Kizlar bakar misiniz?

arkadaşlar 12 gün sonra sınavım var regl olmamam lazim çok ağrılı geçiyor çünkü. adet geciktirici ilaç önerir misiniz? birde sinav 12 gün sonra diye varsayarsak ne zaman kullanmam lazim?

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• Sınava vajinani kullanarak mi gireceksin

0|0
    1|0
    • 2ay

erkek olmadigin için ne demek istemediğimi anlayamamissin birde bilmiş bilmiş yörük yapmissin. rezil cahil. çekil şuradan 😂

• 2ay

Sensin rezil klasik türk kızı ayda 15 gün hastaydı diye e kapeisle nazla ömrünüz onurunuz geçiyor tek regl olan sizsiniz sanki bu yuzden yabanci kizlara ragbet var sunepe sinava girmekten aciz sidikli

• 2ay

Cahil yosma kaz kafalı bazı kadınların adet sancısı doğumla eşdeğerdir ben 6 saat ağrı kesici serumla kendime zor geliyorum. Hormonlardan kaynaklanan bir rahatsızlık bu. Ayrıca ben bir sağlıklıyım her şeyden önce bayanın senin gibi beş para etmenlerden çok daha tecrübeli tüm bu konuda. Sadece hangi ilacı kullanmayın diye sordum. Maden bir b. o. k. bilmiyorsun bas git yabancı kızların altına at kendini. Sapik herif

En İyi Kız Görüşü

• adet baslayacagi zaman uc gunde keser basladiysa baslamadiysa kullanma ilk gunu kullanirsan ikinci gunu ne kadar kesilir

0|0
    0|0
    • 2ay

sinav sabahinda hasta olursam napicam. birde ilaç adı verir misin dczaneden reçetesiz alabilir miyim

• 2ay

adini hatirlayamadim zaten fark etmez sinav sabahi olursan majezik ve vermidon al iki tane falan ic o keser soguk su keser ama ilac bir iki gun de kesiyor onceki gun olursan icmeye baslarsin birakinca adetin devam eder bence erteleme hic zaten ilk gun cok sorun olmaz

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben regl ken ygs ye girdim bu sene bir halimi dusunsene. Her ay iğneyle ayakta duruyorum.

0|0
    0|0
  • Pomem mi

0|0
    0|0
  • Yok artık ilk ilaç al daha iyi

0|0
    0|0
    • 2ay

anlayamadim ne demek istedigini

Yükleniyor...