Boşalma süresini nasıl uzatabilirim?

Merhaba arkadaslar benim sorunum erkeklerin cogunda oldugu gibi erken boşalma. Su ana kadar hiç ilişkiye girmedim. Bazıları da diyor ki masturbasyon yaparak erken bosalıp bosalmadıgını anlayamazsın ama öyle degilmiş anlasılıyor hatta biraz gelişme oldu bile. Günde 1 kere masturbasyon yapıyorum böyle devam edersem süre uzar mı sizce? en azından bir 1 saate falan çıkabilir miyim? İlişkiye girmen lazım derseniz sevgilim var ama ayrı şehirlerdeyiz. Ne dersiniz yani masturbasyon yaparak daha da uzatabilir miyim? çünkü baya gelişme var şimdilik

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• mastürbasyon ve gerçeği arasında emin ol himalayalar kadar fark var. gerçek bir ilişki yaşamadan bilemezsin. çünkü normal ilişkide işin işine başka etkenler de girer. bir kere karşındaki kadının teninin varlığı başlı başına farklı bir olgudur. gerisini var sen düşün. ama bence endişe etme. aç oku internetten. erken boşalma sorunu için bir sürü teknik var. eğer bir sıkıntı yaşarsan onları uygularsın. kendini şartlandırma bence bu konuda. ortada sorun yoksa bile erken boşalcam endişesi erken boşalmana neden olur. rahat ol.

0|1
    0|0
    • biliyorum çok fark var aslında biraz tecrübe de kazanmak istiyorum ama dedigim gibi sevgilim uzakta yanım da olsa da ilişkiye girecegimi sanmıyorum suanlık. Bir baskasıyla da mümkün degil. internetten arastırma da yaptım psikolojik diyorlar ama bir türlü çözemedim ben olayı :D simdilik bir sıkıntı yok ama merak ettim yani biraz gelişme olunca :D

• bunun altında yatan tek sebep başarısızılıkla suçlanma korkusu ki bu da direkt imgenin bozulmasını istememekle alakalı. her neyse. sen boşver orgazm etmeyi. gerekeni yap. kadını orgazm eden erkek değildir. kadının erkeğe duyduğu hisler ve arzulardır kadını orgazma ulaştıran. tabi bunun dışında erkeğin kadın vücuduyla iligili bazı teknik bilgilere de ihtiyacı vardır. dediğim gibi gerçeğini yaşayana kadar erken boşalıyorum gibi şeyler düşünme. eğer böyle bişi olursa o zaman bakarsın çaresine

• tamam o zaman çok tesekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...