Çok önemli bir sorum var lütfen bilgisi olanlar yardım edebilir mi?

Erkek arkadaşımla 12 gün kadar önce sürtünme yoluyla biraz yakınlaştık. Benim normalda bu günler içinde adet olmam gerekiyordu ama adet belirtilerini taşıdığım halde olmadım. Bu belirtilerden bazıları hamilelik belirtisi gibiydi. Çok korktuğum için bugün Beta Hcg kan testi yaptırdım ve sonuçta hamile olmadığım çıktı. Doktor 3-4 güne olursun dedi. Ama bende çok yoğun sümüksü beyaz bir akıntı var. Adet oluyorum sanıyorum bu akıntı geliyor. Aklımda hala hamilelik şüphesi var, neden hala adet olamıyorum diye kafayı takıyorum. Bir akıl verin ne olur 😞

Güncellemeler:
2ay Benzer bir durumu yaşayan arkadaşlar var mı?

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü kafanıza takmışsınız ve psikolojik olarak adetinizi geciktişrdiniz. mevsim geçişleride buna eklenince bu durum meydana geldi. beta hcg ye hiç gerek yoktu aslında bana sorsaydınız. ama neyse içiniz rahatlamıştır.. hamile kalmak sandıgınız kadar kolay değildir.(jine. dr.)

0|0
    0|0
    • 2ay

Gerçekten jinekolog musunuz yoksa bu konularda "bilgili" misiniz

• 2ay

Bugün idrar testi yaptım negatif çıktı. Sonra sarı kahverengi bir akıntı geldi. Bu başka birşeyle ilgili bir kanama falan olamaz değil mi?

• 2ay

hayır her bayanda olması gereken ve sağlıklı her bayanda olan akıntılardır bunlar. ancak bazı akıntılar kokulu, sümüksü ve devamlı olur ozaman bu akıntılar arastırılabilir..

En İyi Kız Görüşü

• Teste ragmen şüphe duyman saçma

0|0
    0|0
    • 2ay

Korku belası işte. Bir de pişmanlık.

Erkekler Ne Diyor 19

• Sonuçta vajinanın üstüne filan boşalma olmuş muydu?

0|0
    0|0
    • 2ay

Yok hayır olmadı

• 2ay

Bugün idrar testi yaptım negatif çıktı. Sonra sarı kahverengi bir akıntı geldi. Bu başka birşeyle ilgili bir kanama falan olamaz değil mi?

• 2ay

betahgc yapılmış sonuçta stres yapmadan adet olmayı bekle.

• Bu tür durumlarda hamile kalma şansın çok çok çok düşük. Regl olamayış nedenin ise stres kaynaklı. Kafayı takma, rahatlamaya çalış. Bir iki güne regl olursun zaten.

0|0
    0|0
    • 2ay

Teşekkür ederim yorumunuz için..

• 2ay

Adet öncesi bir akıntıdır diye dua ediyorum 😞

• 2ay

Doktora gitsen? Kültür örneği alır, test ederler, ona göre ilaç başlatır dr?

• Sizin ben kimyanıza ya. Kafaya bir şey taksanız adet olamıyorsunuz nasıl bir metabolizma anlamadım ki.

0|0
    0|0
    • 2ay

İnan çok zor bir durum. Gerçkten stresten olamıyorum bilinçaltında biliyorum bunu ama işte o stres kaynağını aklımdan çıkaramadığım için sanırım hala adet olamıyorum. Çok zor birşey kız olmak inanın

• 2ay

Belli oluyor zaten. Neyse bundan sonra sınırlarını koy ne diyeyim. Fazla ileri gitme.

• 2ay

Teşekkür ederim sağolun yorumunuz için

• "Sürtünme yoluyla yakınlaş" ya da "sürtünme yoluyla ilişki" bence çok yanlış cümleler. Siz bildiğin sürtünme yaşıyorsunuz aslında.

