Erkek kardeşimin odasını toplarken dolabından prezervatif buldum kardeşim ilişki yaşıyor mudur?

kardeşim 18 yaşında odasından kutu halde prezervatif buldum ya gerçekten ilişki yaşıyormudur ya da merakından da almış oalbilirmi diyorum vede dipbucak saklanmamıştı dolabında duruyordu? hiç konduramıyorum kardeşime.. daha küçük 18 yaşında.(zin yapmasını hiç istemediğim için bukadar üzülüyorum )

0|0
5|26

En İyi Erkek Görüşü

• Seni çoook iyi anlıyorum. Ben de nefret ederim o işlerden.

Benim odamda da var, annem almıştı cinsel boşalımım için. Ama evlilik dışı ilişki yaşamadım hiç, yaşamam da.

Onunla zina hakkında abla-kardeş ufak bir konuşma yapabilirisin. Belki de durumu babana söylersin, yumuşak huylu bir insansa o da konuşabilir kardeşinle.

Kur'an da Furkan suresi 68-69. Bu ayetlere göre zina edenler cehennemden ASLA çıkmayacaklar. Devam eden ayetlere göre samimi bir tövbe edenler hariç. Bunu ona ciddi ciddi söyleyebilirsin. Sorunlar konuşarak çözülür. Saatlerce içinde kurt dolandırmaktan iyidir.

0|0
    0|0
    • annnenle bu tarz sylerı konusabıklıyormuydun:? yanı bu kondom olmasa bosalınmıyomu bende onu anlamadım neden aldı ustelık saklamamışta

• Evet. Bazıları cinsel boşalımını farklı şekillerde yapar. Mesela küçük bir torba benim işime yarıyordu (şimdi kullanmıyorum), ama arkadaşıma söyledim, başlangıçta ona da mantıklı gelmişti, ama denemiş ve olmuyor demişti bana. Bende problem yok halbuki. İstimna şeklinde farklılık vardır erkeklerin. Sabun, kondom, yastık, el, şişme bebek... Neticede bu bir ihtiyaç ve bir şekilde giderilmeli.

Erkekler Ne Diyor 25

• kardeşinin yaş gayet normal. çoktan ulaşmış cinsel olgunluğa ve anlaşılan zihinsel olgunluğa da ulaşmış. takdir ettim kardeşini. prezervatif bulmasaydın endişe etmeliydin. pek çok genç cehaletten prezervatifsiz yapıyor, sanki bişey bulmasan yapmadığı anlamına mı gelecekti.

için rahat olsun, kardeşin bu yaşta işi biliyor.

0|0
    0|0
  • Meraktan almış olabilir bence.Kutu açıksa açıp denemiştir bile bence.

0|0
    0|0
  • çok üzülüyorsan çek kenara bir abla olarak sakince kırmadan konuş

0|0
    0|0
  • bunu anlamanın yolu şudur.

gidersin kutunun içine bakarsın kac tane var diye.

2-3 gune bir kontrol edersin.

azalma varsa birşey vardır.

yoksa zaten birsey yoktur korkulacak.

azalma varsa ihtimaller : seks yapıyordur.onunla masturbasyon yapıyordur.ya da şişirip balon yapıyordur

ayrıca 18 yasında olup prezervatif kullanmasıda gayet normal.cocuk hic değilse korunarak seks yapıyor bu taraftan bakın derim.

1|1
    0|0
  • Iyimserde olsan kotumser de olsan o ayri bir insan.Yardimci olmak istesende senin soyleyebilecegin birsey de yok.Erkek olmanin rahatligi olarak adlandirilan bu lanet.Bu konularda daha erken kirlenmelerine sebep oluyor.Insallah yapmamistir.Yapmissada zihninde tovbeye giden yolu unutmamistir.

0|0
    0|0
  • onunda kendine göre bir takım dürtüleri nevsi ve ihtiyaçları vardır bunda üzülecek bişey yok

0|0
    0|0
    • benı uzen gunaha gırmış olma ıhıtımalı ya da gunaha gırıyor olma ıhtımalı

• neden günaha girsin gidip birini zorla yapacak veya tecavüz edecek hali yokya

• heves etmiş almıştır ya da yaşıyordur.takma kafana gençler sevişsin

0|0
    0|0
  • Sanane abicim sanane ya? :)

0|3
    4|6
    • ben ablasıyım ne demek sanane kardesımın yanlışı benıde kahreder uzer

• arkadaşlar şu safı eksıleyıverın yerıme

• Bu artı Ankara gazozunun kapağıdır. Bak ben susacam. Yeter ki sen bişey yazıp cevaplar butonunda 1 işaretini çıkarıp dikkatimi çekme.

