Regl iken kan geldiği için sevişilmeyen kadın niçin bakire istenir?

Başlık karışık olabilir. Evet, karışık. Kafam zaten allak bullak, tam soruyu kafamda kuramadım. Size açıklık getireyim hemen.

Hani bayanlar regl olduğu zaman sevişilmez ya, kan geliyor falan gibilerinden diye. E peki neden bakire olsun diye can atarlar? Bakireyken de kan geliyor nasılsa.

Bu nasıl yaman çelişkidir beyler? Açıklık getirin bakayım.

Ayrıca, köprücük kemikleri olan erkekler çok tatlısınız vallahi :( Ölürsem gömün beni oraya!

0|0
7|19

En İyi Kız Görüşü

• kadınların regl iken sevişmeme sebebi, kasık bölgelerindeki ağrı (ki kişiden kişiye göre değişir), aylık döngüden kurtulan kanın kokusu, rahim ağzı açık olduğu için mikrop kapma riski ve etrafı batırmamaktır bebitom.

bakirelik ise farklı. zihni dar adamlar bakire kadın isterler. kukuya ilk kimin attırdığı önemli onlar için.

6|3
    3|2
    • Her şey level9 ol diye.

• devirelim bebitom. devirmesekte üzelim, rencide edelim. moralleri bozulsun, bel altından vuralım. aşağıdan yukarıya çalışalım, postamızı atıp sigara içelim <3

seni yerim <3 hep verdin hep verdin <3

• La spa senin dilin ne söyliy ?

Erkekler Ne Diyor 19

• aslında sorunun cevabını bilecek kadar zeki bir kadın olduğunu düşünüyorum. ama diyelim ki sen gerçekten bu çelişkiyi kafana takmışsın. o durumda açıklamam şudur; regl zamanında girilen ilişki sonucunda kadının mikrop kapma riski, erkeğin mikrop kapma riski bulunmaktadır. regl olan kadınla ilişkiye girildiğinde normalde gelen kanamanın o anlarda daha fazla gelmesi bulunulan ortama göre zorluklar çıkartabilir, kızlık zarı yırtıldığı zaman regl zamanında gelen kanama kadar kan gelmez, ayrıca kadınların ne yazık ki regl dönemlerinde yaşadıkları durumdan dolayı kötü koku gibi problemleri de olmaktadır ki bu ilişki sırasında daha da yoğun olduğunda özellikle erkeği olumsuz anlamda etkileyen bir faktördür... daha da sıralayabilirim. kızlık zarının yırtılması sonucu gelen kan miktarının az olması ve peniste verdiği görüntü aslına bakarsan mutluluk verici bir gurur kaynağıdır ama gel gelelim, kendi açımdan bu olaya baktığım zaman benim için bir kadının bacak arasından akacak iki damla kana ihtiyacım yok. önemli olan beynindeki bekarettir.

1|0
    1|1
    • Maksat siz beyleri (sözüm meclisten dışarıya) çelişkiye bırakıp, insanların ağzından belli belirsiz başlıklar altında laf almak. Kimisi kendisini ele verip dediğime geldi, kimisi sorunun asıl cevabıyla ilgilendi. Aradaki farkı elbetteki anlayabilecek bir zekaya sahibim. Kaldı ki bunu anlamak için öyle çok extremist bir zekaya sahip olmaya gerek yok. Standart zekaya sahip insan da bilir cevabını.

Dediğim gibi, gözlem ve denem amaçlı sordum. E biraz da renk geldi siteye.

Teşekkürler.

• Monsieur merci Beaucoup ..

• Je vous remercie, mademoiselle

• Dişe diş

kana kan.

intikam intikam.

1|0
    1|1
  • Saçma sapan bir soru sormuşsun. Sanırım canın sıkılıyor.

1|1
    0|0
    • Nedenini bir altındaki kişiye yazdım. Okursun bir ara.

• Sen sorduğun sorunun gerçek cevabını bilen birisin. Bu nedenle yazdım. böyle saçma sorular soran biri olmadığından. Veri,len cevaplara da bakmadım bile.

• ikiside aynı kan mı sence :)

0|0
    1|0
  • 3 zarlı bakire isterim ben.

1|0
    1|1
  • Hediye paketindeki kurdela olarak bekareti düşünebilirsin. :)

0|0
    1|0
  • Amaç sadece kan değil kardeş. Amaç kan olsaydı eğer patlayınca çıkan kanı alnımıza sürerdik asbdjnkamsdş

0|1
    1|0
    • Hacı beze ya da alna süren enayiler var valla.

• İki kan arasında fark var.

0|0
    1|0
  • kan beyinli olmayın genjler.

0|0
    1|1
  • regl le bekaret kanı arasındaki farkı ögrenip geliyosun hemen

1|1
    0|0
    • Gören de her ay kan geliyor bir yerlerinden sanacak tavırlara bak.

• He hazin. Oldu mu? Bu seni mutlu edecekse söyleyeyim; ayrımı yapamadım.

• e tabi bilmemek degil ögrenmemenin ayıp oldugu dunyada senın yaptıgın daha asil bir davranış bu soruyu sormakla ;)

• biber gazı bende kafa yapıyorda böyle kafa yapmadı

köprücük kemiği nerde lan :S

0|1
    1|1
  • Regl dönemindeki kanama hijyenik değildir mikroplu kan olduğu içindir ama brn o dönemdedeolurum

0|0
    1|0
  • Kan cikacak dediler geldik

0|0
    1|0
  • bakire ayrı kan ayrı olay pokesedurlara fazla takılma sen kafan karışır

0|0
    1|0
  • =) kim demiş öyle diye

0|0
    1|1
  • evet haklısın yani sonucta ayda en az 3 gun bakire olabilir her kadın

hiç böle düşünmemiştim

0|0
    1|1
  • Son paragrafta attığın taş kafama geldi, tamam. Teşekkür edeyim bari.

1|0
    0|1
    • Senlik bir durum yok. Üzerine niye alındın anlamadım. Genellemelerimin dışında kalıyorsun.

• Karıştırıyor olmayasın beni biri ile?

• bu soruyu hangi kafayla yazdın acabaaa

0|1
    1|1
    • "Biber gazı kafası" hacı.

Hafif aşkımsı havalar da var..

• böyle konulara hiç girmem ama şunları söyleyim regl farklı bir durum yumurtalıklar dışarı atılır ilişki günahtır.. ama bakire ise farklı

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Olllrayttttt.

Olay kan gormek degilki.

1|1
    2|0
  • Bence cuklerini iki turlu de kana bulamasinlar :/

1|0
    1|0
  • Çünkü insanoğlu egoisttir.Egosuz yaşayamaz ölür.

0|0
    1|0
  • ikisi aynı şey değil sanıım..

0|0
    1|0
  • Ne alakasi varya biri bekaret kanamasi dieri adet bekaret bozulduktan sonra surekli kan gelmez zaten adetteki gibi kan silinir ve devam edilir yani senin kafan baya karismis ikisini ayni kefeye koymamak lazm bacim ayrca adetken sex yaomak istermiydin iyk igrenc:/

0|4
    1|0
  • Bu biber degil portakal gazi yemis beyin hucreleri felc geciriyor su an.

0|4
    4|0
    • He.

Sen ne yedin peki? Bu çok bilmişliğin nereye dayanıyor bakiyim?

• <3

Yükleniyor...