Erkekler neden her şeyi seksten ibaret görüyorlar?

neden erkekler herşeyi sexten ibaret görüyorlar ? neden sex yapan kızlara kaşar muamelesi yapıyorlar ? kendileri sex yaparken iyide kızlar yapınca kaşar oluyor. oysaki dinimizde evlenmeden önce bir başkasıyla sex yapmak zinadır. bunu bile bile yapıyorlar. kendileri yapıyor ve birbaşkalarınada kaşar muamelesi yaparlar. nedir bu yani insanların namuslarıyla oynuyorlar bu erkekler. kızların çoğuda bu yüzden lezbiyen zaten. erkeklerden soğudu kız milleti..

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• kıların çoğu lezbiyen mii :)) işte buna güldüm.

söylediklerinin bir kısmı çok doğru. bunun dinle alakası yok. günah ise iki cinsede günah bu iş..

gelelim kaşar meselesine.. erkekler seks yapana kaşar demez.

her ününe gelenle seks yapana.

kolayca yataa atılana..

bi iphone telefon hediye alınca verene

kaşar ve motor denir.

hayat kadınlığının başlangıç aşamasıdır.

kukusunu verir karşılığında türlü menfaatler temin eder.

evlenene kadar bekaretini saklayan ve sevgi ile değilde. ben bakireyim mis gibiyim diyen.

düünlerin en iyisini , takıların en bi güzelini isteyenlerde aslında

birçeşit fahişedir.

çünkü aile kurmazlar da kukularını yüksek fiyata toptan fiyatına koacalarına satarlar.

leasing ile karı kiralamak da diyebiliriz buna.

kısaca insanlar birbirlerini severse ve sevişirse bunda bi sıkıntı yoktur.

lakin kukunun evlilik adı alrında dahi olsa..

menfaat temin aracı olarak kullanılması

o kadının kocası ile sevişen bir fahişe olduğu gerçeğini de değiştirmez.

Bakireler hemen alınıp eksilemesin. bakireler demedim.

bakiresindiri birini severisn evlenirsin mesele yok..

ama altın için takı için zengin koca için bekaret saklama..

Fahişliktir.

yani seks yapmadan da motor kaşar fahişe olunabiliyormuş..

bir dersimizin daha sonuna geldik. ama muhtemelen sınıfın çoğu yine anlamadı ve bu dersten kalacak.

olsun anlamayın. sizde o zaman ona göre yaşarısnız. :)

9|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 14

• S:Neden Erkekler Herşeyi Sexten İbaret Görüyorlar ?

C:Çünkü doğa üreme düzeni üzerine kurulu ve aktif görev erkeğin. Orgazm sonrası rahatlama, tamamen üremenin sürdürebilirliği üzerine tasarlanmıştır.

Neden Sex Yapan Kızlara Kaşar Muamelesi Yapıyorlar ?

C: Evet, toplum zayıfı ezme üzerine kurulu. Kadınsa zayıftır. Hele zar yırtılmışsa bitmiştir. Erkek güçlü kabul edildiği için senin ataerkil toplumunda bir erkeğe hayır demen, eğer başkasına evet demişsen, bir yanardağın lavlarına mağruz kalacaksın demektir.

Oysaki Dinimizde Evlenmeden Önce Bir Başkasıyla Sex Yapmak zinadır.

C: İyi düşün. İslam yayılırken kızlar 10 yaşında evlendirilirdi. Ve şeriata göre eşinden başka biriyle cinsel ilişkide bulunmak zinadır. Evlenmenden öncesi diye birşey sözkonusu değildi. Meydanı boş bulan sözde din alimleri para kazanmak için uyduruk din fetvalığı yapmaktalar. En iyisi kurallar kitabını kendin okuman ve kendin yorumlaman. Sonuçta Hz. Adem ile Hz. Hava'nın nikahını beşiktaş belediyesi nikah dairesi değil, kalplerindeki sevgiyle bağlı oldukları şeyden aldılar. Medeni huukta nikah işlemi, sadece kadının hukuksal haklarını korumak amaçlı yapılan işlemdir.

Nedir Bu Yani İnsanların Namuslarıyla Oynuyorlar bu erkekler.

C: Erkek egolarını tatmin için yaşayan bir tür. Fiziksel gücü ona kibir ve zayıf üzerinde hakimiyet kurma şansını vermiştir. İlkel toplumlardan bahsetmiyorum bile. Bir orman düşün. Kadınlar çoğunlukla ceylan (çok azı da ayı), erkekler çoğunlukla ayı (çok azı da ceylan).

Düzen birbirini yeme düzeni.

Hayatta kalmaya bak ;))))

2|0
    0|0
    • Belki de en açıklayıcı ve aydınlatıcı yorum :) Ama keşke bu çabayı başka bir sorularda harcasaydın, gereksiz konu bence. Soran aydınlanmıştır ama :)

• karşında doğru dürüst bir adam varsa böyle şeylere önem vermez.

ve sen hayata karşı yeterince dik durabiliyosan kendin gibi davrandığın için insanların hakkında ne düşündüğünü çok önemsemez, seni sen olduğun için kabul edecek insanlarla bir çevre oluşturursun.

merak etme dünyada 7 milyar insan var ve içlerinde mutlaka ama mutlaka sana uygun olanları çıkacaktır.

ha bir de cinsel açıdan kadın olsun erkek olsun baskıcı insanların sapkınlıkları vardır ve bu sapkınlıkları çok net belli etmeseler de ufak tefek ip uçları verirler.

0|0
    0|0
  • Yaw nasıl denir? sanırım yaradılış destanın biz erkeklerin genlerinde başlamasından kaynaklı.

