Surtunmeyle birlikte olduk ertesi gun hapi kullanmalimiyiz?

Bugun kiz arkadasimla bir birliktelik oldu ben uzanirken vajinasiyla benisimin ustunde birkackez git gel yapti sonra arkasini dondu ben kalcasina surterek sırtına boşaldım ertesi gun hapi kullanmalimiyiz? Bide bakireler kullanabiliyormu

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Sırtına boşaldın ve hamile kalma riski için ertesi gün hapı kullanacak? Ahahaha. Yaş da 30! Tamam.

0|2
    0|0
    • 2ay

tamam da surtunurken zevk suyu cikmis olamazmi

• 2ay

Allah aşkına, bu kadın sırtından mı doğuracak çocuğu? Ya bu kadar bilgisizlik olmamalı.

• 2ay

Tmmda boşalmadan once diyorum vajinaya surterken zevk suyunda sperm olma ihtimali varmış vajinaya surterken vajinaya zevk suyu deymis olamazmı diyorum

En İyi Erkek Görüşü

• evvelsi gün hapı kullan

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya siz çocuk musunuz zevk suyuyla hamile kalinmaz domates mi doguruyorsun sanki allah aşkına ve yasin 30 birde kıza böyle eziyeti yapma gidin doktora bilgilenin o hap ilerde belki çocuk sahibi olmasını bile engeller!

0|0
    0|0
  • Gerek yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hayır kullanmayın. Hiç gerek yok. O şekilde hamile kalınmaz.

0|0
    0|0
  • Kullanın

0|0
    0|0
  • Ne saçma bir soru ertesi gün hapı bu niye kullanmasını ki bu durumda bide bir ilaç bakire ve değil ayrımı yapmaz ki

0|0
    0|0
  • Sirtina bosaldin ve ertesi gun hapi kullanmalimiyiz diye soruyosun? Amkydunuz ortaligin yaaa

0|0
    0|0
  • Anlaşıldı, 30 yaş diye yazılır 16 diye okunur

0|0
    0|0
Yükleniyor...