Bu Resimde Ne Görüyorsunuz?

Bu Resimde Ne Görüyorsunuz?

çok iğrenç deilmi ya cidden böylemi midem kalktı mk

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

• resim de senin karin kiz kardesin olsun yorumayalim ya da annen oldumu pasa bizde sizin maymun a donmus tuylerinizden igreniyoruz esitmi? disi sinek gorse kalkan cukunuzden igreniyoruz o igrendigin kadina bakarken akan agzinizin sularından bide konu ne olursa olsun asagiladigin bir kadin haddini bil oyle yorumla elalemin karisini kizini

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bunu kim neden fotoğraflamış onu anlayamadım ben.

0|1
    0|0
    • 2ay

kim neden yapmış bilmiyorumda durum böyleyse iğrenç ötesisiniz tiksindim mk sizden

• sizin o iğrenç dediğiz şey olmasaydı emin olun dünyadaki hiçbir kadına 100 metreden fazla yaklaşamazdınız. Kadın doğasında olan bir şeye iğrenç demek tüm kadınlara hakaret etmektir. Unutmayın ki annenizde bir kadın

2|0
    0|0
  • Asıl iğrençlik senin burda paylaşman... Gece boyu o ağrıları siz çekmiyorsunuz üzerine bir de stresi falan !!

1|1
    0|0
  • Eee amacin ne? Ne gecti eline yani?
    Evlenince karininda basina gele bilirki bu cok normal birsey. Hani anlayis kavrami var ya... o iste bazi erkeklerde hic yok. Yazik cok yazik hemde.. asil boyle kadinlari kucuk dusuren erkeklerden ben igreniyorum!!!

0|0
    0|0
  • Igrnc degl gercek

0|0
    0|0
  • Amacin ne

0|0
    0|0
  • İyyyy

0|0
    0|0
  • Bence gayet normal bir olayda çeken kişinin akıl ve ruh sağlığından şüphe ettim. Yani iğrenç se iğrenç sananeeee sanki adriana lima lima kim kardashian regl olmuyor abi gayet normal bir olay...

2|0
    0|0
  • O kan olmasaydi sen dunyada olmazdin

1|0
    0|0
  • Oladabilir ama böyle seylerden benimde midem kalkiyor. Ama duzenli adet olunca pek böyle sorunlar olmaz adet gununu bilirsin.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kız adet görmüş. Kanı donundan sızıp çarşafa bulaşmış. Kardeşi olacak gt veren de utanmadan çekmiş bir de internete atmış.

0|0
    0|0
  • Poposundanmı vurmuşlar kadını :D

0|2
    0|0
  • iğrenç

0|1
    0|0
  • İnsanlık hali. Küçük düşürmeyin kadınları.

0|0
    0|0
  • yazık kzın haberı yok dogal bısı kardesım bu oalbılır ınsanlık halı belkı alkollu hatırlamıyordu yoksa manyak degıller boyle durcak yapacak

0|0
    0|0
  • Çok güzel bir popo.

0|0
    0|0
  • Resimdeki tanidik mi 😂

0|0
    0|0
    • 2ay

google dan buldum
      cidden kim çekmiş mk bu resmi

• 2ay

Igrenc mk kanka 😂

• Valla öyle abazalar varki, orlasiz olmaz diyor, bu görünüt birsey degil, birde koklasinlar... Bööööhhh

0|0
    0|0
Yükleniyor...