17 yaşındaki erkek kardeşim arkadan kendine şişe sokuyor onu nasıl kurtarabilirim?

DALGA GEÇECEKLER YAZMASIN
Ne yapacağımı şaşırdım... Lütfen yardımcı olun... Onu bu yoldan nasıl döndürebilirim?17 yaşındaki erkek kardeşim arkadan kendine şişe sokuyor onu nasıl kurtarabilirim? Dün akşam evde bir tuhaf koku hissettim. Erkek kardeşimin odasından geliyordu... İçerde bir poşet buldum içinde patlıcan var kolonya şişesi bebe yağı gazoz şişeleri... Üzerlerinde de dışkıyı görünce anladım... Babam zaten çok hasta ve kardeşim aşırı sorumsuz hippilerle takılıyor bazen eve gelmiyormuş... Babam buna üzüntüsünden dün fenalaştı hastahaneye kaldırdık... Ama gel gelelim kardeşim hem babama üzülüyor hem de ne işlerle uğraşmış biz evde yokken... Ben çalışıyorum o da endüstri lisesinde son sınıfa gidiyor... Biz 2 kız kardeşiz ve en küçüğümüz 1 erkek kardeşiz... Erkek kardeşimiz bizden 9 yaş küçük... Herşeyine yardımcı oluyoruz... Ablam şöyle ol böyle ol derslerine çalış diyoruz ama bize tamam tamam diyor bildiği yine elinde... Evimden eşyalarımdan tiksindim... Eşime de söyleyemedim... Çok sorumsuz hem de utanmaz biri madem yaptın bana ne... beni toplasın diye de çöplerini bırakmış... İnsan bir utanır bir minnet duyar ablam bana evini açmış bana güvenmiş der... Kovsam o değil kovmasam o değil... Telefonda konuştuk anlattım döktüm ses yok... Daha 17 yaşında yarın bir de arkadan kanatsa doktora gitmek durumunda kalsak etrafta düdük gibi öttürürler artık bizi... Benim de aile huzurum kalmaz zaten Allah korusun babam kesin ölür ya da felç geçirir... Allah rızası için yardımcı olun kardeşim ellerimden kayıp gitmesin...

0|0
16|32

En İyi Erkek Görüşü

• Bir psikoloğa gidip ondan yardım isteyin. Profesyonel bir yardım hem size hemde kardeşinize iyi gelicektir. Buradan aslında ne söylesek boş. Kardeşinizin başıboş vermişlik tavrı ileride size daha çok sorun teşkil edicektir. O yüzden ne yapıp edip kardeşinizi doktora gitmeye ikna etmeniz lazım ya da psikoloğu evinize getirmeniz lazım.

1|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir psikologla gorusup durumu anlatin o size fikir verip en dogru sekilde yonlendirecektir.. Allah yardimciniz olsun

1|0
    0|0
    • 2ay

Allah razı olsun... Kafam o kadar doldu ki etrafımdan birine de anlatamadım...

• 2ay

Anliyorum herkesle konusulacak konu degil ztn konussanizda yanlis yonlendirme sacma fikirler sizi iyice cikmaza sokabilir en dogrusu profesyonel yardim almak

Erkekler Ne Diyor 31

• Belli ki ters bir ortama düşmüş etrafında iyi örnekler olmamış. Ben iki ihtimal veriyorum. Ya bir arkadaşı veya sürekli girdiği bir p*rno sitesi ona kötü örnek oldu bu iğrenç şeyi gayet güzelmiş gibi algılattı ya da sizin haberinizin olmadığı bir ortamda çocuk tacize uğradı ve bir şekilde alışkanlık haline getirdi. Taciz durumu olup olmadığını araştır. Eğer yoksa yapacağınız iş çocuğu erkek gibi erkeklerin arasına verip örnek almasını sağlamak. Tabi sadece örnek olma da yetmez birileri ona erkekliği anlatmalı. Öyle güzel anlatmalı ki kafasına yatmalı.

1|0
    0|0
  • Endustride kız yoklugundan ne hale geliyor gencler. Fıtratı bozuksa kusura bakmayin ama iflah olmaz bu.

1|0
    0|0
    • 2ay

kesinlikle haklısın... Benim kardeşim ama gerçekten fıtratında yok... yoksa ona ettiğimiz yardım destek saymakla bitmez... o ise hep nankörlüğü seçti...

