17 yaşındaki erkek kardeşim arkadan kendine şişe sokuyor onu nasıl kurtarabilirim?

DALGA GEÇECEKLER YAZMASIN
Ne yapacağımı şaşırdım... Lütfen yardımcı olun... Onu bu yoldan nasıl döndürebilirim?17 yaşındaki erkek kardeşim arkadan kendine şişe sokuyor onu nasıl kurtarabilirim? Dün akşam evde bir tuhaf koku hissettim. Erkek kardeşimin odasından geliyordu... İçerde bir poşet buldum içinde patlıcan var kolonya şişesi bebe yağı gazoz şişeleri... Üzerlerinde de dışkıyı görünce anladım... Babam zaten çok hasta ve kardeşim aşırı sorumsuz hippilerle takılıyor bazen eve gelmiyormuş... Babam buna üzüntüsünden dün fenalaştı hastahaneye kaldırdık... Ama gel gelelim kardeşim hem babama üzülüyor hem de ne işlerle uğraşmış biz evde yokken... Ben çalışıyorum o da endüstri lisesinde son sınıfa gidiyor... Biz 2 kız kardeşiz ve en küçüğümüz 1 erkek kardeşiz... Erkek kardeşimiz bizden 9 yaş küçük... Herşeyine yardımcı oluyoruz... Ablam şöyle ol böyle ol derslerine çalış diyoruz ama bize tamam tamam diyor bildiği yine elinde... Evimden eşyalarımdan tiksindim... Eşime de söyleyemedim... Çok sorumsuz hem de utanmaz biri madem yaptın bana ne... beni toplasın diye de çöplerini bırakmış... İnsan bir utanır bir minnet duyar ablam bana evini açmış bana güvenmiş der... Kovsam o değil kovmasam o değil... Telefonda konuştuk anlattım döktüm ses yok... Daha 17 yaşında yarın bir de arkadan kanatsa doktora gitmek durumunda kalsak etrafta düdük gibi öttürürler artık bizi... Benim de aile huzurum kalmaz zaten Allah korusun babam kesin ölür ya da felç geçirir... Allah rızası için yardımcı olun kardeşim ellerimden kayıp gitmesin...

0|0

Erkekler Ne Diyor 31

Kızlar Ne Diyor 15

Yükleniyor...