Hamile kalma pozisyonu

arkadaşlar sizce hangi pozisyon hamile kalmak için daha uygundur? :( :( :(

0|0
3|30

En İyi Erkek Görüşü

• misyoner de dene :) evli değilsin gibi bir his oldu içimde adam zengin ondan hamile kalıp hayatını kurtarmak mı amacın ?

0|0
    1|1
    • salak salak konuşma :@ dengesiz

• burda her çeşit insan var inan bekar sandım seni insanlar acayip acayip şeyler soruyor k.b düşüncesizlik ettim

• anladm

Erkekler Ne Diyor 29

• Sırtüstü pozisyonda, bacakların yukarı çekilmiş şekilde. Ancak en önemlisi içine boşaldıktan sonra bacaklarını karnına çekip birkaç dakika bekleyeceksin. Hamilelik ihtimalini artırır.

0|0
    0|0
  • Misyoner pozisyonu.

0|0
    0|0
  • sanırım bu konuda bir sıkıntın var bir jinekoloğa gidip kan testi ve hormon testi yaptır orun sende değilse partnerinide götür tabi jinekoloğa değil :) ve testlerden geçin birde sabırlı davranın olmuyor diye kendinizi bitirmeyin ne zaman ne olacağını yalnız allah bilir en güzeli hayırlı sı olsun demek

0|0
    0|0
    • sonunda anlayan biri çıktı. duygusuz insanlar dalgaya lamkatan başka bişey yapmıyor. teşekkür ederm önerin için

• ahanda bu pozisyon :D link

0|0
    0|0
  • Bilmem hiç hamile kalmadım :) galiba da ben hamile kalamam :D

1|0
    0|1
  • Kesinlikle Misyoner pozisyonu.. İlişki bittikten sonra yataktan 1 saat kalkma hamile kalman için aklında olsun.

0|0
    0|0
  • Kadının altta olduğu ve penisin vajinaya tam olarak girdiği pozisyonlar hamilelik için uygundur.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Güzelim sen altta olacaksın vepopo nun altına bir yastık koy Boşalma dan sonra bir süre bekle

Hemen kalkma

0|0
    0|0
  • En garanti yol Misyonerdir. Erkek boşaldıktan sonra kalmadan bir süre yatmak da yüzdeyi artırır.

0|0
    0|0
  • 3-5 cm ise kullanıcı yorumu o zaman pompayla ileri itelemek en doğrusu.

0|0
    0|0
  • rahmin tersse eğer doggy. eğer normalse misyoner en ideali. bir de boşaldıktan sonra belinin altına yasyık koy hiç kalkmadan bir saaat sırt üstü yat

0|0
    0|0
  • misyoner diye anılan pozisyon kadın altta erkek üstte ama eşinz boşaldıktan sonra kalkmayın bir müddet poponuzun altına yastık koyup yatın bir süre.spermler rahat ilerleyebilsin

0|0
    0|0
  • bayan yatacak bacaklarını acacak erkek ustune yatacak ve bel altına yastık koyulsa daha ıyı

0|0
    0|0
  • amuda kalkın

0|0
    0|0
  • misyoner diye biliyorum...

0|0
    0|0
  • hamile kalacaksan her pozisyonda kalırsın zaten

1|0
    0|0
  • doggy ile en içte rahime yakın bosalma

0|0
    0|0
  • çok doğru bir soru sormuşun dalgaya aldıklarına bakma,doktor tavsiyesi bile var bununla ilgili

0|0
    0|0
  • DoggyStyLe

0|0
    0|0
  • ofsayt pozisyonu

0|0
    0|0
  • Doggy(kopek pozyonunda ) en yakin ureme sekli

0|0
    0|0
  • domaltsın seni o şekil kalırsın

0|0
    0|0
  • Kişiye göre değişir ben şimdiye kadar üç kez kızın içine boşaldım üçü de hamile kaldı

0|0
    4|0
  • Sevgilinin yeteneği varsa havada karada ;)

0|0
    0|0
    • sevgilimden neden hamile kalmk istiyim?

• uygun olmayanı istiyorsun sen o zaman...Sen üste çık

• Dogy ve misyoner iş bîttîkten sonra işini garantiye al ve kalçalarını tavana bakacak şekilde 15 dk. Tut.

0|0
    0|0
  • Her gece deneyin zevkinize göre işte illa pozisyona göre olmuyor hamilelik. Adam ayakta tecavüz ediyor hamile kalıyor kız hani sağlıksal sorun yoksa her türlü..

0|0
    1|0
  • kadın götü tavana diksin erkek gemçirsin

0|0
    0|0
  • misyoner

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• misyoner yüzde yüz :D

0|0
    0|0
  • kadının yattığı erkeğin üstte olduğu

bunu okuduğumu hatırlıyorum spermelerin çıkmamsı için iyiyimiş

ama adı tam olarak bilmiyorum ne kadın altta adam üstte

hadi inş olur bebişiniz

:)

0|1
    0|0
    • inş teşekkürler :)

• kanın altta bacaklarını açar. erkek üsttedir. hatta kadınnın kalçalarının altına yastıkta konulabilir. adı misyoner pozisyonu

• Doggy style

0|0
    0|0
Yükleniyor...