Olgun düşüncelere sahip akadaşların görüşlerine ihtiyacım var?

6 senelik ilişkim var erkek arkadasım 177 boyunda bende 174 boyunda. benim bacak boyum uzun erkek arkadasımınki kısa acıkcası normalde onun ideali minyon bir kız benimde uzun ve kalıplı. ama onu cok sevıyorum ve bu aralar cok takıntım var 174 boyundayım ve 58 kiloyum erkek arkadasımda 75 kilo acıkcası ben çok kompleks yapıyorum beni begenmemezlik yapıyormudur diye ya sorum şu o tipte bir erkek minyon hayali olurmu mesela sevgilim bana kalcamın olmamasını o şekilde daha cok hosuna gidiyormuş ya millet manken ister ama buda tam tarsi ne yapıcam bilmiyorum bana fikir verin ama bırak onu v. s gibi sacma seyler söylemeyin cunku ben onu cok sevıyorum

1|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Burada takıntı yapması gereken biri varsa sen değil, erkek arkadaşın olmalı. Çünkü onun boyu bir erkeğe göre nispeten kısa. Ama senin boyun diğer kızlara nazaran oldukça uzun.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sen ne olursan ol bir kadın olduğun için harikasın vucudunla değil zekanla etkile onu ben sevdiğim insnaın dış görünüşüne aldanmazdım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Konu nedir özet yap

0|1
    0|0
  • Aptal aptal konulari takmayin kafamiza seviyosan evlen iste daha ne.. ? Yok kalvam egri yok burnum uzun yok gotum agriyo basim donuyo... sevgi fizikle olmaz kalple olur.. Kalvanada baslarim sana da simdi haaa

0|0
    0|0
  • 1.90 lık erkeğe bakmazsın, topuklu giydiğinde senden kısa yanında bücür kalan erkeğe bakarsın. Bize de 1.60 kızlar denk gelir. İlahi adalet

0|0
    0|0
  • ne denirki, yatıp mikiseceğinize kafayı nelere takmışsınız

0|0
    0|0
  • Yapmaz seni sevmiş

Ha sende biraz kilo al kalçaların şişsin

0|0
    0|0
  • Takıntı yapıyorsun zevk almaya bak

0|0
    0|0
  • Bu kadar takilma

0|0
    0|0
  • Tatlım bu kadar uzun zamandır ilişkiniz varken şekle takilmayın

0|0
    0|0
  • Bence dış görünüş önemli değil ama doğru cevabı ondan alırsın bence oturun konuşun bunu

0|0
    0|0
  • Kafa iyimi, madde bagimlisimisin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...