Makatta zamanla daralma olur mu?

Birkaç gün önce makatıma 3-4 cm çapında 6-7 santimetre uzunluğunda bir cisim soktum. Bayağı bir git gel yaptım. Makatımda genişleme olduğunu farkettim. Acaba bir daha makatıma bir şey sokmazsam zamanla daralma olur mu? Lütfen ciddi cevaplar verin arkadaşlar.

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Genişleme olması için sürekli yapman lazım buda zamanla ordaki kasların gevşeyip artık dışkını tutamaz hale gelmeni saglar

0|1
    0|0
    • 2ay

Anladım. Bir daha yapmam zaten ya, çok pişman oldum.

En İyi Erkek Görüşü

• ben arada yaparım zaten gayim evet genişleme kesin olur. ama belli bir süre yapmazsan eski haline döner benim gibi sürekli yaparsan öyle kalır genişler yani arkadan yediğin belli olır

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Daralmayı bilmem ama sık anal seks yapan makatta genişleme kesinlikle oluyor. Eminim!

0|1
    1|0
  • Öyle bir sefer de genişleme olmaz

0|0
    0|0
  • ya niye böyle bişey yapıyorsunuz bayım

0|0
    0|0
    • 2ay

Sorma ya, erkekler çok zevk alıyormuş böyle şeylerden diye duydum. Denemek istedim. Çok pişmanım :(

• 2ay

neyse artık gerçek bir erkek gibi davranmaya çalış

• 2ay

Peki :)

• Evet daralma olur ama yapmayın böyle şeyler...

0|1
    0|0
    • 2ay

Yaptık bir salaklık işte.. Umarım dediğin gibi zamanla daralma olur. Çok pişmanım..

• 2ay

Nasıl bir histi peki?

• 2ay

Ne yalan söyleyeyim çok zevkliydi.. Erkekler gerçekten de analdan zevk alabiliyormuş. Ama bir daha yapmam :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Yapma bir daha. Yapmaya devam edersen genişler.

0|1
    0|0
    • 2ay

Yok, bundan sonra yapmam herhalde. Ben dersimi aldım..

• 2ay

Bu tür oyunların sonu -genelde- eşcinselliktir, normal seksten zevk alamamaktır. O açıdan bak bir de.

• 2ay

Pek eşcinsel olacağımı düşünmüyorum çünkü eşcinselliğin doğuştan geldiğine inanıyorum ben ama normal seksten zevk alamamak konusunda katılıyorum.

• Ne ayaksın sen

0|0
    0|0
  • Hadi ya niye yaptın erkemisin sen takip et beni bir

0|0
    0|0
  • Eğer makatin kendinden genis degilse evet eski haline gelir. ( peki neden boyle bir sey yapmak istedin kanki )

0|0
    0|0
  • Yapmazsan bir daha pek bir deformasyon olmaz. devam edersen genişler.

0|1
    0|0
    • 2ay

Bir daha yapmam ya. Bir anlık heves işte..

• 2ay

=)))

• 2ay

detayli konuşmak istersen söyle rumuzu 5 dk açarım ozeldn konsurz,)

• Öyle kalır artık

0|0
    0|0
Yükleniyor...