Arkadaşım, seks manyağı?

Benden 4 yaş küçük. İlkte inanmadım zaten böyle bir şey oldugunada inanmıyordum ama zamanla anladım ki bu gerçekten bir hastalık ve benim arkadaşım da var.1 hafta önce seks bagımlısı olduğunu benimle paylaştı büyüyüğüm diye yardım cı olmam için ama ben bu şeylerden hiç anlamam ne sevgilim oldu ne bir ilişkim, ama o bakire değil haliyle.. psikoloğa veya cinsel terapiste gitmesini söyledim sen olsan gidebilir miydin diyor gerçekten kurtulmak istediğini anlayabiliyorum ama ne yapabileceğimi bilmiyorum.. Okadar iyi ve başarılı bir kız kimse tahmin etmez böyle biri olacağını. daha 17 yaşında büyükannesiyle kalıyor annesi babası yok...

Basından böyle birşey geçen var mı veya bu konulardan anlayan uzman filan :( ?

0|2
4|34

En İyi Erkek Görüşü

• Erken yaşta kabul ettiyse devamı geliyor öyle işte.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Arkadaşım merhaba,

Seks bağımlısı veya nemformani değil... Arkadaşın sadece hormonlarının yüksek olduğu bir dönemden geçiyor, bakire olmamasını da mastürbasyon yerinde seks yapması konusunda elinde bir fırsat olarak görüyor...

Arkadaşına en azından hastalıktan ve hamilelik riskinden korunması açısından mümkünse tek kişi, değilse olabildiğince az kişi ile seks yapmasını öner ve mutlaka korunmasını tavsiye et...

1|1
    0|0
    • 2ay

Ama iğrenç şeylerde düşünüyor yinede hormonalrla mı alâkalıdır ozaman birkaç seneye gecer?

• 2ay

Neden

• 2ay

anlamak için

• Bir zamanlar bende o şekideydim 7/24 sadece sevişmek istiyordum nerde nasıl olduğu önemli değildi sevişiyordum aradan 1 saat geçiyordu gene yapıyordum bitmek bilmeyen istek avrdı içimde ama zaman içinde çevremdeki ilişkilerimede zarar vermeye başladığını görünce kendimi ıslah etmeyi öğrendim. Özelden yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım.

1|0
    0|0
  • Bir film var, nemfomani gibi bir şeydi adı. Orada anlatılmış bu konu. Gerçekten o kadar kötü mü? Filme bir bakmanızı öneririm. Yani her an her yere sürtünme isteği mi var? O filmdeki kadın durduramıyordu kendisini, vajinasına vuruyordu falan... Yani bu kadar kötüyse, psikiyatra gitmek gerek tabii...

0|0
    0|0
    • 2ay

Bu kadar oldugunu sanmıyorum böyle detaylı konuşmadık

• 2ay

Ne maaturbasyonu ya

• 2ay

Detay vermemişsin, kimse bir şey diyemedi o yüzden. Nasıl anladın hastalık olduğunu? Nereden belli? Neler yaptığını söylememişsin ki arkadaşım. Seks manyağı diye bir şey mi var? Dediğim filmde görmüştüm, öyle bir hastalık var tek aşırı acayip... Yoksa bizden çıkmaz öyle hastalık, milyonda birdir nadirdir...

• Bu konularda burada herkes uzman. Eğer gerçekten bırakmak istiyorsa önce aklında bitirsin. Sonra hayvansal gıdaları yemeyi kesip bitkisel beslensin. (Hayvansal gıdalar nefsi ve şehvet duygularını artırır)

1|0
    0|0
  • Vardı öyle bir sevgilim çok önceden korkmuştum halinden doyurmanın imkanı yok oda annesiz babasızdı sevgi eksikliği ilgi eksikliği var ciddi bir sorun ve sen arkadaşıysan mutlaka bir piskiyatriye götürmelisin

1|0
    0|0
  • Arkadaşının işi zor. sevişmeden duramaz. tedavisi olduğunu düşünmüyorum. hormonlarını dizginlese bile yine devam eder.

0|0
    1|0
    • 2ay

Tedavisi muhakkak var ama biz beceremiyoruz

• 2ay

Bana dedigi bu işte senin dedigini bilmiyorum ama tedavisi var gerek ilac takviyesi gerek konuşmayla ama o gitmek istemiyor ve gitmem derse gitmezde, bir yandanda kurtulmak istiyor

• 2ay

Alışmış artık. zor kurtulur. ilerde tedavi olmazsa önüne çıkan her erkekle yatacaktır.