• ilgi çekmek istiyor ve bir şeyin intikamını alıyor sizden
    gay olması başka bunları yapması başka bişi çünkü.
    kimseye yansıtmadan ne kadar konuşabilirsin bilmem ama konuşmayı denemelisin. dersleri falan değil bu konuyu.
    ve gay olma ayıp vs deme sakın ona

0|0
    0|0
    • 2ay

e ne diyeyim o zaman

• 2ay

sevdiğinizi, yargılamadığınızı ama kendine zarar verdiğini söyleyin. bir de daha dikkatli olmasını

• Öncelikle bir arkadaşına falan söyle geneleve götürsün ya da bir kız ayarlasın ona. baktın onu bile istemiyor, hayatına saygı duy. cinsel tercihini kısıtlama cocugun

0|1
    1|0
    • 2ay

öyle bir şansı yok... yok öyle bir saygı...

• 2ay

ne demek saygı yok.
      iyi o zaman kısıtla erkek arkadaşlarıyla gorusturme hatta okuldan aldır.
      ne yapacak biliyomusun? ya hepinizi reddedip gider. ya da intahar eder. giderse yine iyisin. en azından yasıyo dersın, intahar ederse bir omur boyunca kardeşinin katili olacaksın.
      İnsanlara dinleri düşünceleri cinsel tercihlerine göre sınıflandırmaktan yargılamaktan vazgeç.

• esine soyle veya korktugu cekindigi biri varsa ona soyle korkutsun gerekirse cezalandirin hic sevmedigi seylerle

1|0
    0|0
  • Vlla anüs yırtılmasından ameliyat olur ki.. bu vakalar anneme oldukcs fazla geliyor.. annem genel cerrah.. bu yas erkeklerde bu var anüs yırtılınca özelde ameliyat 2000 tl tutar 500 e yapan yerlerde var tabi.. neysse maddiyat boyutunu geçelim.. onunla konuş ve ona anüs yırtılma ameliyat videosu izlet youtube dan biraz kendine gelsin.. bnce.. sapkınlık pislik şeyler bnlar

1|1
    0|0
    • 2ay

çok sağol bunu kesinlikle izleteceğim...

• 2ay

Arkadaşları dalga geçer sonra.. örnek.. hemoroid amelyatı var.. birde anüs yırtılması var..
      Hemoroid desen geçmiş olsun derler amelyat sonrası.. eyvllah anüs yırtılması dersen eşcinsel hastalığı diye de erkekler dalga geçer bunu ona söylemelisin

• 2ay

çok sağol kardeşim

• Uzak dur bence ondan. Boşver sen evini açmışsın ama huzrun bozulmasın. Sen elinden geleni yapmışsın artık onun düşünmesi lazım..

0|1
    0|0
  • Profesyonel destek alsanız? Mesela iyi bir psikolog ya da psikiyatriste götürseniz? Bu yaşlarda, bu tür fantezilerden ziyade işin aslının kız arkadaş edinmesi gerektiğini sürekli vurgulasanız?

0|0
    0|0
  • Belli kardeşinizi biri arkadan yapmış ve bunun zevkinede varmış. olur olmaz kendini yaptırmaya birini bulamayınca tatmin olmak ve daha fazla zevk almak için kendini tatmin etmeye ve tamamen alıştırmaya çalışıyor. Bence kardeşinizi karşınıza alın güzelce konuşun ve acilen bir ürolojiye veya psikolog doktora götürün. bu işi ilerletirse gay olur, sonrada önünü alamazsınız.

0|0
    0|0
    • 2ay

onu ben de düşündüm... Ama bu devirde internet olunca birinin yapmasına gerek yok... Onu nerden çıkardın dersen adam rahat... Telefonu bozuk faceboktan koruyayım diye telefon almadık... Benim telefonu verdim sabahları alarm için adam sabahlara kadar p*rno izliyor onu da kapatmadan telefonu bana getiriyor... Bu kadarı gerçekte fazla... kaç kere uyardım ben uyarmak zorunda değilim... bende telefonu vermiyorum...

