Kalkmıyor ulan?

Beyler bayanlar gülmeyin veya ti ye almayın. Erkekler özellikle size bu sorum. Sabah uyandığınızda çoğunuzun sanırım çavuş göbeğe yaslanmış oluyor. Benim yıllardır böyle bir durum söz konusu değil. Ayda yılda bir kere oluyor.. ilişkilerimde sorun yaşamıyorum gayet normal performans. Ama bu sabah kalkmama olayı iyiden iyiye canımı sıkmaya başladı. Sebebi nedir ve de çözüm öneriniz var mı?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• benim sevgilimin kalkıktı sabah uyandığında elime alıp boşalttım

0|4
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum neden takıldın ki buna, bu öyle cinsellik ile ilgili bir durum değil ki, bu senin psikolojine, kafana taktığın şeylere, yediklerine yani kısaca herşeye bağlı bir durum. Hatta bu durumu kafaya taktığın için bile olabilir. Takılma bunlara sen için rahat olsun zamanla düzelir, sen başka daha ciddi sorunlar yoksa düşünme bunları. Kal sağlıcakla.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kalkamması daha iyi

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Sabah ereksiyonu olmama nedenin yaşlanıyor oluşun ya da testesteron hormonu eksikliği kaynaklıdır. Çok kafaya takıyorsan eğer, üroloğa görün.

0|0
    0|0
  • Bir gece seks yapmadan uyu. Uyumadan oncede p*rno vs izle. Uyurkende cinsel seyler dusun bakiyim sabahina kalkacak mi

0|0
    0|0
  • Kalksana mk de

0|0
    0|0
  • Normal seks iliskinde sorun yoksa gayet normal.. Sabah ereksiyonu zaten seksle, cinsel arzu ile alakali birsey degil, bazi insan gecede 4-5 sefer idrar yapar, idrari fazla olmaz, bazi insan gece hic cikmaz, sabaha karsi dolan idrar torbasi, prostada oenis bölgesine baski yapar, bilinc altindan idrari tutumak icin ve o baski ile olusan tahrik sonunu penis sertlesir.. tuvalete gidip iseyince sertlesme kendiliginden kaybolur..

0|0
    0|0
Yükleniyor...