Acil yardım fikir lazım.. ?

arkadaşlar kız arkadasımla uzun süredir beraberiz bana baslarda ben ilişkiye girdim uzun zaman önce kapattım kendimi herkese vs demişti bende eyvallah seviyorum demiştim devam etmiştik. olayı sordum sarhostum vs.. havada bir durum yani

sonra biz beraber olduk ve sürpriz gibi hiç ilişkiye girmemiş ilki ben oldum oda şok oldu bende.

yine eyvallah dedim devam ettik okullar bitince evleniriz dedik Şu an sallantıda ilişkimiz ayrılsam meshulmuyum ve o gün onu yaşamamızda ki %90 sebep kız arkadasım ben karşı bile cıktım önceden bişey yasadın diye sana o gözle bakamam vs.. şimdi ayrılsam meshulmuyum acil..

Güncellemeler:
güncel

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• Bekareti onemseyen bir kadin mi?

0|0
    0|0
    • kafasına göre ayrılınca önemsemiyor ben ayrılınca ayrılmaya kalkınca önemsiyor.

• Ugrasilmaz o kadinla. Bosver uzaklas. Sikinti yaratir ilerde bekaret disinda da.

En İyi Erkek Görüşü

• Bu neyin kafasi, hanginiz saf anlayamadim? Sana neden önceden iliskiye girdim diyor sonra siz yaparken baktin ilkinizmis? Bunu nasil anladin?

Bak kardesim, kiz arkadasin tam ückagitci!!

1|1
    0|0
    • saf olan benimdir !

• Gercekten safsin herhalda bak su yazina dikkat et
      "sonra biz beraber olduk ve sürpriz gibi hiç ilişkiye girmemiş ilki ben oldum oda şok oldu bende."

O neden sok oldu? Yartmis biriyle, senle iliskisinde kanama olmuyacak zanediyordu, tekarar kanama olunca senden önceki ilk iliski iptal oluyor, senmi ilki oluyorsun?

Bak kardesim, senle yatarken senin zorlaman yoksa, kendi arzu ve istegi ile olduysa hicbir sorumlulugun yok... Benle yatarsan evlenirim diye sözmü verdin?

• hayır söz vermedim.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kiz ayrilmak istiyosa ve problem buyukse ayril. Ama o istemeden ayrilirsan mesulsun. Bozup gitmis oluyosun..

0|1
    0|0
  • Kiz kendini patlak biliyordu sana soyledi ama kiz cikti sansini dene bence ayrilalim derse salla gittin mesul falan deyilsin

0|1
    0|0
Yükleniyor...