Bir erkeğe pasif olmak istiyorum ama korkuyorum karar veremiyorum?

Merhaba nasılsınız arkadaslar pasif olmanın sağlık açısından zararı ve aktif ilişkide de performans kaybı hormonları etkileyip hal ve hareketlerine cinsel olarka aktif olmaya zararı var mı

Güncellemeler:
2ay Güncel

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Çok zararlı sakın yapma. En büyük zararı ahirette ama burdada çok sıkıntı yaşarsın. 1 gülüp 10 ağlamaya bedel bir an zevk alıp sonsuz azap çekersin.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aile kuramazsin, anüsün zarar görebilir zamanla altina kacirirsin, ya da analfissur olur acidan oturamaz kalkamazsin... Kondom kullanmazsan HV, Hepatit gibi birock cinsel yolla bulasan hastalik kapabilirsin..

Hormonlara testislerin alinmadigi sürece ayni kalir, eger gayler zaten pasiv ve aktif iliski yasiyorlar, homoseksüellikte pasif veya aktif olmasi önemli degil, ikiside GAY...

Ama bence kadinlardan hoslaniyorsan, onlarla bir sorun yoksa geri dönülmez bir yanlisa girme..

0|1
    0|0
    • 2ay

En bilgilendirici yorum oldu teşekkürler.
      Fakat anlamadım aile kuramazsın dediniz akabinde anüsün zarar görür dediniz anüs zarar görünce iktidarsızlık mı oluyor?

• 2ay

Kardesim iktidarsizlik derken, cinsel arzunu eger, pasif aktif erkekle veya baska homoseksüel üzerinde yogunlastirirsan karsi cinslere karsi psikolojik istek kaybolabilir, eee haliyle, karsi cinslere karsi cinsel uyari olmaz, iktidarsiz olursun..
      Homoseksüellik icinde varsa, zaten kendin hiseder bilirsin... Ben mesela bir erkekle, yani hemcinsimle cinsel yaklasim hayatta düsünemem, mümkün degil ama senin icinde varsa yönelebilirsin...
      Anal iliskinin penisinle bir alakasi yok, hersey beyninde bitiyor, pasif anal iliski yasarsan, biyolojik olarak seni iktidarsiz yapmaz, kadina penisin kalkmaz ama erkek olunca kalkar..
      Türkiye cogu erkek, erkekle aktif cinsel iliski yasarsa, homoseksüel olmadigini düsünüyor ama bu böyle degil, erkegin erkekle yapmis oldugu cinsel iliski homoseksüel iliskidir..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Bilmiyorum pasif değilim

0|0
    0|0
  • gay misin lan

0|0
    0|0
  • dostum açık konuşayım. b*kunu tutamazsın sonra. kolon kanserine kadar gider.

hormonları etkilemez.

0|0
    0|0
  • Allah ıslah etsin.
    Yapmayın...

0|0
    0|0
Yükleniyor...