0
    0|0
  • bir çin atasözü der ki bi adam malsa o adam maldır.

0|0
    0|0
  • erkekler hep bakire ister amam bu bakire olmayanlarla kim evleniyor acaba...

1|0
    2|1
    • Sen evleniyorsun ya bize ne hacet :)

• sana madalya asmaları lazım bu sözün için... yazmıssın ama zamanını bosa harcamıssın... kesks kendine faydalı oalcak bi soruyu cevaplasaydın:-)

• Katılmıyorum ne alakası var karşı taraf kötü birşey yaptı diye sendemi yapmak zorundasın.

0|0
    1|0
  • kesinlikle cok haklısın

0|0
    0|1
  • katılıyorum. dini ölçülere göre hayatı anlamlandırmaya ve yaşamaya çalışan biriyim. zina etmiş insanlar evlenirken birbirine denk görülür islamda. cezaları aynıdır. türkiye şartlarında bakire olmayan kadının dini/ahlaki duyarlılığı daha az olur diye düşünüyorum. ama "marifet sayan" erkeği sorduğunuz için evet katılıyorum

0|0
    0|0
  • ama ileride de tecrübesiz olucak buna ne diceksin

0|0
    1|0
  • mağara soğukmuydu.

3|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• kesinlikle katılıyorum.bakir olmayan bir erkeğin bakire kız isteme hakkı da yoktur.ama sevdiğin insan daha önce seks yapmış diye sende dur bende bi seks yapıyım geliyim diyemezsin :) fakat evet birçok erkeğe göre milli olmak marifet ve bunu biz olmasak asla yapamazlar o yüzden öyle erkeklere söylüyorum kendinizi birşey sanmayın sizi sahaya çıkaran biziz :)

2|0
    0|0
  • bence artık bir bilim adamı çıksın kadın genlerinden kızlık zarını kaldırsın ve kızlık zarı olmayan bebeler dünyaya gelsin ve bu sorundan toptan kurtulalım, kız çocuklarımız herhangi bir cinnete ya da kendini bilmez bir töre kurşununa kurban gitmesin...

0|0
    0|0
  • ya bu bakirlikle bakirelikle ne derdiniz..herkes istediği gibi yaşasın...milli olanda olamayanda insan..bakire olanda olmayanda insan...ay baydı bugün bu konu...gece rüyama girecek..

4|0
    1|2
  • Bunun gibi söylenen çok şey var da ne dersen de yaptıklarından vazgeçiceklerini felanmı sanıyorsunuz,yine aynı yine aynı boşyere dil döküyorsun bence haklısın o ayrı.

0|0
    0|0
  • Siz kendinizi nasıl görürseniz etrafınızdaki başta erkekler olmak üzere sizi öyle görür.Buna hiçbir şekilde kılıf uyduramazsınız.Herkesin idealindeki eş farklıdır bundan şüpheniz varsa bazen iradenizi kontrol etmelisiniz.Nasıl etrafınızda çirkin kızlar yakışıklı erkek, kısa kızlar uzun erkek istiyorsa erkeklerde bakire kız isteyebilir bulur ama bulmaz o onun özelidir bizi ilgilendirmez :)

0|0
    0|0
  • aynen tatlım.

0|0
    0|0
  • canı gönülden katıldım arkadaşım.

0|0
    0|0
  • "milli olmak marifetse evleneceğin kızı bakire beklemiceksin. bu söze kaç kişi katılır"

Ben..

0|0
    0|0
  • bu konuyu açan 9968. üye olarak 100 Xper puan kazandınız tebrikler!

0|0
    0|0
  • bekarete takmışız yaa boşversenize hayattaki en önemli şey değil ya

3|0
    1|4
  • boşver isteyen istediğini beklesin..bunlar sorun değil..hayatta daha önemli konularda var.

0|1
    0|1
  • bu da saçma

0|0
    0|0
  • kesinlikle öyle

0|0
    0|0
  • Mantıklı.

0|0
    0|0
  • Bunun da beyni sadece belaltı çalışıyor derim. Bu sözü söyleyen kişiyle muhattap olmam.

1|0
    1|2
  • Katılıyorum. Erkek İstediği Gibi İstediği Kızla düşüp Kalkıcak sonra iş Evlenmeye Geldimi en Namuslusu onun olucak yok öyle yaamaa :)

1|0
    0|1
    • birtane arkdaşım vardı çok kişiyle yatmış onda sonra diyorki ben namuslu isityorum :D

• İşte her haltı yemeğe geldımı yiycek ama evlılık oldumu mesele namuslu olucak kız. sen kendı şerefınle namusunla durdun muda namuslu beklıyosun.

• kimse bakir/bakire olmasın, hepimiz mutlu olalım.

1|0
    1|2
Yükleniyor...