Ilk birleşim zor mu?

ben çok merak ediyorum ilk ilişkiye girerken bakire kız ile zor mu acı oluyo mu? bağırıyo muyuzz nedir yanii var mı zorluk :)?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• işi bilen için zorluk yok ön sevişmeyi uzun tuttup sakin ve güven verici davrandıktan sonra kızın canı minimum seviyede acır, kasılma olmaz . Gayet rahat ve zevkli.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• öldürmeyen acı güçlendirir :P

1|1
    0|0
  • kız yeterince uyarılır ve bayağı ıslanırsa rahatsız edici bir acı olmaz..

ama ıslanma olmadan tahminimce acır..

1|0
    0|0
  • erkeğin becerisi ile alakalı ama kadının da psikolojisi bunda etkilidir, bağırtacak kadar acı olmayacağı bir gerçektir ;)

1|0
    0|0
  • Zorluk çıkarsa da , önce matkapla yuva açıp dübel yerleştirerek işi sağlama bağlayabiliyorsun:)

0|0
    0|0
  • malafat çok kalınsa iki tarafada zor oluyor tabii en sonunda erkek kazanıyor

1|0
    0|0
  • anne sor bence en dogru cevabi alirsin

0|0
    1|0
  • o zoru en çok ben bilirim halada tam yapmış değilim sırtımı tırmaladı da sonra ağladı bende bıraktım

1|0
    1|0
  • abartılı hikaye onlar oyle olsa kimse evlenmeden vermez hatta evlenmezdi bile =)

1|0
    0|0
  • Bağırta bağırta yapanda var :) çaktırmadan girende :D

1|0
    0|0
  • erkek tecrubelise kolay ama ilk deneyimise kadına yaklaşmasını bilmediğinden canını yaka bilir kızın

1|0
    0|0
  • evet bağarıyorsunuz

1|0
    1|0
  • Gerekli kurallara uyulursa hiçbir sorun olmaz.

1|0
    0|0
    • nedir o kurallar?

• hımm iyiymişş ama hiç mi acımaz hazır olsanda..

• Hafif bir sinek ısırığı gibi olabilir belki ama o da sorun değil.Zaten kadın ister iyice uyarılırsa zevk alır bundan.

Kızlar Ne Diyor 3

• ben hissetmedim bile kızlığımın gittiğini :) sevgilim dedi sanırım gitti die ben yok ya gtmedi dedim :D bir baktık kan sonrasındada hiç acı olmadı

1|2
    1|0
  • değişir bu durum ama genelde acı vardır

1|0
    0|0
  • kız için 7 gün zordur evet acı olması normal :)

2|0
    0|0
Yükleniyor...