Evleneceğiniz kızın bakire olup olmaması önemli mi?

Evet beyler evleneceğiniz kızda bekaret arar mısınız? önemli mi bakire olması?

• Evet, önemli
    33% (15)67% (80)58% (95)Oy Ver
  • Hayır, önemli değil
    33% (15)13% (16)19% (31)Oy Ver
  • Ben bakirsem o da bakire olsun ama değilsem şart değil.
    34% (16)20% (23)23% (39)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|32

En İyi Erkek Görüşü

• Benim icin hicbir önemi yok. Herşeyi ben mi öğreteceğim ona =) Zamanında birisini cok sevmiştir Birikte olmuştur. ama öyle her gecenle birlikte olduysada. benden uzak kalsın

5|1
    0|1
    • Öyle her geçenle birlikte olduysa fakat sana senden önce birini sevdim sadece bir kişi oldu derse nasıl anlayacaksın?Ben anlarım arkadaş demeyelim lütfen :) Hatun kişi seninle evlenmeyi kafaya koyduysa öyle hanım hanımcık olur ki,yatakta o kadar ecemi hallere girer ki dediğine inanırsın :) Son Söz : Bir erkeği "Ben anlarım nasıl bir kadın olduğu" anlayışı bitirir.Anlayamayabilirsin.

• Öyle birisini anlarsın zaten hal,hareketlerinden ben anlarım demiyorum anlaşılır. oturup kalkmasını bilsin hal hareketlerine dıkkat etsin. benim için gerisi önemli değil.

Erkekler Ne Diyor 31

• Evleneceğiniz erkek bakire bir kadın mı arıyor?

Yoksa siz böyle bir "günahı" işlediğinize "pişman" mısınız?

Size çok önemli bir teklifimiz var.

Artık tekrar bakire olmak mümkün!

Yapay kızlık zarıyla güvenle "eşinizle" evlenebilirsiniz.

Ayrıca kullanımı da çok basit.

Yapmanız gereken yapay kızlık zarını vajina girişine yerleştirmeniz...

Gerisi sizin oyunculuk yeteneğinize kalmış.

Sadece erkeğinizi berbat bir seksten sonra bacaklarınızı titreterek ve haykırarak boşalmak yerine ağlamayı, utanmayı, yapay kızlık zarından akan kanı incelemeyi ve "Aşkım harikasın demeyi unutmayın."

Yılbaşına özel fırsat kargo dahil iki tane yapay kızlık zarı sadece 29.95 dolar!

Hemen aşağıdaki telefonu arayıp siparişinizi beş dakika içinde verirseniz, yapay kızlık zarının yanında uydurabileceğiniz yalanlar kitabı ve yatakta bakire taklidi DVD seti ücretsiz gönderilecek ve 3 aylık Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde profesyonel tiyatroculardan oyunculuk kursuna katılma hakkı elde edeceksiniz.

Kredi kartlarına 12 taksit imkânı sunuyoruz. Gizlilik politikamızın bir parçası olarak, hesap ekstrenizde alışverişinizde "TR-Mango" olarak yer alacak.

Not: Maalesef ki şu an dürüstlüğe paha biçemiyoruz.

0|1
    0|0
  • Bu soru tam bir vakit kaybı yani.Geçmişiyle yadırgamak insanları tabiki anormal bir mevzuat fakat bu insan bir ömür hayatını geçireceğin aynı yastığı paylaşacağın eşin olacaksa ben dur derim şahsen..."Yorumlarda dikkatimi çekti, herifin teki seviyorsam aramam bile" diyor.. Ya sen nasıl bir türsün arkadaş, o zaman genel evden git seç.. YANLIŞMIYIM?

0|2
    2|1
    • yanlışsın, ne alaka hayatında 1 kere biriyle beraber olmuşsa kız çok sevmemişse fahişe oluyor da git genelevden al diyorsun. bu soru vakit kaybıysa cevaplama arkadaşım.

• erkekler birkere beraber olduğu kıza fahişe demez arkadaşım.O kız gevşekse her önüne gelen le yatağa giren bir cinsse ona denir fahişe. Ben şahsi görüşümü belirttim bakire bir kızla evlenmek isterim!

• naparsan yap.

• sen eşinin bakir olmasını istemez misin? Birlikte keşfetmek cinselliği. hayır deme inanmam..

1|2
    1|1
    • inanma ama hayır. tecrübeli olmasını isterim.

• evet önemli ben 23 yıldır kimseye dokunmadıysam evleneceğim kişide öyle olmalıdır

3|4
    0|1
  • bakireliği geçtim eli tutulmuş kızla evlenilmez burası türkiye.Kimse kusura bakmasın

3|2
    5|2
    • kardeş doğru söylüyorsun bu*kızları daha pis bizde babaların ne yaptığı öğrense eve almazlar gizliden gizliğe arkdan veriyorlar*kızı oc kusura bakma çok duydum böyle kızlardan

• aldatılmayı hakediyosun.

• isterse riquelme kadar güzel olsun bakire olmadıktan sonra ölsem yine evlenmem

2|3
    2|1
  • Açıkçası kişisel olarak bakire olmasını kesinlikle isterim. Çünkü bu benim ona olan bağlılığımı arttırır. Ayrıca eğer bakire değilse ve gerçekten seviyorsam benim için önemli olmayacaktır.

Önemli olan benim onunla olduğum zaman (evlilik) bir daha benden ayrılmayacağı konusunda güvenmemdir.

Ayrıca çok şüpheci biriyimdir.