Sonuçta 2 saniyede hatırlanan en ilkel ve en iç güdüsel bir istek cinsellik ve seks.

Bu yüzden erkekler için seks ihtiyaçtan öte vazife gibidir.

İşin dini boyutunda haklısın..Zina ya girer..Yapanın bunu bilerek yapması yada yapmaması gerekir..

Bunu bilen alimde cinsel isteği var..Pederinde.. papazında..

Kaşar diyoluğunda söyleyenin kendisi kaşarlanmıştır bilesin.

0|0
    0|0
  • erkekler sexten uzak olsa bu sefer kadınlar başka sorguluyor ama eğitim de buna sebep oluyor.

seks yapan kızlara namuslu muamelesi göstermek hayata saygısızlık

evet bizim dinimizde yasaktır. bu kabul de. erkeklerin de günümüzde iman boşluğundan kızlara karşı koyamaması zinaların çokluğuna sebeptir

kızların lezbiyen olmasının sebebi erkeklerden soğuması değil erkeklerle sex yapa yapa doygunluk gelmesindendir. ya da hormonaldir

0|0
    0|0
  • Tüm genellemeler yanlıştır. (Yoruma bu da dahil yazacak olanların ellerinden öperim.)

Açıkçası sex'i seven kıza kaşar denmez. Kaşar denecek kızların farklı bir yapısı vardır. Bu konular derin mevzular.

0|0
    0|0
  • öyle bir genelleme yapılamaz böyle bi genelleme yapan insan lezbiyen olur zaten

0|0
    0|0
  • ben yapmadım hiç buna rağmen aldatıldım peki neden kızlar yapıyor? çevremde hep kızlar yapıyor.Kız isetemezse erkek kılını kıprdatamaz

0|1
    0|0
  • Bu ülkede böyle erkeğin elinin kiri çapkın adam denir ama kadın için öyle degil.Ortama uyum sağlamak gerek.

0|0
    0|0
  • cevabı basit; erkeklerin büyük bir kısmına göre yalnızca kadınlara ait bir özelliktir namuslu olmak. Çünkü namus denilince akla yalnızca cinsellik gelir, dolayısı ile erkeklerin büyük bir kısmı aslında namussuzdur.

0|0
    0|0
  • Sana bu tür yaklaşımla gelen o erkek le senın aranda kı problem.. Sız kızlar hep karşı cınsten bır problem yasadıgınızda BU ERKEKLERİN hepsi böyle dersiniz.. Siz ne işsiniz?

0|0
    0|0
    • hiç alakası yok erkek sex yapmak istedi diye yapmak zorundamıyız ? bana hep cinsel amaçlı yaklaştılar. ben yapmak felan istemiyorum ailem beni böyle yetiştirmedi. biz ne yapıyoruz işinizi görünce gidiyorsunuz işinizi göremeyince bu sefer bize olup olmadık laflar söylüyorsunuz. senin gibi düşünenler yüzünden insan kalmadı dünyada

• Benim gibi düşünen biri diyorsunda. BEN HİÇ BİR KIZA O AMAÇLA YAKLAŞMADIM BİLESİN GENÇ.

• beş parmagın beşide bir değil sana öyle denk geldiyse bütün erkeleri tenzih altında bırakman hiç iyi değil

0|0
    0|0
  • erkekler böyle bende öyle yapıyorum malesef erkekler boyle derken tabiki her erkek öyle degil

0|0
    0|0
  • zaman onu gerektirir hale getirdi aynen haklısın ya

0|0
    0|0
  • ayrıca seks yapan kıza kaşar muamelesi yapıldığı için kızlar erkeklerden soğumuş ve lezbiyen olmuş...birde erkekler herşeyi seksten ibaret olarak görüyorlarmış...ağzından çıkanı kulağın duyuyormu senin?hişşşt hacı kendine gel...

sen uçmuşsun be kuzum...

lezbiyenliğin sebebinide erkelere dayadın ve faturayıda kestinya pes doğrusu...

sen bu işlerin bayağı bir yavuzusun...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• dinle alakasi yok, insanin kisiliginde vardir yada yoktur bir düzgün ruh.

yanlis olan cinsellige verilen önem degildir, asil yurttaki cahillige karsi savasmak gerekiyor!

yanlis olan sex sells felsefesidir.

yanlis yönlere cevirmektir seksi yanlis olan, tv de genc genc kizlari yari ciplak ortaya koyarak

onlari bile seks objelerine cevirmektir yanlis olan.

sekse daha dogal ,daha bilimsel, daha canli bir göz ile yaklasilsa bu kadar pis birseymis

gibi gözükmeyecek.

senin bahsettigin tarz insanlarin her birinin farkli hayatlari var.cogunda sevgi eksikligi var

onuda milletle yatarak unutmaya ,kendilerini tatmin etmeye calisiyorlar.

insanlari kontrol edemeyizki, herkes kendi yolunda dogru davranmaya calisacak

0|0
    0|0
  • kişilik bozukluğundan kaynaklanan bir durum.tabi her erkek böyle değil daha doğrusu erkek olanlar böyle değil kendini erkek sananlar böyle

0|0
    0|0
  • bu konuyu gündeme getiren 9968. kişiye 100 xper puan hediye ettik. 1 kişiyle kaçırdığınız için size 50 veriyoruz

0|0
    0|0
  • Biiraz saçmalamışsın isyankar arkadaşım .d

0|0
    0|0
  • erkeklerden o kadar soğudum ki lezbiyen oldum

0|0
    0|0
Yükleniyor...