• 2ay

Sonuçta kardeşiniz. Onun hayatındaki her olumsuzluk sanada yansır. Banan desende eninde sonunda yansır. o yüzden babanızı alın karşınıza konuşun ve onu mutlaka bir doktora götürün. Cised derneği başkanı cem keçe tek geçerim. http://www.cised.org.tr/

• Kardeşin prostat orgazmını merak ediyo vucudunu tanımaya çalışıyo ergenliğin karanlık koridorlarından kendince çıkış arıyo. Önlem alınmazsa kötü yerlere gideceği kesin. Onunla daha çok vakit geçirmek ailesiyle birlikte olmak bu eğilimleri bırakmaya yardımcı olur. Ama ortam değiştirmesi şart

0|0
    0|0
    • 2ay

zaten biz ona her zaman yardımcı oluyoruz... O gitmiş dağ başında hippilerle takılmış... Hem hippiler dediğim de türk de değil... Yazık babam da sabaha kadar etrafta onu aramış köyde... Fenalaşmış şekeri yükselince... Zaten iç kanamadan gözleri hemen hemen kör sayılır... Okulun yaz tatilinde babam gerçekten çok yıprandı...

• İki ihtimal var ya hormonlardan ya da kardeşinin anusun de mantar oluşmuştur mantar kaşıntı yapar
    İyice konusun , konuyu anlayin ki ona gore adım atasiniz

0|0
    0|0
    • 2ay

Peki bunun için hormon testi mi yaptırmalıyım... Hormonluysa arkada şişenin ne işi var...

• 2ay

peki bunu nasıl bilebilirim

• 2ay

İlk önce konusun neden böyle yaptığını bu hareketinde ki nedeni anlayin
      Bu önemli ona gore yaklasirsiniz Önce olayın neden olduğunu , sebebiyetini kesinlik kazandirin

• Erkekler anusten prostat bolgesine ulastigi icin zevk alir bu durumdan ( cogu erkek inkar etsede ) bunu nasil vazgecirebilirsin bilmiyorum ama yaptigi seyi gizlemeden yapmasi garip. Ama erkekler analdan zevk alir ve bundan zevk almasi gay oldugu ya da olacagi anlamina gelmez.

0|0
    0|0
    • 2ay

arkadan hasarı alınca yine bize kalacak bakımı... Aynen insan bir düşünür ablam evini açmış herşeyime yardımcı oluyorlar diye...

• 2ay

yani diyorsun ki pezevenklikte prim yapsın...

• 2ay

Pirim yapmak falan degil bu. Sen istedigin kadar konus istedigin kadar anlat. Eger kardesinin tercihi buysa zevk aldigi sey buysa istedigini yap baskilayamazsin. Onu anladigini hissetirerek yaklasman daha yapici olacaktir. Sen ozelden yazsana bana.

• Muhtemelen eşcinsel önce oturup konuş sonrada bir doktora götür tedavi edilebilirse iyi olur iyileşme imkanı yoksa bunu kabullenip hayatına saygı duymalisiniz ve hata yapmamasi için destek olmalısınız

0|1
    0|0
  • zor bir durum kesinlikle psikiyatrik bir hastalığı var bence yapabileceğin tek şey onu bir profesyonel bir psikoloğa götürmek bunun ne sen nede ailenden başkası halledebilir çünkü bu ekstrem bir durum yani

1|0
    0|0
    • 2ay

iş yine bana düştü ama bu iş beni çok yıpratacak...

• 2ay

aynen bunu da söyledim... dışkın akar gider dedim

• 2ay

bu önemli bir konu bunu düşünmek zorunda mecbur buna.. yasayan birini görse daha iyi anlar bence

• Bence Burada Yardım İstemek Yerine Bir Psikologa ya da Onun Çok Sevdiği Birine Gitmelisin.

0|0
    0|0
    • 2ay

daha başkaları duyarsa o yola gider olaylar daha büyür diye düşündüm... Kimseye de anlatılacak bişey değil aklıma burası geldi...

• 2ay

Kardeşinle görüşmek konuşmak isterdim

• Arkadas cevresi etkili oluyordur. Evlendirin diyecem ama o yasta olmaz ve pek uygun biri degil galiba.

0|0
    0|0
    • 2ay

evlendirme işini ben de düşündüm... Ama bunu aileme nasıl anlatırım...

