En yakın arkadaşınız eşcinsel olduğunu itiraf ederse ne yaparsınız?

Bir gün en yakın arkadaşınız (hemcinsiniz) size eşcinsel olduğunu itiraf etti...Bunu öğrendikten sonra ona karşı ne tepki verirsiniz, düşünce ve davranışlarınızda bir farklılık olur mu?

0|0
15|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• en yakın arkadaşım eş cinsel zaten. kiminle seviştiğinden bağımsız olarak sevebiliyorum insanları, hiçbir sorunumuz yok o yüzden.

0|0
    0|0
  • yuhh

ya bunu da mı duyacaktım

git başımdan derimm

0|0
    0|0
  • haticeyi ayarlimmi sana derdim...

0|0
    0|0
  • tuhaf olurdum nasıl anlayamadım diye ama sonra tuhaf davranmazdım ona karşı.

0|0
    0|0
  • kızlar problem etmemişte erkekler biraz mesafe koymuş çok güldümmmmmmm bravo beyler çok tedbirlisiniz:D

0|0
    0|0
  • bu onun kendi tercihi saygı duyarım . var böyle bir kaç arkadaşım

0|0
    0|0
  • arkadaşın sonuçta sana zarar gelmez o insandan davranışlarını tavrını değiştirmeye lüzum yok onu öyle kabulleneceksin bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • Yadirgamazdim. Davranislarimda bir farklilik mutlaka ki olurdu ama :))

0|0
    0|0
  • eeee napım derım?

harbıden napayım yanı ısterse top olsun banane?

0|0
    0|0
  • hayır normal ne fark ediyo

0|0
    0|0
  • kuzenlerimden biri eşcinsel ilişkimizi etkilemiyor

0|0
    0|0
  • Zerre etkilemez arkadaşlığımızı.

0|0
    0|0
  • düşüncemde ve davranışlarımda bir farklılık olmaz.kendi tercihidir saygı duyarım.

0|0
    0|0
  • en yakın arkadaşım eşcinsel olduğunu itiraf etmeden ben anlamıştım zaten. değişen bişey yok.

0|0
    0|0
  • davranışım değişmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Düşünce ve davranışlarımda neden bir farklılık olsn ki? Kaç senelik arkadaşı. Ben onu cinsel tercihlerinden dolayı değil, davranışarından , düşüncelerinde kısacsı kişiliğinden ve sadece ak gün dosu olmayışından sevdim bu sebeplerden ötürü ona değer verdim. Onun eşcinsel olması kişilik değerlerinin değişmesini ifade etmez. Eşcinsel olmak bir sorun olarak görüleblir belki ama bu ondan bir dostum olarak vazgeçmeyi gerekirmez bence ve ben de asla vazgeçmem zaten. Cinsel tercihi kendini ilgilendirir. Beni ilgilendiren kişiliğidir.

1|0
    0|0
  • en yakin dostlarimdan 3 u zaten escinsel. ben pek sorun etmiyorum sonucta dost onlar farkli gozle bakmiyorlar ki.

0|0
    0|0
  • Önce saygı duyarım ama soğurum.

0|0
    0|0
  • kusarım

0|0
    0|0
  • ya bi zittir git , derim başımdan atarım

0|0
    0|0
  • Bana asılmadıgı sürece etiklemez.

ama zaten yakın arkadaşım ise asılmaz dimi

0|0
    0|0
  • elbette..

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum ya, şok olurdum sanırım. Ama kesinlikle aramıza sağlam bir mesafe koyardım.

0|0
    0|0
  • Yan yana bile gelmemeye çalışırım. Benden uzak olsun da nerede, nasıl olursa olsun.

0|0
    1|0
Yükleniyor...