Erkekler neden bu kadar cinsellik düşünüyor?

Bu adamların kafasına başka şeye çalışmaz mı ya. Seks seks seks. Seks düşünmekten beyniniz sulanmıyor mu sizin. Yaratılıştan mıdır, testesteron hormonundan mıdır nedir?

Çevremizde pervane oluyorlar birde. Kendini kraliçe gibi hissediyorsun :)

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• sebebini anlayamadığım 0 arza karşılık üretilen milyonlarca sperm ve onların içerdeki habitatlarının çok sınırlı olmasından dolayı kaynaklanan hallenme durumu :D

0|0
    0|0
    • Güzel cevap :D

• beni ihya ettiniz kraliçem! (her fırsatta dişiye yavşamak içimizdeki bu kudrette mevcuttur :D)

• Bu güzel açıklamanı bir de Türkçe mealiyle alsak be hocam? :)

Erkekler Ne Diyor 17

• karnı tok ve hayati tehlikesi olmayan sağlıklı erkeklerin sanılandan çok daha sık yaptığı dile getirirken entry girerken gösterilenden daha fazla özen gösterilmemesi halinde başımıza dert açabilecek durum. bu uzun ve devrik olmaya yakın cümlede geçen gösterilmemesi kelimesinin içinde meme lafının geçiyor olmasına da her erkek dikkat etmiştir bence (ya da en sapık benim bilmiyorum sürekli seks düşünen erkek abazadır fakat seks düşünen her erkek abaza değildir. zaten düşünmüyorsa ortada bariz problem vardır. ergenlikten çıkmış gelişimini tamamlamış erkeklerde 2-3 haftada bir seks yaptığı halde seksi düşünebilir. tıpkı evli olduğu halde mastürbasyon yapan erkek gibi düşünür engelleyemezsiniz.

0|0
    0|0
  • bir tek insan değil hayvanlarda da aynı sistem var. erkekler cinsel konuda kadınlar kadar sabırlı değildir. yaratılışında vardır. kadınla erkek bu konuda eş değil malesef. bilim adamlarının vardığı sonuç bu. erkek cinselliğe karşı zayıf. kadın ise sabırlı

0|0
    0|0
  • Cem yılmaz bu konuya açıklık getırmıstı en son fundamentalsshowu izle ordan anlarsın bu olayı :)) kendısı penıs için ^'' beynı yok fikri var demiştir: ))^^ o yonlendırıyor yani bizi :)) ona uyarsan yandın başını belaya sokar valla:)

0|0
    0|0
  • Kraliçe gibi hissetmek kötümü ki. Erkeklerin bu zaafından yararlan :)

0|0
    0|0
  • ben değilim .

0|0
    0|0
  • durumun farkında olman güzel bişey :D

0|0
    0|0
  • doğru söylüyosun ne diyeceğimi bilemedim utandım valla daha önce tanıştığımızı hatırlamıyoruma ma

0|0
    0|0
  • bende özgüven ve ego tavan yapmış durumda yakuşuklu kızları hertürlü etkiliyen bir adamım ama hep sex düşünmem

0|0
    0|0
  • o yüzden böyle ukala oluyosunuz ne yazık ki

0|0
    0|0
  • yav sizin bu giyinişleriniz olması bizi bu hale getirdi

0|0
    0|0
  • herkes öyle abaza değl =)

0|0
    0|0
  • Daha ne istiyorsun :) bazı ergenlerin beyni önde olur ona denk gelmişsin

0|0
    0|0
  • haklısın laa onun kafasının dikine gittin mi poğu yıyon wayy anasını

0|0
    0|0
  • kızlar dusunemediği için onlar içinde dusunuyor olabiliriz

0|0
    0|0
  • Sen kezbansın

0|0
    0|0
  • 1 tane sevgilim olsa hiçbir kıza bakmam valla lan:(

0|0
    0|0
    • Hahahaha üzüldüm durumuna

• Özgüvensiz erkek detected

• geç onu ya ben çoğu erkekten farklı katkat daha iyi olduğuma inanıyorum:) onlar beni kaybediyor hem yazık onlara boş kişilerin peşinden koşuyorlar:(

• en çirkin kız bile kraliçe gibi olur bu ısrar sayesinde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• değil mi kimler toplanıyor başına :D

0|0
    0|0
  • Valla benimde erkeklerden farkim bacim nediyim:/

0|0
    0|0
Yükleniyor...