• 2ay

Anlatsan bilr ikna edilmesi cok guc. Cocuk daha kucuk ve bir aile yonetemez bence. O yaptigi dusuncede kalda cozumu daha kolay olurdu ama uyguluyomus. Ne denir bilemiyorum

• 2ay

Gizlicem kendimk bisey soylicem. Ben de eskiden cok merak ederdim nasil bisey oldugunu. Bikac kere parmakla denedim ama hicbir anlami ve zevki olmayinca vaz gecmistim. Zaten bu yuzden ilgimi cekti soru

• eşcinsel muhtemelen yapacağın birşey yok ama öyle şeylerle niye kendini tatmin ediyor

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimal es cinsel kardeşin dur benim aklıma birşey geliyo ama sen özele gel orda anlatayım ber ki tuhaf gelebilir ama yapacaksın zor bişey de degil özele gel

0|0
    0|1
  • yorum bıle yapamıyorum doktora danısın aıle terapistine

0|1
    0|0
  • Zincire vur

0|1
    0|0
  • sizin kafa yapinizla bu cocugu intihara suruklersiniz. en iyi ihtimalle evden kaçar.

0|0
    0|0
    • 2ay

ben baskı taraftarı değilim ne yapabilirim diye soruyorum

• 2ay

oturup bilgilendireceksin. hijyen hakkında konuşacaksın. sağlık hakkında konuşacaksın. en başında ne yaptığından emin olman lazım. odada bulduğun torbalar hakkında konuş. ondan sonra diğer konuları konuş.

• psikolojik destek alması lazım

0|0
    0|0
  • cezaladırın
    korkutun onu bidaha yapamaz

0|0
    1|0
    • 2ay

pek bişeyden korkmaz... Korksada iki güne geçer...

• Yemeğine şap at

0|0
    0|0
  • Aile büyüklerinden birisinin tokatlayıp akıllandırması gerekiyor..

0|0
    1|0
    • 2ay

aynen öyle...

• 2ay

soran, O çocuğa saygı, kıymet bilmek, kendini tanımak gibi biçok insani bilgiyi vermek gerekiyor yoksa it kopuğun elinde ziyan olur, bir köşede uyuşturucu komasından ölü bulursunuz..

• 2ay

aynen kesinlikle ben de o yüzden sahip çıkmaya çalışıyorum itin kopuğun arasına salıvermek istemem

• Benim kardeşim böyle birşey yapsaydı ya öldürürdüm ya da zincirlerdim odasina yemek su vermezdim kendiliğinden ölmesini beklerdim gerçi ikiside aynı şey sonuç olarak ben olsam öldürürdüm benim düşüncem tabi bu

0|0
    2|2
    • 2ay

sen kimsin be kardeşim... Cana kıymak o kadar kolay mı... Büyük konuşma emin ol ki eline ayağına dolaşır...

• 2ay

Bizim sülalede hoş karşılanmaz böyle şeyler ben yapmasam başkası yapar

• 2ay

Duysalar bizim sülele de öyle... Ama o benim kardeşim... Ben nasıl yapabilirm... Babam duysa sağlığı yerinde olsa senin dediğini kendi yapar ama adam şeker hastası direk ölür...

• bence eşcinsellik eğilimi olablir

0|1
    0|0
    • 2ay

doktora psikiyatri ye gidin

• Yapman gereken ilk önce çevresini araştırmak eşcinsel olabilir ve çevresinden onu uzak tutmaya çalış ve okulu değiştirmeye kadar gitmek grwk sonra onla konuşmak ve sona kesinlikle iyi bir doktor yani psikolok tedavisi gerekiyorsa ilaç kardeşim.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ah kardeşim... Kimsenin başına gelmesin... çok zorlanıyorum...

• 2ay

Gerçekten öyle farkındayım allah kimsenin başına vermesin evlisin galiba

• kocana söyle güzel bir dövsün.. ya da onu bir kadına götürsün erkekliğini yaşatsın erkeklik duygularını öne çıkartmak için uğraşın.. ciddi diyorum şaka felan değil

0|1
    4|3
    • 2ay

eşimden öyle birşey isteyemem ki... İnanın bayan olduğum için bunları onunla konuşmaktan tiksiniyorum ki eşime anlatamam... Zaten güçlü kuvvetli kaslı kuslu bişey kavga her iki tarafıda ömürlük bitirir...

• 2ay

içinde gay lik var işte yaptığı şeyin yanlış olduğunu bulunduğu bedenin erkek olduğunu hatırlatın

• Üzerine çok gitmeyin ve psikologdan yardım alın

1|0
    0|0
    • 2ay

üzerine çok gitmedim ama gittiğin yol yol değil... Babamı öldürürsün... Madem öyle bir bok yedin neden pisliğini temizlemeyi bana bıraktın dedim... Ses yok...