• daha küçük 18 yaşında nedir...ufalsında cebime girsin

0|0
    1|0
  • Avatarına koptum :P Merak edip almışta olabilir. Yanlış bişey değil takma o kadar

0|0
    0|0
  • onu görmemiş gibi ellme demekki emniyetli yapıyor

0|0
    0|0
  • bacim meraktan kutusuna 20 lira vermez ogrenci adam lazim olmustur o :)

0|0
    0|0
  • balon yapıyordur

1|1
    0|0
  • ne küçüğü len gayet normal kardeşinle gurur duymalısın. güvenli seks yapmasını biliyor en azından :D

0|0
    0|0
  • merak ettiğinden almıştır bence konuş istersen üstü kapalı dini birrşeyler anlat vede zinaya bağla konuyu

0|0
    0|0
    • ya utanuyorum nasılk konusayım konuyu anneme actım annem bıle umyrsamadı normal dedı ya kadınlar bıle boyle dusunuyorken erkekler nabmasın. nasıl konuscam bılmıyorum

• bir konu aç namazdan niyazdan sonra abdestten gir sonra zinaya bağla felan anlat işte zina kötüdür felan fıstık

• Bence merak etme. Balon yapıp, şişiriyordur. Benim ergenlik çağında koleksiyonum bile vardı. Cinsel kimliğini kazanmasında bu tip şeyler önemli. İlişki yaşadığını sanmıyorum. Ama cüzdanında olası bir ilişki için mutlaka bir kaç tane sakladığı kesin.

0|0
    0|0
  • oynuyodur. bişey deme cinsellikten soğumasın o daha kötü.

0|1
    0|0
  • vayy yeğenime bak erken başlamış ^^ karışma eğlensin çocuk

1|0
    0|0
  • Bence eve kız arkadaşı gelmiştir ve yapmışlardır

0|0
    0|0
  • Yaşasın bundan doğal ne var?

0|1
    0|1
  • Ererkek adam yapicak tabii konduramiyorum ne demek vereni camii avlusunda s..everler ata sözü

0|0
    0|1
  • kutu bulduysan hazırlanıyor demek tir tek bulduysan siz odada yokken kullanıp deniyecek demektir =)

0|0
    0|0
  • öylesine denemek için almıştır

0|0
    0|0
  • onunla konuşabilirsin ve rahatsızlığını dile getirebilirsin. ama dikkat et ters tepmesin ve farklı duygular içine girmesin. çünkü sen onunla bunu konuşup, kaygılarını ve korkularını dile getirdiğinde, onun aklında çok daha farklı düşünceler oluşacaktır. daha önce başıma geldiği için biliyorum.

0|0
    0|0
  • masturbasyon için demiş gizli hatun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Guzelim iyimisin? Rahat birak cocugu :D

Benim abilerim var :D kardesim keske olsaydi da ben boyle seyler bulmayi birak, ben alirdim korunsun hastalik kapmasin vs vs diye!..

2|3
    1|1
  • ne küçüğü MTVde 16 ve hamile diye program var(buradan kendilerini yuhalıyorum)

0|0
    0|0
  • açık açık konuş kardeşinle

0|0
    0|0
  • konuşmalısın bence hatta bir erkek olsun

0|0
    0|0
  • geçen gece bu siteden biri kameradan bana osbir çekmek için kullandı prezervatif.. o da osbir için kullanıyor olabilir

0|1
    1|0
    • one be ne gerek var kı ıns oyledır

• kimlerle kamera konuşmaları yapıyosunuz ahh ahh sonrada türk erkekleri şöyle böyle...siz iyiyi bulamıyosanız erkekler napsın...nasıl bair iyi çektimi 15 cm lik bamyasıyla

• adam çok ısrar etti illa izle diye

benim yüzümü görmedi zaten o ya cam4den izledim ben onu

Yükleniyor...