Makatta akıntı?

Arkadaşlar erkekler zevk alıyormuş diye duydum, makatıma biraz büyük bir şey soktum. Sadece deneme amaçlı. Bayağı bir acıdı falan ama neyse. Şimdi ben sabah kalktığımda boxer'ımda ıslaklık olduğunu farkettim, sizce sorun nedir? Gün içinde biraz yürüyünce de akıntı oluyor gibi hissediyorum. Sizce ciddi bir problem var mıdır? Özellikle anal seks tecrübesi olan arkadaşlar cevap verebilirse çok memnun olurum.

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• geçmiş olsun makatınnın iiçineettin

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• sağlıkçı olduğum için eleştirmiyorum dostum ama sağlık açısından bayanlarında erkeklerinde bunu yapması hiç doğru değil bir genel cerraha gözük kas yırtılması yaşamışsındır kesin bir baktır ve ne soktun bilmiyorum ama bir enfeksiynda kapmış olabilirsin soktuğun şeyin pis olup olmama durumu var birde

0|1
    0|0
    • 2ay

birkaç gün bekleyecem eğer devam ederse yapacak bir şey yok mecbur gidecem artık bir doktora. peki sence ciddi bir problem var mıdır ya bir tahminde bulunsan..

• 2ay

ciddi bir problemi görmeden diyememki ama şu var ters ilişkide pasif olan tarafın hemoroid olma olasılığı yanı sıra iç bağırsakta yırtılma olasılığı erkekte ise vdrl yani bel soğukluğu olma riski vardır ne kadar temiz olursada olsun isterseniz lahmanla temizlik yapın farketmiyor vücut tüm bakterilerini ordan dışarı atar ve ciddi bir problemi genel cerrah elle muanesinden sonra söyler ya da kolonoskobi ile

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Harbi ne içtin soyle de bende ondan kullanayım Neyin kafasındasın sen

0|0
    0|1
  • Anal fissur olabilir sorun devam ederse genel. cerrahiye git bence

0|0
    0|0
  • Sen erkek misin? Bayan mı?

0|0
    0|1
  • Anal seks tecrübem yok ama saglik üzerine bilgim var, kalin bagirsakta yirtik olusmustur, o yirtiktan iltihap akiyor, bir proktolog doktora görünsen iyi olur..

0|1
    0|0
  • vay p. z. venk :D

1|0
    0|1
Yükleniyor...