Antidepresan cinsel istegi azaltir mi?

Arkadaslar 4 ay antidepresan kullandim. Ve cinsel istegim istedigim gibi degil penisimin kalkmasi felan zorlasti. Zaman zaman erken bosalabiliyorum. Ne yapmaliyim antidepresan yuzundense ne zaman etkisi gecer.

Dipnot= antidepresani 1 ay once biraktim.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• 6ay kullanıyo o ilaçlar erken mi bıraktun

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet

• 1ay

Seni baya etkilemiş o bende bişey olmadı saftım biraz işte

• 1ay

Oyle degil beyin dinc olmuyor. Yani dikkat eksikligi ve donma yapiyor inanilmaz bir umursamazlik.

En İyi Erkek Görüşü

• Antidepresanlar cinsel isteği azaltır. Sertleşme güçlüğüne neden olur. Kimi zamansa boşalma süresini uzatır. Senin antidepresan kullanımını bırakalı 1 ay olmuş. Cinsel isteğinin ve performansının normale dönmüş olması gerekirdi çoktan. En kısa zamanda üroloğa git muayene ol. Testis küçülmesi, hormon salgılanmasında azalma vb nedenleri araştırsınlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet cinsel isteksizlik yapat. Kadınlarda kuruluk yapar

0|0
    0|0
  • Düzelir kalıcı değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Evet

0|0
    0|0
  • O ilaçlar etki ediyor, etkisinin ne zaman geçeceğide senin bünyene ve beslenme şekline bağlı bence

0|0
    0|0
  • Bazilari kafa uyusuklugu ve asiri sakinlik verio onlar azaltir bazilari doping etkisi yapio onlar arttirir

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben cipralex kullandim. Allah korusun annem olse umrumda degildi. O tiptense azaltmis. Peki eee gecmicek mi boyle mi kalicam :)

• 2ay

Birak antidepresani olene kadar kullancak degilsin ki

Yükleniyor...