Esimle iliskiye giremiyoruz?

yeni evlendik iki hafta oldu fakat daha iliskiye tam olarak giremedik deneyince cok acidigi icin ve galiba piskolejik korku da var ne yapcagimi bilemedim esim cok anlayisli zamanla olur diyor fakat göruyorum morali bozuluyor ben izn vermeyince lütfen akil verin

1|1
638

En İyi Erkek Görüşü

• Vajinismus vs. olabilir. Önce jinekologla görüşüp yapısal bir sorun olup olmadığına baktır. Sorun yoksa psikiyatri ile görüşmeni öneririm, vajinismus ve buna benzer sorunlarla ilgili ülkemizdeki psikiyatristler gayet deneyimlidir. (Malum, ülkemizde çok görüldüğünden...)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynen anlayabiliyorum seni.. Bnde evlendigim ilk gecemde kotu gecti yani kotu dedigime bakna tabiki sukur hastalere dusmedik.. Ama asiri zor oldu kanamam bile gelmedi kndimi oyle kasmisimki.. Ama sonradan taktikleri uygulayinca geldi buseferde zor oldugu icin durduramadim tam 1. hafta kanamam surdu..

0|0
    0|1
    • ne gibi taktikler belki bende de ise yarar

• tamam sago l:)

• Yalat cok ise yariyor

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 37

• Sende vajinusmus var yüksek ihtimalle. Bunun tedavisi biraz uzun ve zahmetlidir. Profesyonel destek gerektirir. Mücadele etmediğin sürece de üstesinden gelemezsiniz. Bence iyi bir uzmana görünün bu konuda. Ya da bir süre, cinsel birliktelikten yarım saat önce ağrı kesici, kas gevşetici ilaç içip öyle ilişkiye girmeyi deneyin.

0|0
    0|0
  • Eşinde kalıcı soğukluk yaratacaksın. Bunu zamanla göreceksin ve hak vereceksin bana.

1|0
    0|0
  • Sonra eşim beni aldatti. Erkekler böyle şöyle diye aglarsiniz. Kadinin gorevi erkegini mutlu etmekdir. Edemiyorsan gözüde dişarida olur. Ona gore davran. 2 saniyelik aci icin kocani baska karilarla yiyişmeye gonderiyorsun senin haberin olmadan tabi. Ön sevişme yapin. 2 dakikada vajinani yalasin. Meme ucunu isirsin aci hissetmezsin artik kivamdasin...

0|0
    0|0
  • Saniyorum vajinismus var sizde. İnşallah yoktur. Eşin anlayisliymis bu güzel. Aşağıdaki arkadaş güzel açıklamış. Dediklerini yap. İnşallah bu gece olur.

0|0
    0|0
  • Giremeyin

0|0
    5|0
  • İzin ver

0|0
    0|0
  • Aşı olduğunu düşün.

2|0
    0|0
  • Kendini rahatlatmaya bak biraz alkol alabilirsin ve eşinden ilişkiye girmektense ön sevişme uzatarak seni moda sokmasını iste.

0|0
    0|0
  • Ön sevişmeyi aşırı uzun tutun 👍🏻

0|0
    0|0
  • Psikologa git korkma

1|0
    0|0
  • Uzatmayin vajinusmus olursun bir omur cekersin ne kadar acirsa acisin ses etme... Sik disini dayan gercekten sonu kotu

0|0
    0|0
  • Yalatman lazim cok etkili

0|1
    0|0
  • Bu halleriniz oldurecek bizi sandıgınız gibi bir acı yok kendi aralarınızda yaptıgınız bir sehir efsanesi

0|0
    0|0
  • biraz alkol almak gerekebılır daha rahat olmak ıcın ama vajınısmusta olabılır

0|0
    0|0
  • 3 shot tekila , sonra le pompa el pompier la pompira

0|0
    1|0
  • eğer inancına ters gelmiyorsa 1-2 bardak kırmızı şarap iç gece yatmadan önce

0|0
    0|0
  • Yeterince ıslanmamışsındır. Kayganlaştırıcı kullanın. Ön sevişmeyi uzun tutun.

0|0
    0|0
    • evet korktugum icin hemen kuruyor

• vajinamus sorunu deesene

0|0
    0|0
  • Yahu acımaz buna inanma zaten topu topu cay kasıgı kadar kan cıkıyor en fazla canım.

0|0
    0|0
  • biraz katlan sende canım aaaa

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 5

• Psikolojik destek alın. Vajinismus olabilirsin.

0|0
    0|0
  • psikolojik evet kendine stres yapma bunu esinde anlayisliymis

0|0
    0|0
  • psikolojik olarak oluyo kendini bana bırak korkma de

0|0
    0|0
  • Alkol al öyle dene

0|0
    0|0
  • Sen üstüne otursan? İstediğin ne zmn hazrsan yapsan