Merhaba arkadaşlar lütfen bilgisi olanlar ciddi cevaplasınlar?

Arkadaslar evliyim idrar yolu enfeksiyonum var antibiyotik kullandım fakat etkisini görmedim doktora gittim fitil verdi oda bir işe yaramadı benim sorunum su ne enfeksiyon nede mantar belirtsi var fakat ilişki sırasında eşim koku geldiğini söylüyor iliski sırasında gelen akıntıdan kaynaklı oldugunu düşünüyorum taharet yaptıgım zaman bana gelen bir koku yok ama ilişki sırasında olan bir sorunum var bu konuda bana yardımcı olabilitmisiniz lütfen başına gelen olup çözebilen var mı?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Doktor akıntıdan örnek akıp test yapması gerekiyor. Buna göre uygun antibiyotik belirlenir... Antibiyotik iğne verilir ve hapta ayrıca verilir.. Yaklaşık 15 iğne filan gerekebilir...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• cok gecmis olsun 😯

1|0
    0|0
    • 2ay

Tesekkurler

• 2ay

Jinekolog

• 2ay

ostersen kadın doguma da cildiyeciye de gorun bir garanti et kendini insaalah iyilesirsin

Erkekler Ne Diyor 9

• Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Novosef 1 gr iğne yaptır sabah akşam bir hafta. Ne koku kalır ne iltihap.

0|0
    0|0
  • Doktora gorunmelisin fitilin ise yaramadigini anlat baska bir yol denesin kulaktan dolma seyler yapip zarar verme kendine

0|0
    0|0
  • Korunma yonteminiz nedir

0|0
    0|0
  • Burda bu soruna cevap verebilecek bir doktor olduğunu sanmıyorum :D ama yine de sen bilirsin.

0|0
    0|0
    • 2ay

İyi okuduysan doktor aramıyorum başına gelen var mı diye sordum

• 2ay

O zaman şöyle söyleyim, sağlık sorunlarınızı başkalarına (tecrübe edenler dahil) sorarak çözemezsiniz. Defalarca da olsa doktora gitmeniz gerekir.

• Ulan koku gelmesi normal o adamın cüku kokuyodur

0|0
    0|0
  • esın krem sursun

0|0
    0|0
  • baska doktora gıttınmı

0|0
    0|0
  • Mantar olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İyi bir jinekoloğa görünmeni öneririm eğer ilişki sırasında koku geliyorsa bu idrar yoluyla ilgili değil, vajinayla ve üreme sistemiyle alakalı bir enfeksiyondur büyük ihtimalle. Geçmiş olsun..

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama ultrasonla bakıldı bir sorunum yok

• 2ay

Saol sanda geçmiş olsun

• 2ay

Teşekkür ederim

• Soğan kürü yap sabah akşam enfeksiyonmuş iltihapmış hepsi geçer abur cuburdan uzak dur ve şampuanlarını iyi seç

0|1
    0|0
Yükleniyor...