Ertesi gün hapi hakinda bilgis olan?

1000 de 1 olasilikta olsa onlem almak istiyorum nedir fiyati zarari varmidir

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben kullandığım geçen ay zevk suyuyla hamile kalinmaz bırak kullanmayın iğrenç berbat birşey benim içime boşalma olmuştu ve adetim geldi ama hala etkisi sürüyor lütfen kullanmayın kızın psikolojisini bile bozuyor belirtileri çok var kız daha çok korkar ve adeti gelmez bazilarin 2 ay bile gelmiyor zevk suyuyla hamile kalinmaz emin ol.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• perezarvatif en iyi önlem. dogum kontrl haplarıda bir cözüm ama ertesi gün hapları sakıncalı partnerin icin partnerini hormon bombasına tutuyorsun vucudu bir kac gün salaklastırmak ve dengesini bozmasına sebeb olursun
    fiyatı 50 tl dogum konrol hapları jasmin var fiyatı 30 tl falan . evlenmeden önce hayatımda olan biri vardı hep onu kullanırdı. adet düzensizligi icin benimde işime gelirdi. hayatında ilk oldugum icin bende korunmuyordum. lise universite is hayatıda dair hep prezervatif kullandım istisna dısında hem kendi saglıgın için hemde partnerin saglıgı icin prezervatif sart en saglam yöntem

0|0
    0|0
    • 2ay

Aslina sadece surtusme oldu ama ciplak surtusme su zev suyu denilen prostat suyu degmis olabilir o yuzden ben isimi saglama almak istiyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• 50 lira işte önlem alman gerektiği zman ertesi gün içiyo kız bişey olmuyo sonra pek zararlı değil ama çok sık kullanılmamalı

0|0
    0|0
  • 50-55 Tl civarında ella

0|0
    0|0
  • Fiyatini bilmiyorum ama evlilik basvurusunda saglik ocagindaki hemsire hic onermiyorum insanlar her acabaya dustuklerinde kullaniyorlar ama cok zararli tum dogum kontrol haplarini ayni anda icmek gibi dusunun vucudu alt ust ediyor demisti

0|0
    0|0
    • 2ay

Daha önce hic kullanmadi bir defaya mahsus kulansa sorun olurmu

• 2ay

Bilmiyorum kullanmadim naisl bisi gormedimde ben hemsirenin dedigini aktariyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• Biraz pahalı

0|0
    0|0
  • 50 liraydı en son yan etkisi vardır illa

0|0
    0|0
  • 20 lira falandır :D

0|0
    0|0
  • 75 liraydı en son ertesi gün %99 2. gün %75 3. gün %50 1 hafta içindede % 25 etkisi var

0|0
    0|0
Yükleniyor...