Yardim esimde birtürlü gelemiyorum?

Esimle cinsel iliskiye girince birtürlü gelemiyorum acaba ne yapmaliyim? bir rahatsizligim birseyimmi var acaba? Esim cabuk. Bosalio ve Ben onun kadar hizli degilim sevisirken birtürlü rahat olamiorum aklim hep baska seylerde acaba kokuyomuyum vs bana bir yardim edin?

1|1
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• Senlik bir problem yok burada. Eşin geç boşalmayı öğrenecek. Daha doğrusu orgazm önceliğini sana tanıyacak. Zaten işi doğrusu;erkeğin kadın orgazm olduktan sonra boşalmasıdır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• odaklanip o sehveti yakalamiyosan yeterince ne istedigini bilmiyosun ve istekli degilsin biraz dusun tart arastir fantazi dunyan olsun kafanda zevk i artirman lazim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Eşin de erken boşalma varsa zaten sen boşalamazsın.

0|0
    0|0
  • Aklın neden başka şeylerde kendini neden veremiyorsun sıkıntınmı var konsantre olman kendini bırakman lazım aklında deli sorular varken olmaz.

0|0
    0|0
    • 2ay

Stres sıkıntı olmayacak kafan rahat olacak kendini vererek isteyerek yapmış olacaksın akışına bırakacaksın keyfini aldıkça tutkun artacak ve sular seller gibi ıslanacaksın 💏

• Ön sevişme uzun olsun evin farklı yerlerini değerlendirmek çözüm olabilir

0|0
    0|0
  • Ön sevişmeyi uzun tutun

0|0
    0|0
  • Eşin tamamen bencil ve sadece kendini düşünüyor sen cokta umrunda değilsin. Sonrada kadınlar neden aldatıyo diyorlar. Kardesım bır ton kadın bunlar gibi bencil okuzlerle evli. Kadınlar napsın onlarında bir ruhu arzuları var

0|0
    0|0
  • gizli fantezi yap ve eşini hemen bacak arana sokma yalasın filan ve arttığında şimdi gel de sen boşal o da boşalır zaten

0|0
    0|0
  • Kadın normalde de geç boşalır eşinde sıkıntı var ön sevişme kısa oluyo galiba ve seni tatmin etme derdine düşmüyo

0|0
    0|0
  • Ön sevismeyı uzun tutun ayrıca başka şeyler düşündüğün icin olmuyor

0|0
    0|0
  • Nereye Gelemiyorsun

1|0
    0|0
  • eşini değiştir bence

0|0
    0|0
  • Aklına gelen şeylerden dolayı boşalamıyorsun kendini rahat bırak takıntı yapma

0|0
    0|0
  • ön sevişmeyi uzun tutsun hanzo

0|0
    0|0
  • Ooo terapiste gidin bence

0|0
    0|0
  • Aklına neler geliyor

0|0
    0|0
  • uzun surelı davranacak esın gec bosalıyorsun

0|0
    0|0
  • Erken bosalmasa iyi olurdu

0|0
    0|0
  • Esinde is yok malesef

0|0
    0|2
  • Yardım edebilirim sana ama detaylı konuşmak lazim

0|0
    0|1
  • Kendini vermiyor musun

0|0
    0|1
  • Direkt girmesin o da

0|0
    0|0
  • Cinsel uyumsuzluğunuz var eşin kendini sıksın senin boşalmanı beklesin, senin haz alacağın şeyleri ona yaptır, ön sevişmeyi uzun tutun

0|0
    0|1
    • 2ay

Sevmiyo öyle uzun uzun direkt yapmak istio

• 2ay

Sıkıntı burda , seni hazırlamalı , hassas yerlerine dokunuşlar yapmalı yoksa bu düzelmez

Kızlar Ne Diyor 2

• Rahat ol birde erken bosaliyorsa zaten zevk alamazsın ki

0|0
    0|0
  • aklın baska yerdedir

0|0
    0|0
Yükleniyor...