Erkekler, Kızlar, Kizligimi diktircem yapyimmi?

Vajinam enfeksiyon kapmisti benimde kizligim bozuldu😞ama cinsel iliskiye girmedim obu diktirsem gunah lurmu arkadas yalan soyluyo fulan demeyin görmediniz sonucda allah gordu enfeksiyon dan bozuldugunu

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• İlişkiye girmediysen doktordan enfeksiyondan bozulduğuna dair rapor al diktirirsen ilişkiye girmiş görünümü verirsin.

0|0
    0|0
    • 2ay

Yok ani benim vaninama penis girmesigi icin dardiyani sadece dis kisminda siyrik lar vardi

• 2ay

Brnimki valla icine bisi girmemiz gi i deligimden bellicoluyo ama zarimda kopukluklar var onlari diktircen

• 2ay

Beni dinle diktirme sonra evleneceğin kişinin biryerden kulağına gider yanlış anlar.

Erkekler Ne Diyor 23

• klitorisinizin çıkışında fazlalık et parçası olabilir. rahat olabilmeniz için bir doktor görünmenizde fayda var geçmiş olsun saygılar

0|0
    0|0
  • Öyleyse diktirebilirsin

0|0
    0|0
  • Günah olmaz. Diktirebilirsin.

0|0
    0|0
  • Enfeksiyon derken penis enfeksiyonu kaptı galiba hiçbi enfeksiyon kızlığı bozmaz güzelim kendini kandırma ya parmakladın ya da bişi soktunda bozuldu başka türlü bozulmaz

0|0
    0|0
  • Rapor alsaydın bukadar dert etmezdin...

0|0
    0|0
  • Dubble yaptır altını pileli olsun birde

0|0
    0|0
  • bir arkadaşta balkonda oturuyordu şimşek sen gel kızın vajinasına çak bukadar olur

0|1
    0|0
  • asıl böyle diyenlere inanmamak lazım işte.

0|0
    0|0
  • Enfeksiyondan nasıl bozuluyor

0|0
    0|0
  • Kızlık zarını diktirmek birkaç gün etkilidir

Yani gerdek gecesi birkaç gün önce diktirmek gerek

0|0
    0|0
  • Dr raporu al ozaman

0|0
    0|0
  • gel ben seveyim ama önce bana bir verecen

0|0
    0|0
  • hiç uğraşma diktirme felan. boyle kabul etmeyecek erkek dikilmişini de kabul etmez.

0|0
    0|0
  • Evlenmeden 2 gun once diktir

0|0
    0|0
  • Baksen

0|0
    0|0
  • Paran var mı peki

0|0
    0|0
  • Hayır. ASLA. Kendine güven. korkma. Dürüstlükten sapma. Özgüven bebişim. Gerisi teferruat.

0|0
    0|0
  • olabilir böyle şeyler tabiki diktireceksin. ama evlenmeden bir kaç gün önce yapman lazım bu işlemi

0|0
    0|0
  • Belki bozulmadı

0|0
    0|0
  • Bu kadın tam bir ruh hastası hep aynı soru Allah belanı

0|0
    0|0
  • Pırlanta kızsın diktir...

0|0
    0|0
  • Hazır bozulmuş, hemen diktirme biraz kullan evlenmeye yakın diktir, şimdi diktirip de pişman olma.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama ben kocamdan baskasiyla iliskiye girmek istemiyom ki

• 2ay

Ben istememsadece kocam olsun 🙂

• 2ay

Sana simdilik bir zarari yok bu durumun. ihtiyacin oldugu zaman diktirirsin

• askim babam araba surmeyi ogretiyodu vites topuzu sen gel vajisime gir :(((

0|0
    0|0
    • 2ay

Alay eyme şerefsiz ben diger orusbular gibi inlem3dim enfeksiyon kkaptim xsten xarimin genişliği dar ama zar kalintilaru car kopuk kopuk gaz cikiyodu en enfeksiyon kaptigimda

Yükleniyor...