Bakir veya Bakire ölenler var mıdır?

Sizce 60ından sonra ölen insanlardan bakir veya bakire olanları var mıdır bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• var.benim tanıdığım 3 kardeş var birisi erkek ve yaşlarıda 60 vardır.ve evlenmediler.

0|1
    0|1
    • Ama milli olmuşur .

• Bilemezsin

• bazısını bilirsin.herkesi ne kadar kötü görme arzunuz var böyle yahu .

• bakir sanmıyorum ama bakire ölen vardır

1|0
    0|0
  • rahibeler var ama şaibeli onların durumuda bilemedimki şimdi.

0|0
    0|0
  • vardır kesin

0|0
    0|0
  • vardır ne bilelim

0|0
    0|0
  • bence vardır evlenmeyen insanlar ama ben olsam belli bir yaştan sonra evlenmesem bile kendimi bozar kendi kendimi tatmin ederdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• olur olmazmı herkes herşey nasip olmaz

1|1
    0|0
  • elbet vardır olmaz mı?

0|0
    0|0
  • 105 yasında bakire bir kadının haberi vardı daha ölmedi ama :)

0|0
    0|0
  • vardır tabiki taşra da özellikle.

0|0
    0|0
    • Taşra ne demek biliyor musun ne alaka şimdi?

• Arkadaşım taşra: ''Merkez ifadesi;Bakanlık/ Müsteşarlık/ Genel Müdürlük /Üniversite merkez binasını,taşra ise bu genel bina dışındaki il müdürlüğü,ilçe müdürlüğünü gibi yerleri ifade etmektedir. Taşra yazan her yer ilçe veya köy demek değildir. Bazen bir il birimi dahi taşra olabilir. Örneğin Ankara (Taşra) yazıyorsa bu ilgili kurumun merkez binası dışındaki diğer birimlerini ifade eder.'' budur yani ne alaka taşra ile bakirlik?

• tamam ben köyü kastetmedim zaten köyde rahat bahçelerde neler yapıyorlar. taşralarda nufus yoğunluğu çok az ve sosyal hayat nerdeyse yoktur. yalnız kalabileceğin "bahçe" gibi bir ortam da yok. birinin evine gitsen herkes duyar. çünkü taşrada evler birbirine çok yakın ve çok azdır. taşra sadece devlet kurumlarını değil, hizmet verdiği alanı da ifade eder.

Yükleniyor...