• 2ay

Dediğim gibi bizler insan psikolojisi konusunda yeterli bilgiye sahip değiliz, onu yargılamak yerine olayın nedenlerine inebilecek ve bu olaya çözümler sunabilecek birine ihtiyaç var. Zaten bunu yapan biri kendini yeterince dışlanmış ve toplumun dışında hissettiği ve aşağılanacağını bildiği halde bu davranışı yapıyor. Sizin onu yargılamanız kırıcı laflar etmeniz sizi ondan uzaklaştıracaktır, bir an önce "iyi" bir psikologdan bu konuda yardım alın

• 2ay

onu hiç aşağılamadım... ama oda sorumsuzluğuna vukatına her gün bir yenisini kattı... gerçekten çok yorulduk...

• Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 15

• Arkadaş cevresini degistirin. Arkadaslari ile degil sizle vakit gecirsin. Eşinle maçlara, hep beraber spora falan gidin. Hala degismezse psikologa...

1|0
    0|0
    • 2ay

1. si eşcinsellik arkadaş çevresi ile oluşmaz. 2. si eşcinsellik bir hastalık değildir psikoloğa gitmeye gerek yok.

• 2ay

@catsanpai o şu an kimlik arayışında ve sağlığı adına hoş şeyler yapmıyor. Arkadas cevresi belki çocuğu elliyor! Cok biliyorsunuz zaten escinsellik arkadas cevresinden olmazmismis.

• 2ay

Evet çok biliyorum

• Kardeşinle konuşmaya çalış. Kimse çocuğun psikolojisini düşünmeden yok döv yok psikologa götür gibi yorumlar atmış. Belki kardeşin babasının bu durumundan çok etkilendi ve bunu kimseye anlatamadı ve kendince böyle bir yolu seçti. İnsanlardan kendini soyutladı ya da kötü arkadaşlar edindi. Dövmeyle filan bu iş olmaz sen onun ablası olduğuna göre onunla konuşmaya çalış yanına gidip nasılsın bir sıkıntın var mı gibi şeyler söyle yani demek istediğim onunla sevecen bir dilde konuş. onu sevdiğini her zaman yanında olacağını hissettir. Evliymişsin, bir şeye moralin bozulduğunda anlatabileceğin biri var ama belki kardeşinin yok böyle düşün

0|0
    0|0
    • 2ay

kardeşimin hiç bir sıkıntısı yok... Babam varını yoğunu ona veriyor... Adamın fırtatında yok... Sevgi saygı içinde büyüdü ama küçüklüğünden beri nankörlükte mastır yaptı... aman beee ne halt ederse etsin uğraşmayacağımm...

• Söyleyeceğim tek şey allah yardımcın olsun kardeşim

3|0
    0|0
    • 2ay

Allah razı olsun... Kafam o kadar doldu ki etrafımdan birine de anlatamadım... Dilli düdükler bizi öttürür burda...

• Psikoloğa götürün

1|0
    0|0
    • 2ay

çok sağol... Kafam o kadar doldu ki etrafımdan birine de anlatamadım...

• Seni sevmedimm eşyanın evinin derdindesjn sen benjm midemi daha da bulandirdin..

0|0
    1|0
    • 2ay

yani şurda bir sürü şey yazdım... Derdimi anlattım... Okumak zorunda değilsin... Cevap vermek zorunda da değilsin... Okuyan herkes beni anladı bir 2 kişi ev eşya derdine düştüğümü ima etti... Evet evimin ve eşyamın derdine düştüğüm için buraya yazıp bir yol arıyorum... Evet etrafıma anlatsam yardımcı olacak çok insan var da burlarda kendimi eskitiyorum... Başına gelmeyenin yorum yapması ne kadar acımasız...

• 2ay

Bak arkdasim hayat çok zor doğru birsey bu devirde erkek çocuğu yetistirmek bile çok zor eskisi gibi değil herkes kötü yaşam kötü onun farklı bir çevreye sok o çevreden uzaklaştır lise son erkeklerle okuyor devamli erkeklerle ilk olarak onunla konuşun çünkü doktora gitmek istemez oğlan çocuğu evden bile kaçar ilgi alaka göster çevresini değiştir dinj yonleri olan farklı bir çevreye sok onu benim diyeceğim bu kadar allah yardım etsin.

