Travestiyle yatan erkek gay midir?

Çok merak ediyorum travestiyle cinsel ilişkiye giren erkek gay midir yoksa normal mi?

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• O insanlarda nasıl bir mide var anlamış değilim ve sınıflandıramıyorum onları

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Benim anlamadığım burada herkes travesti ile olanlara saymış sövmüş. Ulen Taksimden gelirken şişli ye doğru yolun sağında solunda onları alacaz diye sıra oluşturup trafiğin içine edenler kim peki. Bir araba alıyor diğeri aldığını bırakıyor. Bu ne lan? 10 dk lık yolu onlar yüzünden yarım saatte zor geçiyoz beee Herkes iğreniyor madem bunları zken kimmm? Burada yorum yapan ben dahil şuan 20 kişi oldu enaz 10 kişisi travestiyle yatmıştır kesin kimse vıdı vıdı etmesin. Ahlak polisi kesilmekten başka bildiğiniz yok.

1|1
    0|0
  • öyle erkegin allah belasını...

2|0
    0|1
  • bi seksüel de olabilir homo seksüelde

0|0
    0|0
  • travestiyle ilişkiye girebilen '' nefes alsın yeter '' zihniyetindeki beyinsiz insanlardan iğreniyorum

0|0
    0|0
  • bu erkeğin bir hatun lada ilişkisi varsa bisexueldir yoksa gay

0|0
    0|0
  • Eşekle bile girse gay sayılır sonuçta eşekte bir erkek

Tüm penislilerle girse hep gay oluyor.

0|0
    0|0
  • Biseksüel.

0|0
    0|0
  • top zükende top tur yeterli açıkmala oldumu

bende travesti zükmek istiyorum ama zükmüyorum bastırıyorum duygularımı

0|0
    2|0
  • biseksüeldir veya eğilimi vardır

0|0
    0|0
  • bilmeden yatıyorsa düz, bilerek yatıyorsa gay

0|0
    0|1
  • top da laf mı yuvarlanarak zıplayarak yürüyordur

0|0
    0|0
  • gaydır iğrenç bir durum

0|0
    0|1
  • gaydır ...

0|0
    0|1
  • hayır ama bir trasvesti bir kızdan daha çok veriyo bize kendimden geçiyorum :d

0|0
    1|3
  • erkek arkadaşının gay olduğun dan mı şüpheleniyorsun senle beraberken nasıl iyi ise merak etme ha birde arkadan istiyorsa biraz şüphe duyabilirsin ama sen verirsen zaten dışarda olmaz gözü ha birde yorum yapan arkadaşlara sesleniyorum nede çok şey biliyorlarmış :)

0|0
    0|0
  • biseksüel

0|0
    0|0
  • Abazadır o başka açıklaması yok

0|1
    0|0
  • biseksüeldir.

0|0
    0|0
  • kesinlikle gay'dir bence. içindeki eşcinsel duyguyu bastırıyor, travestiyle olduğu ve aktif taraf kendisi olduğu için suçluluk duygusunu bastırıyordur.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• şöyle birşey o travesti zaten kendini kadın hissediyor bunu yaşıyor ve yaşatıyor ama trans değil dikkatinizi çekerim ve erkek sırf anal yapmak ya da artık doyumsuz kaldığı için arayış içinde oldugu için için bu kadını kullanıyor yani travestile anal ilişkide bulunuyor ve onu erkekden görmüyor görse erkekliğine laf geleceginden yine karı si..tim diyor .

0|0
    0|0
  • midesiz bir Heteroseksüeldir ama cidden mide yoktur.. inlerken bile erkek sesi çıkıyorsa bir travestiden nasıl bir haz alabiliki erkekler anlamıyorum...

0|0
    0|0
    • Anlamani gerektirecek birsey yok :) Birde benim en guldugum sey insanlarin baska tarzdaki iliskileri igrenc bulmasi ( gelip bana tecavuzdende bahsetmeyin zorlama ile karsilikli istek bambaska iki seydir...) :D Sex denilen olayin bizzat kendisi kokunden igrenc en basta gurban. Sen bir tarafina bir erkegin biseyini sokturup icinde bisey birakmasina ve bu arada agzindaki salyalari ile butunlesmeyi cok lezzetli goruyorsan bu da en az oyle guzel, bundan zevk alanlar icin ;)

• ya kadından hoşlanırsın ya da erkekten... erkekten hoşlansan anlıycam ama mademki kadın görüntüsünden hoşlanıyorsun neden travestiler madem erkekten hoşlanıyorsun neden travestiler erkeklerle beraber ol adının gay olmasından çekiniyorsan saçma gitip travesti miktim de aynı şey osman abiyi yataga bir attım offf be ne adamdı demekde aynı şey :) o zaman ya gay ol ya da heteroseksüel kadın görüntüsünden hoşlanıyorsan erkekle neden oluyorsun diyorum ;)

• Biseksüel.

0|0
    0|0
  • Biseksüeldir. Gay olması için kadınsı hiçbir şeyden hoşlanmaması lazım.

2|2
    0|0
Yükleniyor...