Sevgilim çok isteksiz bu beni ilişkiden soğutuyor ne yapabilirim?

Bundan önceki sevgilimle 6 7 saat sevişirdik boşalmazdım oral yapardık o 5 6 kez boşalırdı ve çopk istekliydi bende çok zevk alırdım sürtünme olurdu ama bakire olduğu için ilişkiye girmedim beyaz tenli balık etli siyah saçlı ela gözlüydü şimdiki sevgilim bakire beyaz tenli siyah saçlı kahverengi gözlü ve zayıf oral anal yaşıyoruz ağza boşalma oluyor ben onu oral da çıldırtıyorum acayip zevk alıyor ama çok isteksiz zoraki yapıyor ben istiyorum diye eski sevgilimde mastürbasyon yapmazdım şimdi mastürbasyona başladım sırf ilişkide isteksiz diye ilişkiden soğudum ya diğer arkadaşlarımın sevgilileri çok ateşli her şeyi yaşıyorlar kızlar daha istekli onlar da zevk alıyor ama benim sevgilim pasif isteksiz bu da benim moralimi bozuyor bunun çözümü yok mu ? ilişkiden soğudum sadece mastürbasyon yapıyorum lütfen yardım edin çok zor durumdayım cevaplarınız için teşekkürler :(

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• evet evet verdiğin fiziki ayrıntılarla kesin bir ilgisi var bunun. hemen İsviçreli bilim adamlarına aradaki korrelasyonun varlığını sorgulamalarını söyleyelim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• biraz daha uğraşsan daha güzel şeyler uydurabilirsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Olum sen adam değilsin sorun orda

0|0
    0|1
    • Düzgün konuş arkadaşım karakterini belli etme kimse senden ahlak dersi vermeni istemiyor

• Ben ahlak dersi vermedim. Senin kişiliğinde sorun var.

Yükleniyor...