Enfeksiyon kapmış olabilirmiyim?

1 yıldır sevgilimle beraberiz berabrde yaşıyoruz fakat bu ara sarı akıntım oluyor pis kokuyor bana göre sevgilimden enfeksiyon kapmış olabilirmiyim?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Evet, yüksek ihtimal enfeksiyon kapmışsın. Sevgilinle birlikte tedavi olmanız ve bu tedavi süresince cinsel perhizde bulunmanız gerekiyor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Olabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Evet

0|0
    0|0
  • adam gidip hasta kadınlarla beraber oluyor geliyor sonra senle oluyor hastalgıı sanada bulaştırıyor dsad

0|0
    0|0
  • Ya sevgilinden ya da kendi hijyeninden ya da kullandığın iç çamaşırdan vs enfeksiyon oluşmuş olabilir. İlla günah keçisi olarak partnerinizi bulmayın.

0|0
    0|0
    • 2ay

dirrek ona yöneltmedm zaten olabilirmi diye merak ettm

• hemen kudurmayin once temizlik yapin bisey olmaz. yoksa hep enfeksiyon sistit falan ugrasirsiniz. ayrica ne kadar rahatsiniz masallah.

0|0
    0|0
    • 2ay

bunun rahatlkla ne alakası var?

• 2ay

Zihniyetsiz bir insansın ben yurtta büyüyen bu zamana kadar kendi ayaklarımın üzerinde durabilen bir insanım ve sevgilim sevdiğim adam ise evlilik yolunda olduğum nişanlım bana sahip çıkan annem babam değil o oldu ve biz yazın evleniyoruz herşeyimz hazır İmam nikahımız var xaten anlıyormusun?

• 2ay

nikahiniz varsa sevgiliyiz deme o zaman dingil. kocam de ki sende gunaha girme senin yuzunden bizde girmeyelim. onyargili diyorsun gerizekali sen sevgilimle yatip kalkiyorum diyorsun on yargili olan ben oluyorum. ayrica yatip kalktigini anlatacak kadarda edepsizsin

• Olabilir jinekoloğa gitmelisin.

0|1
    0|0
  • Sana gore olabilirsin ama onemli olan doktora gidip tahlile gore ne oldugunu ogrenmen.

0|0
    0|0
    • 2ay

gittim sonuçlarmı bekliyorum

• Evet buyuk ihtimalle iltihap akiyor mantar olusmustur her bosalmadan sonra temizlenmen lazim travazol krem var al kullan iyi gelir ama unutma her bosalmadan sonra temizlenmelisiniz

0|0
    0|0
  • Sende iltahap var nası oral yapıyor sana

0|0
    0|0
    • 2ay

oral yapıyor demedim ki

• 2ay

oluyormş demekki

• 2ay

😂 zevksizler ama iltahap var koku kötü olur git doktora çocuğu şeyden soğutma

• Olabikir

0|0
    0|0
  • senin evin yokmuki yazık

0|0
    0|0
    • 2ay

bunun yazıkla ne ilgisi var? herkesin kendi kararı

• 2ay

İmam nikahlıyız işim gereği bu sene evlenemedik yaza Allah nasip ederse

• 2ay

inşallah istediyin gibi olur

• böğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğ

0|0
    0|0
  • Olabilir belki baskasiylada ilişki yaşıyorsa ondandir

0|0
    0|0
  • Başkalarıyla birlikteliği varsa olabilir. vücudunun ph dengesi bozulduysa kendinde mevcut olan mantar da olabilir. Ama bu dönemde ilişkiye girerseniz ona bulaştıracağın kesin

0|0
    0|0
  • Senden başka başkalarınıda zikmiş zikicen dmeekki

0|0
    0|0
  • iltihap olabilir, birde sevgilini sıkıştır hayat kadınlarına gidiyorsa onlardan hastalık kampış bile olabilirsin

0|0
    0|0
  • Kendisinde bir sikinti yoksa ondan degildir. Cunku erkek enfeksiyonlu ise en a 2 hafta anasindan emdigi sut burnundan gelir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hastahanemı burası

0|0
    0|1
    • 2ay

tecrbeli insan dolu en azından hastaneye gittim sonçlrmı beklyorum cici kız

• 2ay

ne ararsan var burda, la buraya soracağına git googleye sor at kafası

Yükleniyor...