Bir eş, eşini uyurken hamile bırakabilir mi?

yaşım 20 benim arkadaşlar bir seyi merak ediyorum evli değilim ama cinsellik konusunda hamile kalmada kazara oldu derler Bir eş eşini uyurken hamile bırakabilirmi ya da hamilelik için haberim olmadan oldu derler bunun gerçekliği varmıdır

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• harbiden haaa ben de merak ediyorum, doğğru güzel bir soru aslında.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• o kazara oldu demek özel bir çaba harcamadık demek. Çünkü inanın çocuk yapmak o kadar klay değil hormonların belirli bir düzeyde olması özelikle adet dönemlerinin ortasın agelmesi. Uygun şekilde ilişkiye girme vs gibi bir çok bileşen bir araya gelince olur. Bunun haricindekiler kazayla olmuş denir. Bazen daha ilişki yaşanmadan ilişkiye hazırlık için gelen bir takım sıvılarda dahi siperm bulunarak kadını hamile bırakabilir.

1|1
    0|0
  • Sevişmişler ama adam dışarı boşalmıştır... Dolayısıyla sperm içinde olmadığı için hamile kalma olmamalı diye düşünürler. Halbuki orgazma kadar gelen zevk suyunda da az miktarda sperm vardır.

Bir de yanlış bilmiyorsam kadınların aylık döngülerinde hamile kalmalarının biyolojik olarak mümkün olmadığı günler var. O günlerden birinde olduğunu düşünüp rahatlıkla seks yapmıştır ama günü tutturamamıştır.

Genelde çocuk işi planla olur, yani hamile kalınmak istenen ay, çocuğun ne zaman doğacağı hep hesap kitap işidir :) Bunun dışında, plansız oldumu istemeden oldu derler ;)

0|0
    0|0
  • Hahahahah :)

O öyle değil yaaa. Kazara derken çocuk sahibi olmak isteyerek sevişmedik demek istiyorlar. Yani örneğin dışarı boşalacaktır ama o an çıkartamamıştır dışarı ve içeri boşalmıştır veya içeri boşalmamıştır ama gelen zevk suyunun içerisinde de çok az miktarda sperm olabildiği bir gerçektir ve o sıvı ile hamile kalmıştır.

Böyle birşey o kazara oldu muhabbeti.

0|0
    0|0
  • Hayır öyle bir şey mümkün değil, haberim olmadan oldu belki korunmasız veya kontrolsüz ilişkiye girmeyle olmuş olabilir uykuda hamile kalmak mümkün değildir, ancak günümüzde bile geri çekilme yöntemiyle doğum kontrol alınmaya çalışıyor sanıyorum bu yüzden haberim olmadan oldu mevzusu olmuş olabilir.

0|0
    0|0
  • uyutmaktan kasıt içeri saldıktan sonra salmamış gibi devam etmesi... erkeğin kadını uyurken yapması olabilir ama kadın sürekli uyuyamaz... uyur numarası yapar ;)

0|0
    0|0
  • çok etkili bir uyku ilacı aldıysa anlamayabilir, ama uyurken *ikildiyse anlamamış olamaz anlamazdan gelmiş olur

0|0
    0|0
  • yaptığından haberi vardır mutlaka en hassas bölgesi sürtmede bile uyanır ama gözlerini açmaz uyuyo gibi dururlar o vaziyette yüzüne baksan dudaklarını ısırıyordur gözler kapalı :)

0|0
    0|0
  • İlişki esnasında, risk olan günlerde korunmayınca olur.

0|0
    0|0
  • Gerçekliliği vardır elbette, erkek korunmazsa aniden boşalıverir ama kadın bunu anlamaz, ya da uyurken yaparsada anlayamaz

0|0
    0|0
  • korunmadaki açıklıktan kaynaklanır

0|0
    0|0
  • kazara olması demek yani hazırlıksız bir anda istek gelmesi ve engellenemesi gibi sonrasında alınan tebirlerin yeterli gelmediğini ancak bebek 3. ya da 4 aya geldiğinde hamile olduğunu farketmesi gibi aslında gibi gibi bir sürü nedeni olabiliyor erkeğin sarhoş olması gibi mesela, özeti şuki çiftler ne zaman bebek yapmak istediklerini önceden plan yaparak karar verirler planlanandan farklı bir dönemde hamile kalmak kazara olmuş oluyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yanlış korunma veya kazayla olan durumlarda denilir...erkek çekilmede gecitiğinde kadının haberi olmayabilir condom deliktir :P birsürü kaza durumu söz konusudur...vs vs ...

1|1
    0|0
  • Kazara demek uyurken ya da habersiz hamile kalmak değildir :) Öyle bişi yok :)))

Yani korunmaya devam ederken hamile kalmışsa kadın bu durumda kazara denir..Normalde küçük bir ihtimal çünkü korunmayı bıraksan da hamile kalmayabilirsin bir süre..Güldürdün beni gerçekten.. :)

0|2
    0|0
  • çok saçma bir soru..baygın yapıolrdır en zevk vericisi o :)

0|0
    0|0
  • olur da olur..

0|0
    0|0
  • hahahhaahha çok güldüm ya:D:D:D:

0|0
    0|0
Yükleniyor...