Bakire olmak veya olmamak?

Kızlar bakireliği neden bu kadar çok kafasına takıyorlar..

Sonuçta bakirelik dediğin bir kızlık zarından ibaret.

Heryerini ellet ve göster. seviş . külodun üzerinden penisi hisset. Anal yap ve tüm bunlardan sonra bakireyim de..

Unutmayın dini gerekçe gösteriyorsanız aynı yatakta nikahınızın olmadıgı bir erkekle yatmak ta günah ona bakılırsa..

Sizin gerekçeniz ne yani.. Bakirelik zardan mı ibaret?

• Dini gerekçelerle
    33% (3)14% (1)25% (4)Oy Ver
  • Aile korkusu
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Toplum Baskısı
    33% (3)43% (3)38% (6)Oy Ver
  • Ahlak ve Gelenekler
    34% (3)43% (3)37% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• bakirelik zar değil sadece. o yüzden zardan fazlasını da korumaya çalışıyorum

ki kendim gibi birini istemeye hakkım olsun

baskıdan falan değil . ailem müthiş serbest. dinden de değil bu din değil karakter işi daha çok

2|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bakire kızlık zarından ibaret değil bedeni korumaktır.bende sadece bekareti zardan ibaret tutanları anlamıyorum.

2|4
    0|1
  • Nereden biliyorsun bekaretini korumuş olanların anal veya diğer söylediklerini yaptıklarını? Bakire olup hiç yapmamış insan olamaz mı? Saçma sapan genelleme yapma sırf kızlar sana kendini versin diye.

0|1
    0|1
  • Hayır , bacak arası değil . Beyinde biter . Herkesle birlikte olunmaz , olunamaz . Anlamı kalmaz . Seks özel olmalı , bir manası olmalı . Yapılacaksa tam yapılmalı . Bunu bilir , bunu söylerim .

1|0
    0|0
  • Ahlak ve Gelenekler

0|0
    0|0
  • kendime olan saygımdan dolayı birisyle geçici bir cinsellik yaşarsam kendimi kullanılmış gibi hissederim ki zaten öyle bir durum oluşuyor

0|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• peki erkek neden aynı anda hep gay hem erkeğim diye gezmiyor?

bakirelik zarıda yok erkekte.. neden sence?

0|0
    0|1
Yükleniyor...