En ideal çocuk yapma yaşı 39 bence?

Genç yaşta çocuk sahibi oluyorsunuz kadınlar. çocuk sahibi olmak vücudu yıpratır. 39 yaşına gelmiş hiç çocuk yapmamış bir kadınla 25-26 yaşındaki çocuk yapmış kadınla karşılaştırdığımızda çocuk yapmamış kadın daha iyi durumda olur. herneyse bunları geçelim sırada Türkiye'nin toplumu neden çok cahil ve canım onu konuşalım. Türkiye'nin toplumu neden bu kadar canım ve cahil? neden hiç bir şey icat edemiyoruz? neden japonlar, amerikanlar, koreliler teknolojide neden bizden bu kadar ileride? çünkü erken yaşta çocuk yapıyoruz. yurt dışında böylemi? ve 20 yaşında bir erkeğin spermi 39 yaşındaki bir erkeğin sperminden kalitesizdir. eğer hayırlı bir evlat istiyorsanız benim dediklerimi uygulayın :)

Güncellemeler:
2ay cahil ve canım ne ya. cahil ve canım olucaktı o.
2ay geri*zekalı :D

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Dediklerinde haklı olabilirsin. Ama geç yaşta çocuk yapmanın şöyle bir dezavantajı var. Geç yaşta evlenen ve 46 yaşında çocuk sahibi olan bir anne babanın çocuğuyum. O çocuk büyüdüğünde ergenlik döneminde geldiğinde ebeveyn 50 60 yaşında oluyor ve çocuğu anlaması, empati kurması zor oluyor aradaki yaş farkından dolayı ayrıca yolda görenler, tanımayanlar dede torun sanıyor. Yani geç evlilikler ve geç çocuk yapma ilerde sıkıntılı olabiliyor :)

1|0
    0|0
    • 2ay

ama kaliteli bir çocuğun oluyor bunuda düşünmek gerek :)

• 2ay

orası bilinmez düzgün bir baba anneyse çoçuğuyla yine normal vakit geçirir

• 2ay

O anlamda demedi ömrünün çoğunu çocuğuyla geçiremeyecek geç evlendiği için

En İyi Erkek Görüşü

• Sen cocuk dünyaya getirmiyorsun sadece EGONU tatmin etmek istiyorsun..
    O saydigin Ülkelerde cocuk yerine köpek besliyorlar, Aile kruacak birliktelik yok, cogu kariyer yapiyor, ileri yastada cocuk yaparsa tesadüfen kazarar yapiyorlar..

Ha unutmadan Almanyada yasiyorum, ne dedigimi iyi biliyorum..

0|0
    0|0
    • 2ay

Toplumun cahil olup olmamasinin cocuk yapma yasiyla ilgisi oldugunu sana kim söyledi?
      Eger öyleyse, seni annen dogurdugunda annen babab 15- 16 yaslarinda olmasi lazim..

Kızlar Ne Diyor 8

• En iyisi hic çocuk dogurmamak şimdiki çocuklar çok saygısız şımarık ve bencil

0|0
    0|0
    • 2ay

o yetiştirme konusu birazda.

• Çok geç bence de.

0|0
    0|0
  • Hayır haberlerde 24 diyorlardi

0|0
    0|0
    • 2ay

kadınlar için çocuk yapma dürtüsü 28 yaşında başlar.

• çok geç

0|0
    0|0
  • olur şimdi herkes seni dinler

0|0
    0|0
    • 2ay

ben sadece görüşümü paylaştım dinleyin dinlemeyin beni alakadar etmez.

• Yok canim ne 39 u. 50

0|0
    0|0
    • 2ay

dalga geçmiyorum :)

• 2ay

ben öyle yapıcam diye bir şey demedim bu benim görüşüm

• 2ay

Tm yapcan iste.

• Sen bişeler icat et bu ülkeye bir getirin olsun kafayı kadınla bozmuşsun ama umudum var bekliyrm bir atak yapacan bu ülke için

0|0
    0|0
  • 39 muu

0|0
    0|0
    • 2ay

evet 39

• 2ay

iyi o halde ne yapın ne edin çocuğunuza göz nurunuza iyi bakın iyi büyütün :)

• 2ay

teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 4

• isvicre bilim adamlarina gore uygun cocuk yapma yasi 55mis

0|0
    0|1
  • Japonlarmı geç çocuk sahibi oluyo japonyada iyi aileler erken evleniyor zaten

0|0
    0|0
  • o yaşta dede olan var bea

0|0
    0|0
  • geç o yaş

0|0
    0|0
Yükleniyor...