Erkekler nerelerinden zevk alır?

Arkadaşlar sizce, bir erkek göğüslerinin ve arkasının yalanmasını istemiyor, istediklerini kadınına yaptırıp ama kadının arka deliğini yalamasına ben gay miyim şeklinde cevap veriyorsa sebebi nedir? Ya da erkeğin arka deliğini yalamak gerçekten onurunu incitebilir mi? Yalnız bu bahsettiğim erkek karısına orospum demekten de keyif alan bir erkek? Uzun oldu farkındayım özür dilerim:)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 1 e 1 sex de sınır tanımam olmamalıda.. ne tuaf genelde kadınlar sınır koyar erkeke arkadaşın şanslıymış bence ona denemesini söyle beğenmezse yapmayız de hoşuna gidecektir ama erkekliğine yediremediği için bunu sana söyliyemiyor itiraz ediyor olabilir

• Yok ya sadece maço:)

• evet bence gay ilişkisi olmuş yada hala bisex ve bundan aşırı rahatsız olduğunu düşünüyorum.. eğer maçoysa :)

• bunu msjla yazsam daha iyi

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 22

• Benim her zaman yaptığım seks sıralaması.

İlk önce öpüşmeye başlarsın... Yavaş yavaş göğüse indikten sonra göbek ve bel çevresini yalarım. Biraz daha aşağıya indikten sonra bacağı yalamaya başlarım. Sonra anüs ve son olarak vajinayı yalar operasyona başlarım.

• Ben yalatırım yeterki kadın istesin çok hoşuma gider deliğimin yalanması . :D

• valla ben celiğimin yalanmasını çok isterim daha söylemedim gerçi kız arkadaşıma ama isterim. gögsümü zaten emiyor yalıyor çok hoş

• erkeklerinde tabusu olabiliyor.öyle öğretildiği için kendini aşamıyor.maalesef...

• abla ben cevap verem :D ben yumurtalıklarımın hemen altının yalanmasından cok hoşlanıyorum.seks sırasında o bolgeye yada yumurtalıklarıma parmak ucu ile okşanmasından ise anında boşalacak kadar zevk alıyorum.hiç denemedim ama sırf bu sonuçlardan ve kız arkadaşıma yaptıklarımdan biliyorum ki , anüse bir parmak dokundurmak bile orgazmı tetikleyici olabilir.bak penisin oradan girmesi ve acı vermesi felan cok ayrı,bir parmağın oraya değmesi yada içine girmesi cok ayrı! 3 ayrı kızda denedim 3ünde de işe yaradı.benden söylmesi :D

• penis ve testisi uyarılınca çok zevk verebilir. anüs zevk vermez ama sana orasını yalamak zevk veriyorsa ona bunu söyle kabul eder.

• prostat bolgesi haric diger herhangi bir yerden de zevk alabilir, ozellikle boyun ve adonis kismi genelde zevk verir... deneyerek bulacaksin bunlari burada biz bir sey deriz ancak senin partnerinde o bolge degildir... deneyerek bul zaten tepkilerinden anlayacaksin

• vala buna verilecek tek cevap penis...

• erkeğin en zevk aldığı yer penisidir başka neresi olcak yok anüstür felan ne oluyoz ya :) erkeği çıldırtmakmı istiyosun? penisini okşa..

• wowwwwwwww erkeğin anüsünü yalamak adamı öldürür ya :) Ölürüm filan diye düşündüğü için yalatmıyordur :) Sende illede yalıycammı diyorsun yani bumudur?

• oral'da zevk alırım :)

• bilinen şeyler dışında göğüs uçları da erkekler için tahrik edicidir. Bir de erkeğin prostatına baskı ani boşalmaya sebep olur.

• prostata ulaşmak için erkeğin anüsünden parmağınızı sokmanız lazım :)

sağlıklı bir erkeğin bunun kabul edeceğini sanmıyorum :))

bakınız : geyik muhabbeti filmi.

• prostatı neresi ?

• prostat derken?

• ben şahsen makinamdan zevk alırım

• makina:D

• Sen kendin için düşün bakalım nasıl oluyor.. :) d

• o zaman sorun olmaz devam et

• valla ben çok keyif alıyorum

• sexte her sey yapılmalı bence...sınırsız olmalı hersey...ıster sevgılı ol ıster karı koca ol..hepsı olmalı

• katılıyorum

• madem o kadar delikanlı, karısına neden oruspum diyor onu anlamadım. bana göre birinci hareketi doğru ikincisi yanlış.

• olabilir.

• fazlasıyla delikanlı..

• bilmem hiç düşünmedim bunu..kimsede benden böyle bişi istemedi..

• kadın yalasın da neden orayı yalasın baska yermi kalmadı be güzelim :)

• çok yalamak istiyosan gece uyuduktan sonra yala

• aslında buna gay denmez. sonuçta kadın yalıyo. herkezin zevkide farklı

• bu onu çıkaracak ben sadece fantezi olsun istemiştim

• ee herhalde güzelim..bunu aklı başında bir erkek kabul etmez ..ama zevk alan da çıkar.. neden olmasın..

• yok daha neler :) oldu olcak yüzüne boşalın :)

• Napalım yani yapmazsak evdeki kadın fantezilere açık olmuyo, yaparsak gay muamelesi yapıyoruz.. Neler yapıcam şaşırdım.. Cevabın için teşekkür ederim demek onuru kırılıyo

• olmadı erkeğin arkasından ilişkiye girin. ya yalıcak başka birşey bulamadınız mı

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...