• 2ay

kendi çok güzel kuran okur... Günahı küfürü bilir ama... Mağalesef fıtratında yok... Allahından bulsun desem kovsam yine günlerce düşünecek olan benim... Bıktım...

• onun kendi cinsel hayatı elbet senin için zordur ama onun için normal bırak cinsel tercihi neyse öyle yaşasın kendi cinsel hayatı kendini ilgilendirir.

0|0
    1|1
    • 2ay

diyelim ki öyle yaptım... Ya yıllar sonra kardeşim için mücadele etmediğime olan pişmanlığımı nasıl normal bırakabilirim...

• 2ay

bak yanlış bir düşünce kardeşin için mücadele edersen birşey değiştiremezsin zaten boşuna kendini yıpratırsın. Eger kardeşin kendi cinsine 7 sinde ne hissediyorsa 70 inde de onu hisseder sen asla bunu değiştiremezsin.

• 2ay

bu konuda haklısın fıtranında yoksa elimden bişey gelmez...

• Ya çok üzüldüm, ama sanırım artık geç bu yoldan döndüm abla dese de buna hiç bir zaman tam olarak güven duyamazsın. Çünkü çok özel bir durum

0|0
    0|0
    • 2ay

kesinlikle de haklısın... özel bir durum... o erkek ben kadın... Bunları konuşmak bile çok zor... Kafam o kadar doldu ki etrafımdan birine de anlatamam...

• 2ay

Cidden çok zor bir durum içersindesin umarım tez zamanda kalıcı bir çıkış yolu bulabilirsin

• 2ay

inşallah inşallah

• Pskologa danışın derim ben 😉

0|0
    0|0
  • Kardeşin psikolojik ya da hormonsal sorunu var sen evim eşim babam diyorsun, bir git ya

0|0
    0|0
    • 2ay

evim eşim babam dediğim için çözüm arıyorum demi... Cevap vermek zorunda değilsin... Seni zorlamadım... Ben de bir çıkar yol arıyorum...

• Sevgili yapsın erkek onunla devam etsinler :))

0|0
    0|0
    • 2ay

DAlga geçecekseniz yazmayın demiştim... Tabi vicdanın bu kadarına yetti... Senin erkek kardeşin de bulur sen telaş etme

• 2ay

Psk götür dövmek azarlamak evlendirmek gay geçirmez öncesinde kendisi ile konus erkeklere ilgisi var mı yok mu fikrini soran benim kardeşim olsa bunu yaparım

• Kardeşinle konus ve kesinlikle psikologa goturun bakın onune gecemezseniz daha kotu seyler olabilir sakın siddet uygulamayın bağırmayın güzellikle konusun neden oyle birsey yapıyor belkide daha once ters iliski yaşadı ve alıştı simdide tatmin için o yolu deniyor. Dedigim gibi güzellikle kendisiyle konusun ve psikologa gidin

0|0
    0|0
  • Yazık eder kendine bir Hemoroid olsa anlar vazgeçer ama bu yastakilere bunu anlatmak cok zor. Rabbim yardımcısı olsun.

0|0
    0|0
    • 2ay

aynen çok zor bir de bayanım yani...

• Psıkologa gotur baska caresı yok

0|0
    0|0
    • 2ay

çok sağol... Kafam o kadar doldu ki etrafımdan birine de anlatamadım...

• Sen şimdi öyle bir şey yaptığına kesin emin misin sordun mu ona?

0|0
    0|0
    • 2ay

evet yapma etme doğru yol değil senin gittiğin yol... İlerde biyerine bişey olursan hastahaneye gidersen doktor anlar o zaman ne diyeceksin dedim...

• Karşına al adam akillı konuş gerekirse tehdit et sopa at ama biraz kendine gelmesi lazım

1|0
    0|0
    • 2ay

bunu başarabilmek için elimden geleni yapacağım... Kafam o kadar doldu ki etrafımdan birine de anlatamadım...

• 2ay

ya sopa at vur döv ne demekdir. ne kadar saçma birşey bu şimdi. ben seni dövsem kendi cinsinden hoşlancaksin diye hoşlanır misin?

• 2ay

@catsanpai herkes bu tür olayları rahat karşılamaz ayrıca yapıyorsa bile kendi özelinde yapsın ablasını vb rahatsız etmesin bu kızın eşi ögrense ne olucak

Yükleniyor...