• Kendi gibi biriyle mutlu olur seks manyağı derken ev dışında da mı yapıyor

0|0
    1|0
  • Ne yapıyor tam olarak açarsan biraz?

0|0
    0|0
    • 2ay

Onune gelenle yatıyor yeterince açık mı

• 2ay

Normalde evet ama kıza açık açık bu durumda bende olsam bende gitmezdim doktora dedim resmen

• 2ay

senle iletişime geçmem mümkün mü peki kızla ilgili konuşmak için.

• psikologa gitmesi gerek uzmandan yardım alması onun için iyi olur
    bu utanılacak bir durum degil.
    ancak kontrol altına alınması gereken bir durum

0|0
    0|0
    • 2ay

Bende gidemezdim daha kendim ikna edemezken onu nasıl ikna edicem başka bir yolu yokmudur

• 2ay

İşte benden internette bıseyler bulamayınca buraya geldim mecbur doktor galiba artık nasıl okacaksa

• 2ay

bak dananınkuyrugu nickli arkadaşın yorumu bana mantklı geldi yani yapabilecek birşey kalmadıgında ona önerebilirsin

• işi zor o arkadaşının zencide idare etmez onu

0|0
    1|0
  • Seksi seven biriyle tanıştır 😊

0|0
    1|0
  • Uzman bir psikologa gitmeli olmadı ilaç tedavisine başlamalı yoksa durumu fena arkadaşımın kardeşinde vardı çok kötü bir durum hele ki ülkemizde

0|0
    0|0
  • Var hatta filmi bile yapıldı güvenilir bir doktor lazım

0|0
    0|0
  • en azından durumunun farkında , heralde senin onu oyalamanı ve bu düşüncelerden uzak tutumanı istemiş yani be öyle anladım en azından , peki bu kızla yatan erkekler etrafında gezip onu rahatsız etmiyorlar mı?

0|0
    0|0
    • 2ay

Detayıyla bugün konuşucaz ama rahatsız etseler önceden söylerdi herhalde

• 2ay

Evet doktors gidicez gerek kalmadı

• 2ay

peki nasıl bir ruh hali vardı , yani neler anlattı

• Burası uzman dolu tam yerine gelmişssin.

0|0
    0|0
  • Tam olarak ne gibi takıntısı var herkesle seksmi düşünüyor

0|0
    0|0
    • 2ay

Düşünmüyor yapıyor

• 2ay

Okadarını sormadım bana bir iki kişiyi anlattı

• 2ay

Sorsan keşke o ortamlardan uzaklaştırarak ilgisini farklı şeylere kaydırarak yardımcı olabilirsin ona

• acil uzmandan yardım alsın acilllll.. tedavisi var

0|0
    0|0
  • Doğrusunu söylemişsin uzman birinden yardım alması gerek

0|0
    0|0
  • Onlar. Öyle kalır. Ve sonunda mutlu olur inan.

0|0
    0|0
  • ben anlarım

0|0
    0|0
  • de ki namaz kıl imanına yönel

0|0
    0|1
    • 2ay

İnsanın içinden gelmesi gerekmez mi bende pek dindar değilim

• 2ay

o zaman o arkadaşın perişan olur

• Evlensin

0|0
    0|0
  • Doktora gitsin

0|0
    0|0
  • Durumu zor. Seksten soğuması gerekiyor. Seksten soğutmak düşüyor sana bu görev.

0|0
    0|0
  • doktora gıtmelı

0|0
    0|0
  • oooo çok değişik

0|0
    0|0
  • Uzak durman lazım kendınden

0|0
    0|0
  • Nerde bu kız

0|0
    0|0
  • Beni o kızla tanıştır la

0|0
    1|0
  • Evlenmeli tek kurtuluş bu

0|0
    0|0
    • 2ay

Evlense daha kötü

• 2ay

Evlense daha kötü olmaz ilk birkaç ay sürekli ister sonrasında tekleyecektir emin olabilrsin

• 2ay

Bilmiyorum bugun konuşucaz

• Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 4

• O seninle paylaştı, sen de geldin burada öttün! Ayh ayh ne güzel arkadaşsınız ayol.

0|1
    1|1
  • parnerini doğru kişilerden seçerse sorun olmaz herhalde.. onun gibi olan bir çok erkek var.. asıl sorun bence gerçekten seven birine denk gelmemiş duyguları isteklerinin önüne geçerse birazda olsa dizginler diye düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • psikologa gitmeden çözemez ya da biraz büyücek kendini kontrol edebilcek yaşa gelcek tabi o da rahat 4-5yıl alır

0|0
    0|0
  • Ailesinin olmamasından kaynaklanıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...