0|0
    0|0
    • 2ay

Demek istediğimi anlamış olmalısınız. Benim sorduğum soru başka. Yorum yapmak için yorum yapmayın

• 2ay

Anlıyorum. Kendi halimde yorum yapıyorum. Hamile değilsin.
      Ama siz bir soru sorayım, doktor bile test yaparak bunu bilebiliyorsa biz nasıl bilelim?

• 2ay

Siz de haklısınız. Benzer durumu yaşayan kızlar olmuştur belki diye düşünerek ortak paydada buluşabileceğimiz bir cevap veren biri olabilir diye düşündüm. Malesef insanın aklına hep en kötü ihtimaler yerleşiyor. Herşey tam olmadan rahatlayamıyorsunuz bu konularda

• Hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • Stres endişe bazen olur böyle. Ne takıyon test de yapmışın. Olmayan çocuğu mu çıkarıcan

0|1
    0|0
    • 2ay

Kız olsanız anlardınız, kafaya birşey takıldı mı bu konularla ilgili aşmadan yapamıyorsunuz boşveremiyorsunuz ne yazık ki

• 2ay

Doğru kızlar kadar takık anında sonuç bekleyen strese gelemeyen bir başka varlık yok ztn👍

• doktor hamile değilsin deyip ultrasondan da doğum kesesinin olmadığını söylüyorsa herhangi bir hamileliğiniz yok demektir

0|0
    0|0
    • 2ay

Hala adet olmadım ama bir an önce olsam emin olacağım testi erken mi yaptırdım bu kez ya birkaç gün sonra yaptırırım da pozitif çıkarsam korkusundayım şimdi de

• 2ay

• 2ay

doktor olmadığım için bu konuda ne söylersem yanlış yönlendirmiş olacağım sizi bu yüzden bir hekime görünmenizi tavsiye ederim

• Hamile değilsin, endişe etme

0|0
    0|0
  • onu yapmadan düşüncen bunları

0|0
    0|0
  • Psikolojik rahat bıraksan kendini olucan

0|0
    0|0
  • Bişey olmaz

0|0
    0|0
    • 2ay

Bu saatten sonra olmaz herhalde değil mi

• 2ay

tabi soğursun burda bu soruyu sormandan belli zaten

• 2ay

merak etme düzelirsin

• Üşütmüşsün canım...

0|0
    0|0
  • vajina bölgesinde iç kısma doğru bölgedeki iltihaplanma olabilir buna baktırdınız mı doktorda?

0|0
    0|0
    • 2ay

İltihaplanma olsa başka belittiler de olurdu sanırım yanma vs

• 2ay

naptıysanız artık şsfklfşdsks

• aşırı agrı kesici veya antibiyotik ilaçlar kullanıyorsan onlarda geciktirir

0|0
    0|0
  • Azmisin sen

0|0
    0|0
  • Hamile değilsin streslisin o yüzden adet olamıyorsun

0|0
    0|0
  • Sürtünmeyle hamile olunurmu?

0|0
    0|0
    • 2ay

Bilmiyorum ilk kez yaşadım bunu korkuyorum

• 2ay

Bir şey olmaz korkma

• InsAllah hamilesindir. Gerçi kürtaj yaparsın kimse bilmez ne de olsa zannedetdin

0|0
    0|0
  • Giyinikmiydiniz

0|0
    0|0
    • 2ay

Değildik

• 2ay

Sorumda yazıyor

• 2ay

Hee pardon k. b vajinada ıslaklık varmıydı

Kızlar Ne Diyor 4

• Havalardandır

0|0
    0|0
  • Bu kadar kafaya takma olursun

0|0
    0|0
    • 2ay

İnşallah.. Bir an önce olsam tam rahatlayacağım

• Kuzenimde aynı boku yemiş. Kaç defa kart test yaptık. Sonuç hamile değil ama 2 ay sonra adet gördü.

0|0
    0|0
  • Çıplak mı sürttü

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet

• 2ay

Sana mesaj atabilir miyim

• 2ay

İcine mi aldin penisi

Yükleniyor...