12 cm yetersizmi?

Merhabalar benim penisim 12cm kalınlığıda bir okadar zaten bakıyorum bazı heriflerin kocaman kocaman oluyor. Ama araştırmama göre kadınların vajina hacmi 8-9 cm uzunluğunda imiş peki 12 cm bir kadını tatmin etmek için yetermi? Vede şu penis pompaları flan var onlar işe yarıyormu büyütmek için?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınların vajinası 4-7 cm derinliğindedir normalde, ancak erkekler erekte olduklarında nasıl penisleri büyüyorsa kadınların vajinası da erekte olduğunda derinleşerek 12-21 cm ye kadar çıkıyo. Ancak vajinanın sadece ilk 3 santimetresi yoğun şekilde sinirlerle kaplı olduğundan daha derine inmenin fizyolojik olarak pek de bir etkisi yok. Aynı zamanda g noktaları da üst duvarın 3-5 cm içinde bulunduğu için esas zevki bu bölgede alırlar. Penis boyun ortalama ve bir kadını tatmin etmek için bilimsel olarak yeterli. Ponpalar da kısa süreli büyüme sağlıyor deniyo. Ama hiç denemedim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kardeş o penis pompaları çok tehlikeli penis büyütmek için iki yol var biri bitkisel çaylar ilaçlar doktor kontrolünde olmalı biri de penis pompaları ama doktorlar ikiside sakıncalı diyor biri çok kullanılınca penis fazla şişiyor ve patlatabiliyor diğerinde penis içindeki boşlukları (adını unuttum penis erekte olurken buralara kan doluyor) yırtabiliyor

Önemli olan boyu değil işlevi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Penis cerrahi müdahale dışında uzamaz.
    O kullanıcı yorumlarının alayı yalan dolan
    Cerrahi müdahale ile bile en fazla 4 cm arası uzatabilirler o da senin anatomik yapınla alakalı ve müdahale sonrasında ereksiyon sorunları yaşama ihtimalin de mevcut
    Sonuç olarak olanla yetineceksin. kadını mutlu eden penis değil senin kendindir

0|0
    0|0
  • genco sen mutluysan sorun yok. zamanla sevişmeyi öğrenirsin tecrüben arttıkça 12 cmin kulu kölesi olurlar.

0|0
    0|0
    • 2ay

bu küçüklük sorunu yüzünden umarım ihanete uğramam

• 12 cm yeterli bir uzunluk. O tür dış müdahalelerle penis büyümez. Para tuzağıdır. Uğraşma hiç.

0|0
    0|0
    • 2ay

kullanıcı yorumlari var birçok ama yalan da olabilir tabiki

• Önemli olan mutlu edebilmek boyutu değil

0|0
    0|0
    • 2ay

12 cm ile ne kadar mutlu olurki

• 2ay

Ona göre pozisyon deneyin

• 2ay

henüz bir eşim yok daha evli değilim milli de değilim ama umarım evlenince eşimi tatmin etmeye yeterli olur

• yeterli kardeş, ona buna bakma, yeter

0|0
    0|0
Yükleniyor...