0|0
    0|0
  • konu bakire olması değil tamam bakire olmasada olur fakat asıl mevzuhu şu önüne gelenle zevk için yatmış yattığının haddi hesabı yok sayısı belli değil bunu istemem işte yarın birgün evlendikten sonra birkaç kişi çıkıpta ben bu kızla birlikte oldum yada bu şunla yatmış bunla kalmış olayı sıkar insanı.. Her birlikteliğinde bu gelir aklını kurcalar sürekli...

0|0
    0|0
  • evlenicek kadar sevdiysem hayır önemli değil..geçmişini yargılayamam

3|2
    0|0
  • sevdikten sonra no problem

2|2
    1|2
  • tabiki önemli benm için...

0|2
    1|1
  • herkezi bilmem ama benim için çok önemli çogu erkek içinde öyledir düşünsenize helalin olacak kız tertemizz ne güzell kirlenmiş kızı ben istemem

2|2
    2|2
  • açıkcası vücudunu ve cinselliğini tanıyan biri olmasını tercih ederim. eğer bir seçme hakkım olsa kesinlikle bakire birisini istemem. ha ama olur da bakire bir kızla birliktelik yaşarım. o zaman onu böyle şeylere göre değerlendirecek halim yok.

1|0
    0|0
  • son bir cevap benimle evlenen bayan ne ağladı ne sızladı ne acı duydu:) malum bakire ya! nerdeyse rahmine değince kan geldi!.Hiç normal ilişki gibi yani:) bende yedim numarası yaptım böyle şeylerin basına geleceğimi bilsem direk ailesine gödnerdirdim şimdi eziyet çekiyorum

0|0
    0|0
  • Seviyorsam Düşünmem bile.

4|1
    1|3
  • çok sevdikten sonra hiç birşeyin önemi yok.

2|0
    0|0
  • bence bu önemli bi konu. bakire olmasını isterim evleneceğim kızın. benden önce kimseyle cinsel birliktelik geçirmemiş olmasını. tabi bunu net olarak bilemem ama inşallah karşıma öyle bi kız çıkar.

0|0
    1|0
  • kalbi bakire olsun yeter.

2|0
    0|0
  • kızı sevdikten ve onsuz olmak istemedikten sonra bence farketmez...

2|1
    0|2
  • tabikide kişiye ve durumuna göre değişir ama genellikle bakire olmayan kızla hemen yatma düşüncesi ortaya çıkıyor. Bakireyse ona göre davranış değişiyor.Evlenmemiş bir erkek kadınını bakire ister.Ama boşanmış erkek için önemli değildir budurum.

0|0
    0|0
  • kesinlikle bakire olmalı ilk açılışi ben yapmayalım.

1|2
    3|1
  • herkes için önemlidir sallayan olursa değil diye inanmayın zaten

1|1
    1|1
  • hayır önemli değil bakire olup da bana kadınlık yapamayacaksa varsın olmasın.

1|0
    0|0
  • önemli olan kafa yapısıdır elbette.

1|0
    0|1
  • Önemli tabi ki

0|1
    0|1
  • Evet önemli

0|0
    0|0
  • Ben bakirsem o da bakire olsun ama değilsem şart değil.

0|0
    0|0
  • Evet, önemli

0|0
    0|0
  • Lan deli deli konuşmayın parasıyla yaptıktan sonramı size eş olcak çoğu para ve kandırılıyor* salak kızlar

0|0
    4|0
  • burdaki kişiler önemlidir yahut önemsiz demesi ne değiştiricek sende,birşeylerini yaşaman engel ya da mani olucak yada senin seksi yaşayıp yaşamanda farklı bir boyut mu katacak ?

0|1
    0|0
    • evet

• yaşayıp yaşamamanın kararını vermek başkalarının cevaplarına kalmışsa nasıl yaşıyoruz :)yönlendiren kendimiz miyiz yoksa çevre mi ?her zaman bu şekil de gider mi ...

• bir de evet demiş. istiyosan yap. senin için güzel bir eleme methodu olur. daha önce seks yaptın diye senle evlenmeyecek bir adam varsa ondan kurtulmuş olursun. yahu kendine bir bak. kaç sene yaşamışsın. bu hayatta neler katmışsın bilgine, görgüne, kültürüne. kızlık zarına göre değerlendirilmeyi hakediyor musun? bunu kendine yedirebiliyor musun? cidden yedirebilir misin?

• Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 5

• erkek bakirse arama hakkı varda erkek bakir değilse arama hakkı yok

4|1
    1|2
    • bencede

• katılmıoyrum canım nıye yanı kerhane dıye bırsey war onune gelen kızla bakırlıgını bozmamıssa erkek gene olur yanı bosuna mı duruo o kerhaneler cok bılıyorsunuz sız kızlar :)

• kızlar içinde jigolalar var öyleyse kızda jigolaya bozdursun bakireliğini o da bozulmamış sayılır dimi?ne bencil pislik ruhlu erkekler var

• bu soru bugün 3 mü oldu ne...ben hiç soruyormuyum ya..isteyen ister istemeyen istemez...hem burdakilerin isteyip istememi önemli değilki..beraber olduğun kişiye sor bunu bence.bu hafta 17827595310601 kere sorulduu...bu ay624060356546469649151999 kere soruldu...

0|0
    2|2
    • çoğunluk ne istiyor onu merak ediyorum, sorulmuş olduğunu bilmiyordum ayrıca beraber olduğum biri de yok...

• peki canım...:)

• bakire arayan erkek bakire bulsada her nedense sonrda kasara ask oluyorlar evliyken

5|0
    1|0
  • bakirse bakire arayabilir mantığı bile saçma geliyor bana

2|1
    2|4
  • Bakir bir erkekle evlensem diyorum diktirip. Öyle gözlere böyle çubuk olsa falan.

0|0
    0|2
Yükleniyor...