Evli bayanlar bakabilir mii?

Cerazette dogum kontrol hapi kullaniyorum son gunlerde ani bas agirisi ve donmesi var haptan mi bilemedim ve hapla saati saatine icilmesine ragmen hamile kaldim diyenlet var mi basiniza boyle birsey geldi mi

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• hiç duymadım adını doktoruna söyle hapı değiştirsin yasmin falan kullan ayrıca neden evli baynlar sadece evliler mi seks yapıyor ?

0|0
    0|0
    • 2ay

Bu hap diger dogum hapi gibi degil bobrek ciger hastaligi geciren veya migreni olanlar kullaniyor yan etkisi azaltilmis devletin karsilamadigi evlilik basvurusu icin gittigimizde aile hekimi onerdi diger hap ve igneleri kullanmamam gerekirmis

• 2ay

bilemem orasını artık gerisini doktor bilir.

En İyi Kız Görüşü

• Büyük ihtimalle haptan kaynaklanıyor
    Yan etkileri ni oku
    Yüyde yüz koruma sağlamıyorki kalabilir sin dikkat et

0|0
    0|0
    • 2ay

Hsmile kalsam uzulmem ama daha erken diye dusunuyorum ben hapin % 100 korudugunu saniyodum

• 2ay

100%100 koruyan hiçbir yöntem yok maalesef

Erkekler Ne Diyor 4

• Cerazette, baslarda kanama yapabilir ama bas agrisi ve donmesi sanmiyirum yapmaz belki baska madde komplikasyonudur

0|0
    0|0
  • haptan kaynaklıdır.

0|0
    0|0
    • 2ay

4 5 gundur beynim cikiyo ya napicam bilemedim nasil haptir

• 2ay

eşimde ilk evlendiğimizde kullanmıştı. başı çok ağrıyodu hapa yorduk bizde. daha kjullanmadık duzeldi.

• Spral en iyisi hap mide taş oluşturur

0|0
    0|0
  • myralon kullan yan etkisi yok ve en iyisi

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama oyle olsa doktor onermez miiydi bircok dogum k. Hapi var

• 2ay

doktor her ilacın içeriğini bilmez al kullan 6 tl falan memnun kalmazsan gel bana hakaret et memnun olursan gel teşekkür et

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...